דוקטור הוריבל

MajorWinters

New member
זה עשוי מאוד חמוד.

אבל אני חושב שטיפה הגזימו עם זה. זה לא כזה מדהים (ואני מעריץ של NPH). זה כיפי והכל, היה נחמד לראות את זה. אבל ההייפ שלפעמים הוודוניסטים עושים לכל הדברים שלו, הוא קצת מוגזם. סך הכל - מומלץ להשקיע את הזמן בדבר הזה, הוא לא ארוך.

darthziv

New member
דווקא בעיניי

זו אחת היצירות הממש מעולות שהוא עשה (ברור שזו לא באפי אנג'ל או פיירפליי, אבל סך הכל מדובר בפרוייקט קטן שלו ולא סידרה מתוקצבת) אגב אני הולך להעלות את זה (כנראה כהקרנה פעילה) בעולמות מי שרוצה לקחת חלק בהפקה (וכמות הדברים שצריכים היא גדולה, כל עזרה תעזור, לא רק משחק) יותר ממוזמן להשאיר לי הודעה

limilu

New member
הקרנה פעילה של זה ../images/Emo2.gif

אללי, איזו יוזמה מדהימה. [הייתי רוצה להשתתף, אם כי לא בטוחה שאני אהיה בעולמות, אז זה לא ברור.]

darthziv

New member
תודה רבה :)

כרגע ההתמקדות שלנו היא בעיקר בצד הטכני של ההפקה כלומר כבר עכשיו אפשר להתנדב לעזור במגוון תחומים מלעזור בתחום תפאורה ודרך השגת תלבושות עוד לפני שנבדוק שחקנים (גם הם כמובן יכולים להתחיל ליצור קשר להשתתף במגוון תפקידים, בראשיים פנויים פני והאמר)

darthziv

New member
תודה רבה :)

כרגע ההתמקדות שלנו היא בעיקר בצד הטכני של ההפקה כלומר כבר עכשיו אפשר להתנדב לעזור במגוון תחומים מלעזור בתחום תפאורה ודרך השגת תלבושות עוד לפני שנבדוק שחקנים (גם הם כמובן יכולים להתחיל ליצור קשר להשתתף במגוון תפקידים, בראשיים פנויים פני והאמר)

למעלה