דחוף בבקשה מכולם

• פותח הנושא PREM
  • פורסם בתאריך

PREM

New member
דחוף בבקשה מכולם

אני בת 34 בעלת מקצוע חופשי והמון זמן בלבטים לגביו - בררתי עם עצמי ועם חברים ומשפחה ואפילו במכון הדסה הייתי (עסק לא זול...). לא מצליחה להחליט מה הכי מתאים לי בעולם לעסוק בו לא כפשרה - אלא כמשהוא שימלא אותי ויעשה אותי מאושרת. אני מנסה להתחבר לעצמי שוב ושוב בעניין הזה והדבר היחידי שעולה הוא דיילות אויר או עיסוק בייבוא מהמזרח הרחוק (בגלל הטיסות). אבל לא ברור לי אם דיילות אוויר תתאים במידה ואחליט להיות אמא ולגבי הייבוא אין לי מושג לגבי המקצוע וקשייו. בינתיים הזמן רץ ואין לי פרנסה. לא נעים. מה דעתכם בבקשה?

y o l u

New member
לחשוב תוך כדי תנועה ../images/Emo160.gif

את יכולה לחשוב, להתלבט, לעשות אבחונים והערכות, להתייעץ עם חברים ומשפחה אבל!- בסופו של דבר רק התנסות תיתן לך את התשובה האם הבחירה שעשית נכונה או לא. את עלולה למצוא את עצמך לבסוף עם אותן שאלות ומשאלות רק עם פחות זמן להגשימן... אולי כדאי לך להתחיל ולראות איך זה, למלא, לדוגמא, את טפסי הקבלה לדיילות אויר, לגשת למיונים וכו' ולהמשיך לחשוב ולברר תוך כדי. אני מניח שתוך כדי התהליך תקבלי תשובות להרבה שאלות שאת עסוקה בהן. אני מניח שאם תמצאי שהעיסוק בייבוא או בדיילות הוא הוא הדבר שאליו תמיד שאפת וכמהת את תמצאי גם פתרונות יצירתיים כיצד לשלב זאת עם הורות. ולגבי הפרנסה, אם הייתי במקומך הייתי נשאר בתפקיד הנוכחי ובמקביל עושה צעדים בכיוון בו בחרת. תמיד תוכלי להחליט לעזוב את העבודה הנוכחית או לחילופין לזנוח את התהליך בו התחלת. ודבר נוסף- אני שם לב שאת מעלה את ההתלבטות הזו בפורום בריאות נפש- שיקום והחלמה. אם את מתמודדת עם הפרעה/ מחלה נפשית, כיצד היא משפיעה על הבחירה המקצועית אותה את מתכוונת לקחת? האם היא עלולה להגביל אותך באופן כלשהו? האם יש לך אפשרות לעשות זאת במסגרת שיקום של המוסד לביטוח לאומי או סל שיקום? שיהיה לך בהצלחה!

למעלה