דיווח

אדם אחד בעט בי בכיסא האוטובוס כי שרתי לעצמי. אדם אחר בעט בי שלוש פעמים בעבר ועכשיו היה פוגש אותי ליד המרפאה ומטריד אותי בלי הרף בצעקות ובקללות בלי שבכלל אפנה אליו, ואחר כך בא והרים אותי עם הספה. קמתי ואמר: "אל תיגע בי" והכה אותי על כף היד. בחור אחד צועק עליי מקצה המועדון לא להסתכל עליו, וכשרקדתי צעק לי שאני עושה תנועות מטומטמות וקם ואמר: "בוא נרקוד". פעם אחרת ישבתי וקראתי תנ"ך בשקט ולא עשיתי לו דבר, וצעק עליי קללות מאחורה מקצה המועדון. בסוף קמתי וצעקתי עליו שיפסיק והתעלם, הלכתי להתלונן עליו אז מישהו בריון שישב שם עשה לי תנועת בעיטה בלי שום סיבה וצעק עליי מנייק בן זונה. ההוא שעושה לי תנועות בעיטה גם בעט בי קשה פעם בתחנה. השכן הבעייתי שלי היה מכריח אותי להגיד לו שלום ובוקר טוב וצועק עליי פק יו אס הול, וכשבאתי פעם להסביר לו בעדינות שאני לא חייב לדבר אתו רדף אחריי בקללות ובצעקות ושפך עלי קפה. אדם אחר צועק שיבעט בי ורודף אחריי, ופעם אמר באוטובוס לאדם שבעט בי פעם באוטובוס, לטפל בי, אז ההוא בא והתיישב מאחוריי והתחיל לשיר. קיללתי לעצמי את אנשי הכפר על האלימות אז מישהו בא ורדף אחריי ואמר דבר יפה. אמרתי בעיר על זוג אחד חדש שהוא זוג נחמד ומישהו הסתכל עליי, הסתכלתי בחזרה ואמר לי לסלק את המבט, באתי והסתכלתי עליו באיום מקרוב אז קם ורדף אחריי. בחור אחד צועק עליי סנוב פרזיט קרצייה בלי שבכלל פניתי אליו, ופעם עשה לי תנועת שיסוף צוואר. בחור אוטיסט שהיה חבר שלי עצר אותי בדרך ואמר לי להגיד לו שהוא עצלן, שזה דבר שהוא אוהב שאומרים לו בגלל האוטיזם שלו, סירבתי אז נשך אותי קשה בזרוע וגרם לי שטף דם רציני. חבר ותיק שלי היה בועט בי במשך הקשר, רודף אחריי וצועק שיכה אותי. חבר אחר בא ואיים עלי בסכין בלי סיבה כשאכלו ארוחת צהריים בעבודה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה