דחוף!! תגידו לי

מצב
הנושא נעול.

YIM222

New member
דחוף!! תגידו לי

דחוף!! תגידו לי
ותאמרו לי זה אותו דבר? סתאאאםםם אם אני נותן לימיט בפתיחה סגירה וזה תפס זה יימכור/ייקנה בשער הפתיחה בלבד או ייתכן שגם בהפרש עד הלימיט .? לצורך העניין אם אני נותן על מנייה לימיט קנייה ב+8% והיא פתחה ב5%+ יש מצב שאני שהיא תיקנה לי ביותר מזה (עד 8%) או לא... ? לא... נכון?

אם הלימיט הוא לפתיחה או לסגירה בלבד

דחוף!! תגידו לי
ותאמרו לי זה אותו דבר? סתאאאםםם אם אני נותן לימיט בפתיחה סגירה וזה תפס זה יימכור/ייקנה בשער הפתיחה בלבד או ייתכן שגם בהפרש עד הלימיט .? לצורך העניין אם אני נותן על מנייה לימיט קנייה ב+8% והיא פתחה ב5%+ יש מצב שאני שהיא תיקנה לי ביותר מזה (עד 8%) או לא... ? לא... נכון?
אם הלימיט הוא לפתיחה או לסגירה בלבד
אם הלימיט הוא לפתיחה או לסגירה בלבד כלומר פקודת LMO או LMC אז העסקה תבוצע בשער הפתיחה או הסגירה בלבד

שיר ורד

New member
כן, יש מצב

דחוף!! תגידו לי
כן, יש מצב
מדובר בפתיחה בלבלד ובמצב שתיתן פקודת LMT אך אל במצב שתיתן פקודת LMO. ישנם מצבים של חוסר איזון בשערים בין היצע לביקוש, למשל יש הרבה פקודות ביקוש מעל +5% אך יש מעט פקודות היצע בתחום הזה, אך יש היצע גדול ב +5%. הפתיחה תאוזן בשער +5%, אך לא כל הקונים מעל לשער זה יקבלו את מבוקשם בפתיחה אלא רק אלו שנתנו בשערים הגבוהים ביותר (נניח ב +10%) ואז לאחר הפתיחה יבואו מכירות בשעריםגבוהים יותר וינקו את הפרייארים שניסו לקנות בפתיחהבשער גבוה ולא הגבילו את הפקודה ל LMO.

YIM222

New member
אני חשבתי שבפתיחה והסגירה אפשר רק

כן, יש מצב
מדובר בפתיחה בלבלד ובמצב שתיתן פקודת LMT אך אל במצב שתיתן פקודת LMO. ישנם מצבים של חוסר איזון בשערים בין היצע לביקוש, למשל יש הרבה פקודות ביקוש מעל +5% אך יש מעט פקודות היצע בתחום הזה, אך יש היצע גדול ב +5%. הפתיחה תאוזן בשער +5%, אך לא כל הקונים מעל לשער זה יקבלו את מבוקשם בפתיחה אלא רק אלו שנתנו בשערים הגבוהים ביותר (נניח ב +10%) ואז לאחר הפתיחה יבואו מכירות בשעריםגבוהים יותר וינקו את הפרייארים שניסו לקנות בפתיחהבשער גבוה ולא הגבילו את הפקודה ל LMO.
בLMO/LMC, מה לימיט רגיל גם מחושב בשלב הפתיחה???

שיר ורד

New member
LMT רגיל

בLMO/LMC, מה לימיט רגיל גם מחושב בשלב הפתיחה???
LMT רגיל
תקף מהרגע שבו הוא מוכנס ועד לסיום המסחר באותו יום. כלומר אם הוכנס לפני הפתיחה יהיה תקף בפתיחה, ברציף ובנעילה. אפשר לתת גם פקודות מתמשכות עם לימיט רגיל למספר ימים ובמקרה כזה, הבנק/ברוקר יכניס אותה מחדש כל בוקר לפני הפתיחה עד שתתבצע. בפקודה מתמשכת אם הלימיט חורג מממקסימום סטיה מותרת בפתיחה (6% באגח סטרייט 35% ברוב הניירות האחרים) הפקודה לא תוכנס בפתיחה. בחלק ממערכות המסחר היא תוכנס ברציף (אם הכמות גדולה מהמינימום), אך יש מערכות כמו אורדרנט שהיא לא תוכנס כלל באותו יום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה