דלקת ראומטית- שאלה

דלקת ראומטית- שאלה

בוקר טוב, דוד שלי בן 81, כוחו במותניו והכל בסדר, אקטיבי ומספר סיפורים כהרגלו.
הדבר היחידי שהתחיל להציק לו כעת היא דלקת פרקיםב אצבעות הידיים, מה שמנטרל אותו מהעיסוקים שהוא אוהב- יצירה ובישול. הוא לקח סטרואידים, מה שהקל מאוד על המצב, כעת הוא יכול להרים בקבוקים וכו'. הוא גר רחוק ממני, אבל חשבתי על דרכים לעזור מעבר לדיקור ו/או צמחים. חשבתי על הכדורים הסינים (אלו עם הפעמונים בפנים), אבל תהיתי אם זה נכון בדלקת פרקים באצבעות הידיים. הוא סיפר לי שחום מקל, קור עושה רע מאוד, ולכן חשבתי שאולי התנועה יכולה להיות לו טובה ולהקל. מה דעתכם? תודה, יעל

ינוקא1

New member
תנועה עדינה בפרופורציה - תמיד טובה.

תנועה זה החיים , תנועה זה האביב !

דלקת ראומטית

אני מאמצת את רעיון הכדורים. אם יש לחות אפשר להכין כריות חימום קטנות ממלח בתוך גרביים, לחמם במיקרו, ולהחזיק בידיים. אם אין לחות אפשר עם אורז . (טוב גם לסינוסים מלאים, ברכיים כואבות ונפוחות.) רויטל כרם 054-4770241 [email protected] www.revitali.co.il

תנועה תמיד יכולה לעזור

אבל הדלקת היא עדיין מצב פנימי שכדאי לטפל בו. הסטרואידים מדכאים את התגובה הדלקתית אבל לא מטפלים באטיולוגיה. כשמישהו לא יכול להגיע אלי לדיקור באופן קבוע אחרי האבחנה הראשונה אני רושם צמחים לטווח ארוך ושומר על קשר אחת לשבועיים לעקוב אחרי שינויים במצב ו\או המינון.

RanLoel

New member
דלקת פרקים

מכיר מטופלת שלא הסתדרה עם הכדורים הסינים בגלל המשקל (הם כבדים יחסית). מה שמאוד עזר לה בסופו של דבר היה חוג יצירת תכשיטים בבוגרשוב. היא הייתה עושה צמידים ושרשרות. השחילה חרוזים קטנטנים על חוט ניילון פעמיים בשבוע והעניין הזה יצר סוג של תנועה עדינה לאצבעות הידיים. עשה לה פלאים. אולי כדאי לחשוב על תחומי העניין של דוד שלך ולמצוא משהו דומה שיגרום לו להפעיל את האצבעות.

תודה לכולכם על התשובה

רן- האמת היא שהדוד שלי עוסק שנים ביצירה- הוא עושה ויטראז'ים מאוד יפים, בעברו גם גילף בעץ ואוהב לבשל ולחתוך- כך שהעיצה שלך היא נכונה, אבל הוא הגיע למצב שלא יכול היה לאחוז בבקבוק מים מפלסטיק, או בכוס, או כל מה שמוגדר כמוטוריקה- עדינה או גסה. הבעיה מבחינתו הייתה חוסר יכולת- הוא הכי רוצה לחזור לשגרת יומו! עכשיו המצב השתפר, וכיוון ואני לא באזור שלו (הוא בכנרת, אני בת"א... קצת רחוק איך לומר), אז אני לא חושבת שזה נכון לי לתת טיפול כלשהו בשלט רחוק. אבל יופי, חיזקתם אותי במחשבתי, ואשלח לו את הכדורים הסינים. תודה!

הי יעל, מצטרפת לדיון קצת באיחור

מוקסה בשימוש עצמי היא נפלאה לכאבי פרקים. בין אם סיגר, או אפילו טייגר וורמר ללמד אותו. בנוסף, צמחים יכולים להיות תחליף מצויין לסטרואידים. ו.. אפשר תמיד לשלוח אותו למטפל טוב בצפון. אני אומנם מטפלת בצפון, אבל לא בכיוון שלו (אני קרובה לנהריה) אבל ליד הכינרת יש סניף של רידמן, הם בטח ידעו להפנות אותך למטפל/ת מקצועיים. בהצלחה ובריאות לכל המשפחה! מירב מזרחי - מטפלת ומרצה לרפואה סינית Dip. Ac. CH [email protected] 054-2042086

basiabf

New member
Answere

The good formula for your uncle is Du Huo Ji Sheng Tang movement bath for hands with Herbs. Basia

למעלה