דיון

• פותח הנושא keds
  • פורסם בתאריך
אני ני ני ני ני

סוג הכלב שלי: פקינז מעורב איזה סוג הכי אוהבת: טאו טאו (צ'או צ'או) הכלב של בן: שנה וחצי תמונה...

EOTA

New member
אני.

איזה סוג כלב יש לך? מעורבת.. כל מיני.. היא דבר לא מוגדר איזה סוג אתם הכי אוהבים?.. לברדור בן כמה הכלב שיש לך? 3 שנים והנה תמונה שלה

הינה שלי הלברדור הכי יפה ביקום!!!!

שם: לנון גזע: לברדור הכי אוהבת.. אה... קשה לי לבחור.. כמעט את כולם... גיל: 10 הינה לכם תמונה של הילד שלי החיים שלי הנשמה שלי!! :)

יש לך כלב מקסיםםםםםםם

התאהבתי בו !!! אני מתה על כלבים כאלה אני הכי אוהבת לברדורים וגולדנים ... אבל אני מאוד אוהבת גם טריירים

אז ככה ...

יש לי כלבה מעורבת מכל השכונה בעיקר מטרייר ואולי קצת טיפטיפה פודל
הכי אני אוהב את כולם אבל ממש כולם היה לי דלמתי ותחש ופקינז אבל מכולם פארקי הכי מתוקה ומיוחדת ואני לא מזלזל בשאר אני באמת אהבתי את כולם
פארקי בת שבע וקצת
ומצ"ב תמונה של הנסיכה

יו איזה פורום חמודי ../images/Emo13.gif

אז שלום לכולם! לי יש כלב בוקסר מעורב וקוראים לו KENT לא החלטתי איזה סוג אני הכי אוהבת, זה תלוי בעיקר במבט שיש לכלב בעיניים ובמידת הפינוק שהוא מעניק... והקרבה שהוא מראה... אני די אוהבת בוקסרים, לברדורים, אמסטפים הכלב החמוד שלי נורא גדל והוא כבר בן 8. הנה התמונה היחידה שיש לי במחשב שלו, מגיל 3 או אפילו פחות
(היום הוא לא פחות חמוד!)

פיקולנית תודה! ../images/Emo24.gif וגם

איזה בוקסר חמוווווד!!! תמעכי אותו בשמי!! :) אמשים קבלו תמונה של אמא ובת ויימרנריות חמודוווווווות!

שוקי שלי הוא לא בוקסר :/ הוא

טריירון מעורב עם פודל ...חחח ד"א קוראים לו מקס ! ! !

GUIDANCE

New member
אהלן וסהלן!

אחלה שפתחו כזה פורום
אז ככה: יש לנו בוקסר לבן שקוראים לו עוגי (כי יש לו כתם חום בצורת עוגיה על העין ותמיד רציתי שהוא יהיה גור לקרוא לו עוגי ואז שהוא יגדל לקרוא לו פלצת חחח... עוגי פלצת) אני אוהב את כל סוגי הכלבים הגדולים עם השיער הקצר.. (למרות שאף פעם לא אמרתי לא לכלב קטן חחח) הכלב שלי בן שנה וחצי והוא יכול לרוץ שעות! היפר אקטיבי רצח! והוא חמוד בלי סוף! שפטו בעצמכם :) בתמונה הראשונה הוא בערך בן 10 חודשים-שנה...

GUIDANCE

New member
ואחרונה לבנתיים...

עם חברה שלו "נלי"
כלבת דוג דה בורדו שמצאנו(!!) ברחוב כי הבעלים בטמבל שלה חשב שזה בסדר לתת לה להסתובב לבד.. בסוף החזרנו לו אותה (כי אנחנו מצאנו אותו! הוא לא טרח לחפש)

GUIDANCE

New member
טוב, רק תמונת פנים שלה...

כדי שתוכלו לראות את היפיופה....

GUIDANCE

New member
טוב, רק תמונת פנים שלה...

כדי שתוכלו לראות את היפיופה....

למעלה