דחוף, עצה לגבי מעבר ממיטת תינוק

דחוף, עצה לגבי מעבר ממיטת תינוק

ביתי בת השנה וחצי מנסה לצאת ממיטת התינוק. היא מצליחה להעביר רגל אחת, להשען על המעקה עם הגוף ולהרים את הרגל השניה. זה התחיל בימים האחרונים והיא ממש "משתפרת" מיום ליום. החלטנו שאם אנחונו לא רוצים שיהיה אסון חס וחלילה חייבים לקנות לה מיטת מעבר או נוער. זאת ביתנו הראשונה ואין לנו שום ניסיון קודם מה עדיף ואיזה. אשמח לקבל עצות בעניין מה עדיף מיטת מעבר או נוער ואיזה ומה חשוב בעת קניית המיטה. תודה לכולכם וחג שמח ליאת

היי ליאת וברוכה הבאה

ממליצה לקנות מיטה רגילה (עם מעקה) באם יש מקום בבית. אים אין מקום אפשר לקנות מיטת מעבר שניתן לקנות בכל רשת המתמחה בתינוקות.

מיכל754

New member
אני העדפתי

לקנות קודם כל מיטת מעבר ואז בגיל 3 בערך להעביר למיטת נוער. למרות שיש פה גם עיינין של מקום וכסף. כשקניתי ליערה את המיטה ידעתי שכשאני העביר אותה למיטת נוער רועי יקבל את המיטה לכן חשבתי שיהיה לזה שימוש רב אבל אם את יודעת שלא תרצי ילדים בקרוב היתי פשוט מעבירה אותה למיטת נוער ואז אין את הבעיה של איכסון המיטת מעבר. יכולה להגיד לך שאת יובל העברתי ישר למיטת נוער והיא הסתדרה מצוין.

מיכל754

New member
רציתי להוסיף

שגם ליערה ורעי הגדולים יותר יש ציטה כזאת רק בצבע אחר והיא מאוד נוחה הילדים נורא אוהבים אותה.

מה זה מיטה ברזילאית?

מאוד אהבתי את המיטה של יובל ורציתי לדעת מה זה ברזילאי ואיפה קניתם אותה?

מיכל754

New member
קנינו אותה בעצמלה

אני מוסיפה לך קישור לאתר המיטות לא זולות אבל בהחלט שוות את זה. יש הרבה דגמים של מיטות נגיד ליובל יש דגם יובל ליערה יש את הדגם של נועם ולרועי את הדגם של עומר אם את צריכה עוד משהו את מוזמנת לשאול

הנה עוד דוגמא למיטה של ברזילאי

אומנם רואים רק את הראש אבל הכוונה ברורה ממליצה עליהם מכל הלב, כל החדר של טוב טוב משם, ארון ,כוורות, הכל והאיכות והיופי פשוט מעולוים

אנחנו קנינו מיטת מעבר ומאד מרוצים

פשוט כיף לדרדס שהוא יכול להכנס ולצאת מהמיטה בקלות והמיטה לא ענקית כזו שהוא הולך לאיבוד בתוכה. בלילה הראשון שהעברתי אותו, שמתי שמיכה על הרצפה ובאמת 10 דקות אחרי שהוא נרדם - בום! נפל לרצפה, אבל זו היתה הפעם האחת והיחידה שנפל ומגובה 20 ס"מ על השמיכה, אז לא נורא (יש מגן אבל הוא בעצם מכסה רק שליש מאורך המיטה) - הדגם שאני קניתי עלה משהו כמו 400 ש"ח, אבל זה רק שאלה של עיצוב, ואני חושבת שכל המיטות מעבר שיש טובות פחות או יותר באותה מידה.

אילתית 2

New member
אצלנו עברה בגיל שנה ו3 חודשים למיטת נוער

נראה לי ממש מיותר מיטת מעבר (אלא אם יש בעיית מקום) אצלנו קנינו מיטת נוער 190/90 מעץ עם מגן ראש גבוה ומעקה בטיחות המיטה נפתחת לעוד מיטה ועם 3 מגירות לאיחסון ו2 מזרונים עלה בערך 1800 ש"ח לשים לב שאין פינות חדות /דקורציה חדה במיטה מזרון עבה מעקה בטיחות ארוך לאורך המיטה

אנחנו גם העברנו אותה כי בסביבות הגיל הזה

היא כבר פשוט לא הסכימה להכנס למיטה- צרחות בכי שחבל על הזמן אז קנינו מיטה או יותר נכון חדר מברזילאי- יקר אבל שווה, מיטה שנםתחת ל2 מעץ מלא .. אם תרצי לראות תמונה אני אפרסם לך (פרסמתי כבר בפורום הורים לתינוקות. ונוח לה מאוד לדעתי אם כבר קונים אז קונים משהו טוב(כמובן שתלוי כלכלית..)

למעלה