דילמה

דילמה

אני יוצאת עם מישהו כבר חודש וקצת, אני חושבת שהוא מדהים מדהים מדהיםםםםם הוא ממש חמוד, אבל הריח פה שלו נוראי.. ולא רק בבקרים, תמיד.. אני יודעת שאפשר לפתור את זה עם מסטיקים, אבל איך אני גורמת לו להבין את זה בלי לפגוע בו? :( אני ממש לא רוצה לפגוע בו!!!!!

second place

New member
אויש../images/Emo13.gif

בעיה מעצבנת משהו אבל לא נורא, יש הרבה יותר גרוע מזה- העיקר שהוא כזה מדהים. פשוט תנסי להסתובב תמיד עם מסטיקים ולהציע לו, נקווה שהוא יסכים. אולי לבקש מחבר שלו שיגיד לו על זה משהו... אבל חוץ מזה אם תצליחי להתאפק כמה זמן, בסופו של דבר תגיעו לשלב ביחסים שאת יכולה להגיד לו את זה בלי בעיה ושזה לא יעליב או יביך אותו כי תהיה לכם רמת אינטימיות מספיק גבוהה...

סתמישי

New member
מכירה מקרה כזה

דווקא של חברה טובה. והיא צחצחה שיניים כל בוקר. אחרי שהיא הלכה לרופא שיניים, גילו שיש לה חור או משהו כזה כבר הרבה זמן, והיא גם הלכה לשיננית, ואז זה נפתר. לא יודעת להסביר, אולי נתקע משהו איפשהו, או שהריח בא מריקבון של שן או לא יודעת. סתם עוד אפשרות.

moranosh8

New member
עצה טובה

יש כל מיני מסטיקים חדשים וטובים, אולי שווה לנסות מסטיק שמחזיק יותר זמן, יש עכשיו כזה של מאסט, עם הפרסומת שמדברים למסטיקים, נראה לי שיפתור לך את הבעיה... בכל מקרה חשוב שתעשי את זה בעדינות כדי לא לפגוע בו...

למעלה