די למלחמות-בואו נתאחד למען הילדים

די למלחמות-בואו נתאחד למען הילדים

מעל "במה" מכובדת זו אני פונה לכל החד הוריות (הגרושות במיוחד),ולכל האבות הגרושים באשר הם . די למלחמות- בואו נתאחד למרות שהגירושין הן טראומה וסבל עבורכן וידוע כמה עוולות אתן חוות במהלך הגירושין ואחריהם, מצאתי לנכון להאיר את עיניכן שגם אנחנו האבות חווים את העוולה של הגירושין ואנחנו סובלים לא פחות ממכן. תאמינו לי שאנחנו "באותה סירה" וכל מי שמטלטל את הסירה "נופל למים" ויכול לטבוע... זה הזמן להפסיק עם קו המחשבה הזה שקיימת תחרות בין ההורים הגרושים ,או של מי הסבל רב יותר,אנחנו לא באליפות כלשהי,זו מציאות שברוב המקרים "נשאבנו" לתוכה. בואו תהיו שותפות מלאות בהפסקת הלחץ על גברים ומניעת שמחת חייהם וחירותם ,אי שיתוף פעולה מצדכן באופן מלא יוביל אך ורק לעוד שנאה מיותרת ועוד סבל בלתי מציאותי. בהחלט יש גברים/אבות שהם סרבנים, אלימים ,"ורחמנא ליצלן" רוצחים... כמובן יש גם סרבני מזונות סחטנים כלשהם או כאלו שנקראים סרבני גט ורעים שמתנכרים לילדים שלהם... אבל מהצד השני של המתרס קיימות נשים סחטניות, וכאלו שמונעות מילדים לפגוש את האבא שלהם... ומה עם כל אותן הנשים האלימות והרוצחות ??? הרי קיימות גם המון סרבניות גט והמון אמהות שמתעללות בילדיהן... אבל כל מי שהגון וישר, יודע בלב שלם שרוב הנשים אינן כאלה כלל וכלל, וגם רוב הגברים אינן רעים ..אז בואו נשנס מותניים נחבק זה את זו,ולמען רווחתם הנפשית של ילדינו היקרים מפז והאהובים שאוהבים את אבא ואימא באותה מידה וגם בשמם של הרוב הנורמטיבי של שני המינים אני קורא בקול נרגש די למלחמות- בואו נתאחד

למעלה