דילמה

ננ27

New member
דילמה

אשמח לעיצות מאנשים...מה היתם בוחרים אני במצב שאני חשה שהגעתי לגיל שהשעון הביולוגי שלי מתקתק ואני מרגישה לחוצה בעיניין , אפילו לא מצאתי מישהו וסה"כ צריך להכיר לברר אי אפשר גם ככה ישר להתחתן אז יש פה תהליך שלוקח זמן רב, ומצד שני ...אני מרגישה שלא הספקתי לעשות הרבה בחיי כלפי עצמי, לא טיילתי בעולם, אין לי קריירה שאני שלמה איתה, ואני חשה במצב מאוד מבולבל....שאני מתחבטת :מצד אחד אני רוצה אהבה גם ככה, בלי קשר, חום ואהבה ומצד שני אני רוצה זמן לעצמי, מקום משלי, הצלחה בקריירה ולטייל בעולם ואני פשוט בין הפטיש לסדן, כל הזמן צריך לעשות בחירה גורלית...מה יוביל אותי הלאה. לא מספיק כל אלו אני במצב כלכלי רעוע שבו בכלל אין לי אפשרות להשקיע בקריירה או בטיולים. מצב ביש!

r a k a n i

New member
תקראי שוב את ההודעה שלך

ותראי כמה את מתרכזת בכל מה ששלילי. ומה עם הדברים החיוביים בחיים שלך? את קמה כל בוקר ומודה עליהם ומתרכזת בהם או שאת רואה רק את מה שרע? אם את כל הזמן מודאגת ממה שיהיה ואומרת לעצמך שאת רוצה לעשות את זה ואת זה אבל את לא יכולה, את גם לא תוכלי כי זה מה שאת משדרת החוצה וזה מה שאת מביאה לחיים שלך שוב ושוב. הייתי ממליצה לך גם לראות את הסרט " הסוד" ולראות מה מזה מתאים לך www.hasod.co.il באופן כללי, אני יכולה להגיד לך שלטייל בעולם ולהכיר מישהו זה ממש לא סותר אחד את השני ועדיף להגיע למצב שבו את שמחה וטוב לך ואת מרגישה שעשית את מה שאת רוצה ולא להתעורר בגיל מאוחר ולהרגיש שפספסת כל כך הרבה דברים בחיים שלך. תראי את הסרט, אני בטוחה שזה יעזור לך להבין כמה דברים ואיך לשנות אותם

ננ27

New member
הגעתי למסקנה

שאת התשובה לזה אני יכולה לענות רק לעצמי... אני יודעת (או מאמינה לפחות) שהכל יסתדר ומסתדר (ומתחיל להסתדר) והקטע של השעון הביולוגי...עדיין לא הגעתי למסקנה : האם זה דחף ביולוגי באמת או סתם שטיפה מוחית שעושים לנשים סרטים סרטים....רוב הסרטים הם בכלל פנטזיות של אנשים, הם חלק נכבד מאותה שטיפת מוח..אני יודעת שאי אפשר לחיות בבועה, אבל מה זו הבועה הזו באמת? שאת אומרת לעצמך: טוב, אני אראה איזה סרט, שיעשה לי טוב. זה לא קשור בסרט, באף סרט. שום סרט לא ישנה את ההרגשה הזו באמת רק אני, השאר זה אשליה.

r a k a n i

New member
הסרט הוא לא העיקר, אבל הוא יכול להציע לך דרך

תשמעי, אין לי מושג אם מה שאומרים שם נכון או לא, אבל אני יודעת שמאז שאני קמה כל בוקר וחושבת על כל מה שטוב אצלי בחיים, הרבה יותר כיף ל לעבור את היום. גם אם זו בועה וגם אם זו אשליה זה מנתק אותי מהפחדים והדאגות. מה יעזור לי להרגיש שהשעון הביולוגי שלי מתקתק ולדאוג מזה כל היום? הרי זה לא מקדם אותי לשום מקום. להיפך, הלחץ רק גורם לי להרגיש רע יותר ולשדר החוצה את ההרגשה הנאחסית הזאת. את יכולה להכחיש הרבה דברים שם בסרט, אבל אני בטוחה שאת יודעת שלהתרכז בדברים החיוביים שבחיים שלנו מביא עוד טוב. את זה כל אחד יודע לבד, מניסיון החיים שלו.

למעלה