דלקת כרונית בדרכי השתן

kisslali

New member
ואם זה כבר ממש כרוני?

כמעט שנתיים שאני על מאקרודנטין 100, ניסיתי לקחת מינון נמום (50) אבל הדלקות חזרו אחת לחודש בערך, ניסיתי רק אחרי קיום יחסי מין וגם אז הדלקות חוזרות שוב ושוב. ניסיתי לעשות הפסקה וזה החזיק חודש ושוב התפרץ. נדמה לי שכל בדיקה אפשרית כבר בוצעה. מה עושים? פשוט ממשיכים וזהו? ואיך בכל זאת אפשר לחסל את זה? תודה ללי

לולה!

New member
דלקת כרונית בדרכי השתן

מאז שאני ילדה התפרצה אצלי הדלקת מדי פעם. מאז שהגעתי לבגרות זה קרה בתקופת "ירח הדבש" , ואחר כך לעיתים רחוקות (פעם בשנה-שנתיים). עשיתי את כל הבדיקות האפשריות - כליות וכד', והכל תקין (חוץ מהחידקים כמובן). לפני כשנה היו לי ארבע דלקות ברציפות, שטופלו על ידי צפורל,מאז התחלתי לשתות באופן סדיר חמוציות זה נרגע למשך חצי שנה, אך לפני כשבוע זה חזר, לאחר שהחלמתי מדלקת גרון ואחריה דלקת בדרכי נשימה עליונים, כאשר הרופאים רשמו לי בהתחלה את האנטיביוטיקות המתאימות כך שהייתי תחת אנטיביוטיקות כשבועיים. ימים ספורים לאחר שהסתיים הטיפול באנטיביוטיקות היתה התפרצות של הדלקת בדרכי השתן. בהתחלה ניסיתי להמנע מאנטיביוטיקה על ידי שתיית חמוציות במינון של כליטר ליום (זה אכן מאוד מאוד עזר, אבל רק עיכב את התפתחות הדלקת).חזרתי לצערי לצפורל לחמישה ימים. יש לי שתי שאלות: 1. האם אין אפשרות לחסל את זה סופית בשום דרך (חוץ מנטילה קבועה של אנטיביוטיקה - וזה לא לחסל, זה רק להתיש...) 2. האם נטילת האנטיביוטיקה למחלות בדרכי הנשימה היא זו שהחלישה את הגוף או שאין לזה שום קשר?

למעלה