דיון

מרי לי

New member
דיון../images/Emo124.gif

כשאנחנו בונים לנו את המציאות בעזרת הדמיון, אנחנו אמורים להתבונן רק בסוף ולא בתכנית עצמה. אבל מה התוצאה הסופית
כלומר....... על מה מתמקדים ועל מה לא
על עצמינו
על אחרים
על איזה פרטים
לדעתי אני סתם צריכה להתרחק ולהסתכל על הכל משם...ואז אני גם אראה בבירור....

liza26

New member
מסתכלים על התמונה הכללית

אישית אני קודם חושבת על התמונה הכללית על ההרגשה שעולה לי בעקבות התמונה הזו ואחר כך אנימתמקדת ובודקת איפה אני בתמונה, מה אני עושה, מה אני חושבת זה עוזר לי למקד את הדברים ולדעת מה לבקש. בשלב הזה אני מסתכלת גם על הדרך ומבינה עד כמה ריאלית היא יכולה להיות ואיך אני יכולה להשיג אותה פתאום דברים נראים אפשריים.

Z o A n I

New member
תגובה

היי... אני חדשה בפורום הזה והסוד הדהים אותי באמת שלו בדיוק כמו עוד מיליוני אנשים... ולעינייננו: לדעתי, התוצאה הסופית היא בהחלט מה שאת רוצה שיהיה בסופו של התהליך. בדגש על "מה שאת רוצה". חשוב באמת להתמקד על איך את רואה את עצמך בסוף התהליך. חשוב ביותר להתמקד רק בעצמך ובמה שאת משדרת ומקרינה מבפנים וכך זה גם ישפיע על הסביבה וימשוך אליך סביבה יותר אנרגטית ויותר חיובית (אלא אם כמובן את תשדרי כך).

מרי לי

New member
אנשים חכמים יש פה בפורום ../images/Emo13.gif (גם את וגם ליזה)

אהבתי את החתימה

ליאת 888

New member
את בתוצאה הסופית ../images/Emo68.gif

הרעיון הוא לראות את עצמך בסוף הדרך, איך את רוצה שהתוצאה הסופית תראה. איך הסביבה, הסובב והכול יהיו בסופו ל התהליך. הדרך תבוא מעצמה. זה מאוד יפה בתאוריה: אבל מה עושים עם מוח כמו שלי? שמרוב שהוא יודע ומודע לדרך, לתהליך, לשיטות, לרעיונות, לאמצעים, לצרכים וכו' וכו'.... נותן לי כל פעם להגיע כמעט... להריח... לשאוף... וזורק אותי שוב להתחלה.... זה מין משחק בזה שאנו משחקים בינינו כבר שנים. הלוואי והייתי מוצאת את הדרך מחוץ למעגל הקסמים הזה....

מרי לי

New member
מוזר שכתבת את זה עכשיו...

אני בדיוק עכשיו חושבת על איך לנקות את הראש (ולא בצורת הביטוי) ופשוט להתרכז..... אני לא יודעת איך, אני רק יודעת שזה מה שצריך לעשות, במיוחד כי אני מלכת ה"לחשוב יותר מדיי"

ליאת 888

New member
אקונומיקה../images/Emo8.gif

לניקוי הראש.... + סמרטוט רטוב ורציני..... אוף - הלוואי וזה היה כל כך קל, האוטוסטרדה הזו בראש, שום תמרור עצור לא עוזר.

liza26

New member
הפטפטת הבלתי פוסקת של המוח

מכירה את זה טוב וזה מפעיל אותי על טורבו כשאני רוצה לעצור לרגע אני משאירה את זה על "פועל ברקע"- נותנת למחשבות לזרום - שומעת אבל לא מקשיבה -ברקע..... קצת קשה לי להסביר נותנת למחשבה להגיע ולעזוב בלי להתמקד בה במיוחד

מרי לי

New member
את ממש קוראת את המחשבות שלי ../images/Emo6.gif

חשבתי להתחיל לנקות את הבית

למעלה