דיכאון

turneo

New member
דיכאון

היי שמעתי את אבי גואטה בשיר אל תבכי ומאוד אהבתי את הסגנון. יש לכם לתת לי שמות של שירים או זמרים של דיכאון? אם שמות של שירים אז רק דיכאון! אשמח אם אקבל עזרה. תודה.

קח

יניב ניסימי יוסי עדן ראובן המלאך ערן סופר אבי ביטר ליאת בנאי קובי פרץ בישנים ועוד מלא אבל אין לי כוח

בבקשה מלא להיטי דיכאון

אומנם אין הרבה חדשים טובים לכן הישנים הם הכי טובים.רשימה שפירסמתי בעבר!!!מקווה שתהנה אבי ביטר וליאת בנאי-דואט הפרידה אבי ביטר וחיים אל-כאב ואכזבות ראובן המלאך ויובל פרי-מבול של כאב שרון זריהן וכפיר עטיה-מצטער שהיתאהבת שרון זריהן וניבין-אהבה אסורה שרון זריהן וקובי פרץ-והלב ניבין ותמיר גל-אהבה אסורה ניבין ותמיר גל-איך אפשר ניבין ותמיר גל-נשבענו ביחד ניבין-ציפור זרה אלון חסון וזהבה בן-דואט הבגידה משה כהן וזהבה בן-אהבה אסורה אלון חסון וליאת בנאי-נישברים לרסיסים מושיק עפיה-גשם טיפטף מושיק עפיה-אהבה מטורפת מושיק עפיה-כואב לעזוב רינת בר-לב שבור רינת בר-יום בלעדייך קוקו מאילת-אישה עם לב של אבן קוקו מאילת-בלילות תמיר גל-אני פה מצטער תמיר גל-בין סורגים לשיר שרון זריהן ודורון מירן-סיפורים ושקרים שרון זריהן והילד-זה כואב תמיר גל ומושיק עפיה-תאמר לה אלון חסון והילד-לשכוח מנסה חיים אל-סוף הדרך בלעדייך קובי פרץ-המוות הלבן

למעלה