דיאטה

אורנה 55

New member
דיאטה

שלום, אני בת 55 שוקלת 102 ק"ג. מישהו יכול לעזור במתן טיפים ולהושיט יד לעזרה?

P u s s i c a t

New member
דיאטנית

אני לא יודעת מה הגובה שלך... אבל גם אם את 1.80 ה BMI שלך הוא כזה שמזכה אותך בדיאטנית על חשבון קופת החולים שלך יש גם קבוצות תמיכה וקבוצות הליכה בחלק מקופות החולים ללא תשלום או בתשלום סמלי לפני זה מומלץ לעשות בדיקות דם מקיפות שיתנו תמונה ריאלית לרופא שלך ולדיאטנית שתטפל בך כדי שתדע מה המצב המקיף שלך מבחינת תמונת דם. שומנים בדם, סוכר וכד' כדי שתתאים לך תפריט שמתאים למצב הבריאותי שלך ובנוסף בדיקה של לחץ דם הטיפ הכי בנאלי הוא להפחית כמויות מזון.. להתחיל לאכול אוכל בריא ולעשות ספורט... אבל אין סיכוי שאת לא יודעת את זה לבד.... במשקל הזה, ואם הגעת לגילך ואת עדיין מתמודדת עם בעיית המשקל, מניחה שהבעיה עמוקה יותר ועם השנים נוספים לה סיכונים בריאותיים נוספים שוב - לא יודעת מה מצב הדם שלך אבל אם יש לך שומנים בדם את מסתכנת בטרשת עורקים, מחלות לב, סכנה של אירועים מוחיים ועוד צרות שלא מהעולם הזה..... השמנה היא הרבה מעבר לבעיה אסתטית.... השמנת יתר היא סכנת חיים לכי לרופא. בקשי ממנו עזרה אם באמצעות דיאטנית, אם בעזרה של תרופות לפחות לשלב הראשוני יש תרופות לשליטה בלחץ דם, טריגליצרידים ויש אפילו תרופות שמונעות ספיגה של חלק מהשומנים שאוכלים יש כל מיני לא כשיטה אבל כשלב ראשון של "עזרה ראשונה" שוב - תלוי במצב הבריאותי שלך מעבר למה שהמאזניים מראים אם את יכולה תזוזי. 15 דק' הליכה ביום בתור התחלה זה גם משהו אני אישית הייתי משלמת הרבה כסף כדי שאוכל לעשות היום גם את זה....
בהצלחה

טיפים בלבד לא יעשו את העבודה

מה שאת צריכה זה לווי מקצועי של דיאטנית או נטורופתית. לפי כן, לכי לעשות לעשות בדיקות מקיפות על מנת לבחון שאין לך בעיות בריאותיות. בהצלחה

למעלה