דילמה...

דילמה...../images/Emo12.gif

לאור גלישות שהיו כאן היום נכנסתי לדילמה ואני רוצה שתגידו לי את דעתכם.. לפני שהקמתי את הפורום היה לי חלום שאני אקים כאן משהו "נקי" שבא לדבר על מאיר האמן כאמן ויוצר ועל המוסיקה שלו בלבד.. ידעתי שאצטרך הודעות
למניהן מדי פעם לצורך גיבושים וכאלה אבל מבחינת מאיר רציתי להשאר "נקייה".. מצד אחד זה מצויין ומשרת את מטרתי [וגם מאיר יהיה מרוצה מהעניין אני משערת..] ומצד שני זה מגביל אנשים ואת היכולת שלהם להתבטא ולשתף במידע או לשאול שאלות.. ואני לא חושבת שזה יהיה הוגן מצידי להגביל את זה לחלוטין.. ברור לי שאני רוצה שנשתדל להשאר בתחום המקצועי ונדבר עליו אבל עד כמה זה מציאותי
האם חייבות לדעתכם להיות גלישות לחיים הפרטיים
האם מבחינתכם זה המקום להתעדכן גם באשר להודעות רכילותיות ותמונות פפרצ'י למיניהן כדוגמת הכיפה הבוכרית
מה אתם מצפים שיהיה כאן
תנו לי כיוון כי מבחינתי לדבר 24 שעות ביממה אך ורק על המוסיקה שלו אבל היום הבנתי שמציאותי זה לא ממש..
איפה אתם רוצים שהגבול יעבור
תנו לי הצעות ונגבש משהו יחד כי אני לא רוצה לצאת ככה סתם עם הודעות "חוקים" אני רוצה שנבנה כאן הכל יחד..
זהו.. שתפו אותי ברגשותיכם בעניין ונראה מה עושים.. לילה טוב
ושבוע נפלא שיהיה לכם..

ימית 78

New member
דעתי ותגובתי ל.... דילמה......

עדי, אני מאוד מבינה אותך בענין המקצועיות, אני בטוחה שכאן כולם בפורום לא רק אוהבים את מאיר אלא גם מכבדים אותו כאומן ובטח גם כאדם.... לדעתי תמונות חדשות כמו התמונה עם הכיפה היא לא משתמעת כתמונת פפארצ'י להפך..אנחנו באהבה רבה עוקבים אחרי מאיר ואנחנו הראשונים שצריכים לדעת מה חדש אצלו הרי אנחנו איתו לא נגדו...אני אישית לא יסכים למשהו מעליב ובוטה וחודר מידי בענין מאיר אני וכולם כאן בפורום....אני מאמינה שאנו יכולים לקבל הכל בפורפורציה..באהבה ופרגון...אני למשל אשמח שיעבירו תמונות חדשות שלו עם כיפה....זה חידוש מרענן ובפרגון רב או אם יהיה לו ילד חדש בדיוק כמו שיהיה לו שיר חדש אשמח ואפרגן הרי זאת כל המטרה בפורום הזה לא....? לשמור לאהוב ולהעריך את מאיר בכל שלב בחייו... אז לדעתי נספר על הדברים הטובים של מאיר כאמן וגם לפעמים כאדם אם יהיה צורך כי אנחנו איתו תמיד איתו.....כאומן כאדם...אוהבים אותך תמיד ומתעניינים בך תמיד מאיר.........

הו.. גם לי היה עכשיו

את "בשם האהבה" ברשת ג' עם דיון פילוסופי קצר ולא ברור אחריו..
כיף..

איזה אושר.. ../images/Emo99.gif

החליטו סופסוף לשים מוזיקה טובה ברדיו ועוד במרוכז..
עכשיו שמעתי [בנוסף לשיר הקודם] את "אהבה קצרה" ברשת ג' וגקה אח"כ את "גשם"
בגלגל"צ.. איזה כיף של יום..

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

אני חושב שכמו שאמרת, לדבר 24 שעות על המוזיקה זה לא ממש מציאותי, ולכן נשתדל לא סתם לגלוש לרכילויות בלי סיבה, אבל לא יהיו חוקים שאסור כי אז זה פשוט מסרס.

darling2

New member
צודק!!../images/Emo98.gif

דיונים כמו בן כמה מאיר ואם הוא נשוי..וכל החפירות לגבי חייו האישיים..
לא צריכים לגלוש בפורום.!

darling2

New member
בנוסף..../images/Emo9.gif

אני חושבת שיהיה הכי נכון להעביר את השירשור על גילו ונישואיו של מאיר לשירשור
(עדי...
לטיפולך..)

0mroosh

New member
מדוע לא?

חייו האישיים לא פחות מעניינים, והמטרה של הודעות הOFF, היא להכיל הודעות שלא קשורות לנושא הפורום, כמו דיונים על קטשופ ופסטרמה, לדוגמא. לגיטימי שאנשים מתעניינים לא רק בתוכן עצמו, אלא גם בבן אדם.

RoieL

New member
וואו..

אני מציע שנבנה ביחד תקנון לפורום, ונקבע ששרשורים כאלו (ע"ע
טופיק) ייפתחו פעם בכמה ימים [יומיים, שלושה..].

לא ממש הבנת אותי...

על הודעות
כבר ביקשתי לפתוח רק אחרי אישור ממני בפרטי.. אני מדברת על הודעות שכן קשורות למאיר אבל לא לחייו המקצועיים..
ושאלתי איפה לדעתכם עובר הגבול ולמה אתם מצפים..

RoieL

New member
Oops.. סליחה../images/Emo2.gif

סליחה גם אם טעיתי באיות.. אני לא ממש פה כרגע ויש לי הרגשה שטעיתי באיות
אממ.. אני חושב שכדאי לפתוח פעם בכמה זמן "שרשור פרובוקטיבי" או משהו
או לכתוב ולהשאיר לך א תהשיקולים האם להשאיר או למחוק. וכמובן שבלי כינויי גנאי והעלבות לכיוון מאיר או לכיוון כל אחד אחר..

../images/Emo91.gifלגבי החיים האישיים...../images/Emo141.gif

לדעתי כדאי להתעדכן מדי פעם על חייו האישיים של מאיר כי זה משפיע גם על יצירתו. זה לא שכל יום קורה לו משהו מסעיר. כולם יודעים שיש לו 2 ילדים חמודים וכעת יש לו אהבה חדשה לאחר גירושיו. אני בטוחה שכולנו מפרגנים לו ותומכים בו ולא מתייחסים לזה כרכילות צהובה גרידא....

AnGeLiNa JoNsOn

New member
עדי../images/Emo141.gif

הרשי לי לפתוח את ההודעה בזה שלדעתי הכוונות שלך לפורום נקי, כבר פותחות את הפורום בצורה טובה יותר, כך שלא יהיו יותר מדי בעיות משמעת. ואם כן, ומישהו מתפרץ עם משו לא לגבי המוסיקה שלו- לשיקולך, את המנהלת. לדעתי בכל אופן, לגיטימי לדבר לפעמים על דברים כאלו, אפילו את יודעת הכל עליו גם שלא קשור למוזיקה שלו, ואני בטוחה שאפחד לא ניגש אלייך והעביר לך מידע- את התעניינת. אז כן, זה מעניין, ואני לא רואה משו רע בלדבר על זה, כל עוד זה לא פוגע במאיר, ולגבי זה קשה לקבוע גבול- אז את תקבעי אותו, כל נושא לגופו. זהו

למעלה