דירה בחינם

stkachov

New member
דירה בחינם

אולי יעניין מישהי... דרושה סטודנטית/בחורה אחראית המעונינת במגורים בחיפה. איזור מקסים שקט ונוח ממש "על" מרכז הכרמל, אצל אישה מבוגרת חביבה ועצמאית- ללא תשלום שכר דירה! בתמורה להתחיבות להימצאות בדירה משעות הערב עד הבוקר ברוב ימות השבוע. המשפחה מוכנה אף לשלם על שעות אקסטרא או על בקשות מיוחדות. טל. 0546706322 0546479363

yaeli008

New member
מותר לחלוק מנסיון של בנות אחרות?

* בחורה שיש לה בנזוג/מתכננת שיהיה לה, מומלץ לוודא מראש עם בעלת הבית אם מותר להביא אותו, להלין אותו וכו', ע"מ למנוע חוסר נעימות. *דירות מהסוג זה מתאימות בעיקר לבנות שהן לא נוהגות לצאת לבלות הרבה [ כי אז זה מטרד, גם מוסרי לצאת לבלות בידעה שמישהו מבוגר מחכה לך]. * עבודות נוספות- מומלץ *לסכם* בבירור על העניין. הבחורה צריכה לכבס?לנקות?לעשות כלים? אלו נק' שכדאי לברר מראש ע"מ לא להגיע למבוי סתום באמצע שנה ואז להסתכן בחוסר מקום למגורים.

כרישונת

New member
לפעמים ה"חינם" עולה לך מאוד יקר!

בעוונותיי, גרתי כמה חודשים אצל קשישה אחת. הרגשתי כמו בכלא, נאלצתי "לבלות" איתה את הערבים המשמימים בבית. סבלתי את השגעונות שלה, ואת זה שהיא היתה עושה "בדיקות" - מרעישה בלילה כדי לראות אם אני אתעורר ועוד היתה מתלוננת שאי אפשר לסמוך עליי! לא היתה לי ברירה באותו זמן והחיסכון בשכ"ד והוצאות קסם לי מאוד אז הבלגתי. השוס הוא שאחרי חודשיים ושבוע *היא* גירשה אותי
אמרה שהיא מרגישה שאם יקרה לה משהו בלילה- אני לא אוכל לעזור לה כי אני ישנה כמו בול עץ! על כל פנים, לא כל הנסיונות הינם אותם נסיונות אבל בינינו- בחור/ה צעירים, מלאי שמחת חיים ותאבי חיים אני לא ממליצה להם.

stkachov

New member
אתן צודקות

ועדיין אני מניח שיהיו כאלו אשר זה יתאים להן(למשל אולי בחורות דתיות שאינן נוהגות לצאת עד מאוחר בלילה או להביא בחורים הבייתה). אגב.. צחוק צחוק אבל אני שמעתי סיפור מדודה שלי בארה"ב שפעם שמרה על איזו קשישה, והקשישה הזאת מיררה לה את החיים עד שהיא אמרה לה שזהו היא עוזבת אותה. ואז הקשישה אמרה לה לא אל תעזבי אותי, אחרת אם אני אמות זה יהיה על אחריותך. היא עזבה אותה, ולמחרת צלצלו אליה מהמשטרה לבוא לתת עדות כי מצאו את הקשישה מתה במיטתה

MADMUAZEL

New member
אני גרתי עם סבתא שלי, כשלמדתי במכללה...

היא בדיוק נשארה לבד (קרובת משפחה שגרה איתה- עזבה) - והזמינה אותי - אז הסכמתי... ולמרות שהייתי הכיייי נחמדה והכי עוזרת בעולם: הכנתי לה תה 8 פעמים ביום, לקחתי אותה מלא פעמים לרופא ועשיתי לה אנלציה 3 פעמים ביום כשהייתה לה ברונכיט דחיתי את הפסיכומטרי בגלל שהייתה חולה, עשיתי קניות, כלים, באתי איתה לסידורים ובקיצור מה לא- ולמרות הכל, היא ממש מיררה לי את החיים... היא ניסתה לשכנע אותי לוותר על הלימודים- שאישה לא צריכה ללמוד, מספיק שתתחתן עם גבר עשיר וכשלמדתי בחדר - היא קראה לי ואמרה שהיא רוצה שאהיה איתה ואראה איתה טלוויזיה כי היא מפחדת לבד אחרי כמה חודשים היא אמרה לי שאני צריכה להתחתן וניסתה לשדך לי מישהו (נכד של חברה שלה) וכשסרבתי-זרקה אותי מהבית... וזו לא אישה זרה - זו סבתא שלי...היא כאילו "קינאה" בי על זה שאני לומדת ומתפתחת - מה שהיא לא יכלה... בקיצור הפואנטה היא - שאני ממש לא ממליצה, אלא בלית ברירה, כמפלט אחרון...

