די אנשים
יוצא למבצע חילוץ
!!

די אנשים../images/Emo70.gifיוצא למבצע חילוץ../images/Emo101.gif!!

אז ככה הפורום גוסס כמו שאתם רואים ואני אפעיל אותו קצת כי חבל לי שזמרת כל כך מוכשרת יהיה לה את הפורום הכי לא פעיל
אז ככה,
מ ש ח ק ה צ י ט ו ט י ם
אז ככה, כל שיר שארשום אתם תבחרו את השורה או המילה שהכי אהבתם/התחברתם בשיר. ומתחילים מהאלבום הראשון הלא הוא: Left Of The Middle (בחסות: פורום אלאניס
)

Lotzifer

New member
כל הכבוד ליאור!

אבל ציטוטים... אני?! אני אוסיף משלי, אבל אני צריכה שוב להתעמק בשירים, המון זמן לא משעתי אותם.....

michalas

New member
אמממ...ממ..

אני..לא הבנתי
תסבירו לי שוב :) ד"א- הרגע חזרתי מ-4 ימים בטורקיה היה בנזונע ואני שמחה לראות שהפורום טיפי מתעורר

Wellcome Back../images/Emo70.gif

מתחת לכל שיר תרשמי תגובה איזה ציטוט מתוך השיר הכי אהבת למשל מתחת לשיר TORN את יכולה לרשום שהציטוט שהכי אהבת מכל השיר: this how i feel.....או שורה אחרת מה שמתחשק לך שנדלקת בשיר..... זה משהו איך שאני לא יודע להתנסח

michalas

New member
אה אוקה חח

הבנתי :) אבל אבל גם אתה תכתוב זה יהיה סתם מפגר אם רק אני...

jt7785

New member
קיצר

Torn - Lying naked on the floor One More Addiction - Somehow I lost myself in a tunnel long and black Big Mistake - Think of all the bubbles of love we made Leave Me Alone אין לי משפט מיוחד. Wishing I Was There - It's a life without regret Smoke - Why, bleeding is breathing, you're hiding underneath the smoke in the room Pigeons And Crumbs - אין לי משפט מיוחד. Don't You Think - אין לי משפט מיוחד. Impressed - אין לי משפט מיוחד. Intuition - Could have turned left could have turned right City - I wanna take it back, I wanna start again Left Of The Middle - But it's a game that I can't play

למעלה