דיון ליומיים הקרובים- אשמח לשת"פ

liranush39

New member
דיון ליומיים הקרובים- אשמח לשת"פ

חברים יקרים... שאלה... במה אתם ממקדים את רוב תשומת הלב שלכם?

dornat

New member
לצערי בשטויות

מטרידה את עצמי בכל מני מתחים וסידורים ודברים שלא באמת משמעותיםם.. לפעמים על דברים מהעבר (זה הכי פאטתי) שוב מעלה אותם וחושבת איך הייתי צריכה לנהוג. אני יכולה לומר שהייתי רוצה למקד את תשומת הלב שלי באהבה, בצמיחה, בעשיה של משהו יצירתי, בחיזוק הביטחון ראיה והשקפת העולם. (אגלה שהייתה לי.. כלומר עדיין יש לי אמא שהיא מלאה בתיסכולים, עצבים, הרבה מהדברים היא הוציאה עלינו הילדים, מעין עצבות כזו בחיים. לא הייתה לי דוגמא ממי לקחת שמחת חיים אמיתית. איך לחיות נכון ולהסתכל על החים ולקבל אותם בצורה הנכונה. תמיד זה היה להכיל את הקינאה שלה ואת הנקמה שלה..ולהתמודד עם כל מני דברים שהיא הייתה מכניסה לי לראש. על אופי, חיצוניות, יופי, דברים דבילים... בקיצור אני בהחלט מרגישה שהדבר הזה חסר לי והייתי שמחה להשלים אותו היום בחיים - את הראיה הנכונה והבריאה של דברים רק לא מצאתי מקור כזה.. אבל אני מחפשת) קצת חפרתי בתשובה שלי חחח בטח לא התכוונת לכזו הרחבה.. אבל יאללה שיהיה

בזמן האחרון, או באופן כללי?

באופן כללי, אני עסוק - כמו תמיד - בחתירה אל היעדים שלי. פרוייקט הגמר באוניברסיטה (שלצערי הרב נמרח כבר הרב יותר מדי זמן). אימוני שחמט. לימוד הסונטה ה-2 של בטהובן... ויש גם איזה משחק תפקידים שאני משחק בו ומעביר איתו את הזמן. אבל בימים האחרונים אני עסוק בדבר אחר לגמרי... ואת יודעת מה זה? מיליון ג'ירפות!!! נשבע לך שזה לא בדיחה. הנה הלינק לאתר של הבחור הנורווגי שהתחיל את התופעה המשונה (וממכרת) הזאת: http://www.olahelland.net/giraffes

liranush39

New member
עצרתם לרגע לשאול...בין כל העיסוקים

עצרתם לרגע לשאול...בין כל העיסוקים- עד כמה כייף לי?

mikilk

Active member
זה ההבדל בין הגילאים והמצב....

כאמא לשלושה מתבגרים בגילאים שונים,עובדת משרה מלאה, אמא של בית ורעיה = הלוואי שהיתה האופציה להתמקד. היום יום בנו ממיקודים שונים סביב הילדים, העבודה, הבית, הזוגיות והאני העצמי תשומת הלב שלי בהחלט מחולקת.... אם ני בכל זאת צריכה להתמקד בעצמי - אז על איזון גופני, אחרי כמה חודשים שבהם הייתי מנוטרלת, מחפשת פעילות גופנית שתתאים לי ולמצבי הפיזי, לעיצוב והורדת היקפים וכמובן לנשמה. תודה על השאלה

nataly36

New member
כמוך, יש לי מליון עיסוקים שהם לא בבחירתי

כלומר שאני בחרתי את הכיוון והדרך - נאמר ביחס לעובדה שיש לי כך וכך ילדים ובית שאני מחזיקה.... אך היום יום לא פעם מוכתב מהשגרה הפשוטה... ביחוד שעכשיו התווסף נקיון פסח - שאומנם זה תמיד כיף גדול לחדש את הבית, אך זה דורש מאמץ פיזי שהוא ממש קשה לי. מה גם שהיו ארועים לגמרי שלא תלויים בי - חבר/שכן קרוב מאד אלינו שנפטר. שוב, אני בוחרת להיות נוכחת - פיזית ונפשית בשביל החברה שלי. אך בהחלט לא הייתי בוחרת באסון הנורא שפקד אותה..... כמוך גם אני עם מוגבלות רפואית וגם מחפשת פעילות גופנית מתאימה..... (יש לך עדיין כאבים או שחזרת לתפקוד מלא?) אבל בין לבין - אני בהחלט מתמקדת בדברים שאני אוהבת. מציירת. (גם אם הייתי רוצה לשבת על זה יותר ) לומדת. שומעת שיעורים שמעניינים אותי.... בהחלט נהנת מזה. ויותר חשוב - משתדלת להנות בכל מה שאני עושה. לא תמיד הולך... אך זו השאיפה....

למעלה