דחוף ביותררר

דחוף ביותררר

אני צריכה את עזרתכם. אני צריכה להדפיס על גלויות תמונות שיש לי וצריכה להעביר לקובץ pdf איך עושים?? עןד דבר יש תמונה שאני רוצה לכתוב עליה וגם לא יודעת איך. זו תמונה של כדור פורח שהיא בעצם תהיה על גלויה וצריך להיות כתוב גם מסביב לעולם ביום אחד. בכתב יפה כזה. יש מצב לעזרה??

התמונה קטנה מאוד../images/Emo65.gif

את רוצה את זו ספיצפית או שאת גמישה לאחרות
לגבי ה- pdf, האמת היא שאף פעם המרתי קבצים אבל בחיפוש באינטרנט מצאתי את התוכנה הזו [חינמית] http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1323711&passok=yes - קרדיט לבלוגר

Smertonos

New member
להמיר כל דבר לקובץ PDF זה לא בעיה

אני יכול לעשות את זה, אם שוליים, בלי שוליים, בצבע, או בשחור לבן OR WHATEVER מה שאני לא מבין זה למה? אני לא רואה שום איתרון בתמונה שמצאת בתוך מסמך PDF.

אמממ...

אני חושבת שיש כמה יתרונות שקראתי אותן איפשהו ואני אשמח לחלוק
, רק לא לפני שאגיד שיש חנויות צילום שמקבלות רק קבצי pdf. אם אתה רוצה שהפונטים ישארו כמו שהם ולא יתחלפו ל"אריאל" כי לחבר שלך אין אותו פונט [במידה ומדובר בקובץ word] וגם לגבי מסמכים שלא רוצים שישנו את הכתוב...

Smertonos

New member
מסכים

כל אלו בהחלט איתרונות על קובץ של MS WORD, לא הייתי נותן קובץ מסוג זה לאנשים כי כל עבור כל גרסה WORD פותח את הקובץ בצורה שונה. ואז גם יש את עניין הפונטים, לכן PDF עדיף. כמובן גם בדפוס יעדיפו PDF על WORD מהסיבות הללו. אבל אם אנחנו מדברים על תמונה, הרי תמנוה זאת תמונה, אין בעיה של פונטים, אין בעיה של עיצוב, נפתחת זהה בכל מחשב בכל תוכנה גרפית, לפמה להפוך אותה ל PDF?

למעלה