דיכאון על סף יאוש

shrek25

New member
דיכאון על סף יאוש

אני לא יודעת אם השאלה הזאת צריכה להיות בפורום הזה אבל אשמח לתשובה או להפניה לפורום אחר . לפני כארבעה חודשים עזבתי את חבר שלי לאחר קשר ארוך מאוד (יותר מ-6 שנים). לאחר הפרידה כצפוי הוא ניסה לחזור אלי אך לא הסכמתי וחשבתי שזה יעבור לו עם הזמן,מה שהתברר כטעות האובססיה שלו אליי רק התחזקה והתעצמה וזה הגיע לכדי איומים ואמירות של " אני לא יודע אם יש טעם לחיי יותר " ו- "את אשמה בגלל המצב הזה שנתת לי להתאהב ככה ואם אני סובל את גם תסבלי " כל המצב הזה מכניס אותי ללחצים עצומים ולחרדות ממנו. כל מה שניסתי לעשות לא עזר הוא לא מפסיק לצלצל אליי להגיע אליי הביתה ולהטריד אותי אני אובדת עצות , מה עליי לעשות ???????????????????? אשמח לעזרה מקצועית בפרט וכל עזרה בכלל בתודה מראש

הטרדות חבר לשעבר

מאחר ואת מרגישה מאוד מוטרדת , ומאחר ולא ברורים מאפייני הקשר וההסבר מדוע חברך לשעבר אינו מסוגל לוותר על הקשר ולהשתכנע שאינך מעונינת בו ; מאחר ולא ברור מהן חרדותייך ( האם מגילויי אלימות , אשמה?)אני מציעה לך לפנות בהקדם לטיפול ,שיכול להיות קצר וממוקד

טל קר

New member
התקשרי ל1202 - הסבר בפנים.

1202 הינו במקור מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית, אך יודע לתמוך ולהפנות הלאה גם נשים שסובלות מצורות שונות של אלימות, כולל אלימות כפי שאת מתארת. פשוט התקשרי 1202 מכל טלפון.

למעלה