דחוף

tami12008

New member
דחוף

בחורה בת 28 לפני חושדיים התחלתי לקיים יחסי מין עם החבר שלי מזה שבועיים הופיעו בלוטות קטנות על איבר המין שלו,השתמש בקרם כלשהו ועבר לו.אותו הסיפור חזר על עצמו שבוע שעבר דבר זה מאוד מדאיג אותי ברצוני לקבל מידע על תופעה זו מה זה יכול להיות??? החבר שלי נשוי (סיפור ארוך) כבר שנה לא קיימתי יחסים עם אף אחד לפני כן היו לי כמה חברים שאיתם היה קשר אינטימי תודה רבה

לפי מה שאני מבינה את מבררת לגבי בן הזוג שלך

האם גם אצלך הופיעו סימנים כאלה? גרד? שורף? הפרשות? בלתי אפשרי לתת אבחנה בנט, ולכן הכי טוב שילך להיבדק אצל רופא עור ומין (זה אותו רופא). לגבייך, אם את עדיין לא יודעת מה זה, חשוב שתמנעו מיחסי מין ללא הגנה- הכוונה לקונדום. כמובן שעדיף בינתיים להמנע בכלל. אם הוא נשוי, קרוב לודאי שהוא מקיים יחסי מין עם יותר מבת זוג אחת, דבר בעייתי לכשעצמו.

tami12008

New member
המון תודות לך.....

המון תודות על התשובה המיידית בחזרה לנושא..אצלי לא מופיע כלום, לא מגרד... אשתו הייתי בהריון ומזמן לא קיימו יחסי מין,מפריע לי שדבר זה קרה לו איתי, יש לציין שרק בתקופה האחרונה. בבקשה אם תוכלי להפנות אותי לרופא כי אינני מצליחה לאתר. דבר נוסף אשר מטריד שברצונינו להשתמש בקונדום אך בזמן הזה שהוא שם את הקונדום החשק נעלם וזה מעצבן אודה לך אם תעזרי לי תודה

מחייב ברור אצל רופא עור ומין!

זורמת בביטחון ענתה לך נכון ואני מוסיף שיש חשש שמה שאת מתארת הוא ביטוי קליני של מחלת מין מאוד מדבקת. עד לבדיקה אצל רופא עור ומין אל תקיימו שוב יחסיי מין או מגע כלשהו עם אותם בליטות. אם תתארי יותר את צורת הבליטות אולי אפשר יהיה לכוון אותך יותר אך בכל מקרה זה מחייב בדיקת רופא.

tami12008

New member
דחוף

ראשית כל המון תודות מאוד רוצה להיבדק כי עניין זה כה מדאיג אותי.ברצוני שתפנה אותי לרופא טוב בבקשה, גרה באיזור באר שבע הבלוטות מתחת לעור עם ראש מבריק גודל בינוני כבר פעמיים הוא נתקל באותו מרח קרם שהשיג מבית מרקחת ועבר לו. בנוגיע לאי יכולת שימוש אמצעי מניעה כך שיורד לו החשק מיד??מה ניתן לעשות?? בתודה מראש על הסבלנות

כל רופא עור יכול להתאים

מדובר במשהו יחסית קל לאבחון, פשוט שיתקשר לקופ"ח ויקבע תור. לגביי עניין אמצעי המניעה: קודם שיעבור בדיקת רופא. אם תחליטו אחרי הבדיקה להשתמש בקנדום הפכו את לבישתו לחלק מהמשחק המיני ולא למשימה בפניי עצמה, זה פותר את הבעיה בד"כ.

למעלה