flutter girl

New member
תכל'ס. מה נסגר?../images/Emo4.gif

לא רואה בחיים את אחת הסבתות שלי מתנהגות ככה. הכי הרבה שהן שואלות זה "נו? יש חבר?"
(האמת שאחת מהן שאלה "יש חבר...? חברה?"
), וגם זה באי נוחות מסויימת שמא הן נדחפות לפרטים אישיים מדי. (לא משנה שברגע שיהיה חבר אני יודעת שכל המשפחה תדע על זה, אבל בקטנה).

stkachov

New member
אני לא הייתי ממהר לשפוט

כל הסבתות טובות וחמודות כשרק באים לבקר אותן פעם ב... אבל(!) כשגרים איתן יום יום זה יכול להיות סיוט. אנשים זקנים הם בכלל מרירים לרוב, ובמיוחד אנשים בודדים שאין להם יותר מדי עיסוקים, אז הם מחפשים איך להכנס למישהו אחר לחיים. MADMUAZEL. את במקרה רוסיה? על "הסבתא הרוסיה" שגרה עם המשפחה יש בכלל ספרות מקצועית שלמה(לפחות באינטרנט
) וזהו נושא כאוב לכל ילד רוסי מתבגר שגר עם סבתו. אני ביניהם. אני זוכר איך סבתא שלי הייתה רודפת אחרי ואחרי חברים שלי כשהיינו בכיתה י' והלכנו לאבנים לעשן, אז היא הייתה רודפת אחרינו וצועקת בכל השכונה...

ררר...

אני גרה עם סבתא שלי, ועם אחותה, ועם אמא שלה... כמובן שגם עם אחותי וההורים. ואני כן רוסיה. אמנם בהכחשה, אבל רוסיה. אבל היא לא ממררת לי את החיים. אני מסתגרת בחדר וזהו.

flutter girl

New member
שטויות במיץ

יצא לי להיות לזמן ממושך עם סבתא שלי, וגם לאחותי. זה עניין של אופי, ובמקרה יצאו לי שתי סבתות מגניבות ביותר, שמבינות עניין ויודעות איפה הגבול. אז גם אל תמהר לשפוט...

MADMUAZEL

New member
ואגב גרתי אצל הסבתא בבית שלה,

זה לא שהיא גרה עם המשפחה........ והיא גם כל הזמן דאגה להבהיר לי שזה הבית שלה ואם אני רוצה להשאר שם - עלי לעשות מה שהיא אומרת... אני אוהבת אותה בכל זאת מהרבה בחינות היא הייתה טובה והיה לנו כייף יחד בהתחלה... אבל בשלב מסויים פשוט הפך בלתי נסבל...(כל פעם שמישהו לא מסכים איתה - מבחינתה הוא על סמים... ומשפט מפתח שלה זה :"מה קרה לדור הזה, לא נותנים כבוד למבוגרים, לנו יש נסיון והם לא מקשיבים...") לשמחתי סבתי השנייה ממש לא ככה ומפצה על כל החסרונות של הסבתא הנ"ל...

וסבתא שלי הביאה לי למיטה שניצל ב10 בבוקר בשבת

וכשלא רציתי לאכול היא צלצלה להורים שלי וצרחה עליהם שהיא טרחה והכינה ועכשיו אני לא אוכל בסוף בששביל שהיא תירגע נאלצתי לאכול

סלוניק

New member
בעצם,

במחשבה שניה היות ומדובר בהסכם נוח יחסית לשני הצדדים (הגם שאני מאמין שיש בו משהו פסול עקרונית) אני אפסיק להיות עקשן. אפשר להתעלם מתגובתי הקודמת.

MADMUAZEL

New member
אם מישהי מחפשת דירה - אני מחפשת שותפות!

נא לפנות אליי במסרים, תודה!

למעלה