דלת מטבח לתנור אפיה נסתר

ליאור0210

New member
דלת מטבח לתנור אפיה נסתר

אני שוקל לעשות את ארון הבילט-אין כך שהתנור + מיקרו יהיה נסתרים, ז"א שדלת המטבח תראה כמו ארון המזווה ומאחוריה התנור+ מיקרו + מגירות תחתונות.

בזמן הפתיחה (גם לצורך השימוש בתנור) ראיתי פתרון של דלתות שנוסעות על מסילה ימינה/שמאלה - זה לא מתאים אצלי.

שאלתי: האם יש פתרון שהדלת תפתח על ציר ואחר כך תיסע על מסילה פנימה לתוך כיס (בניצב למישור הדלתות הארון)?

עוד פתרונות אפשריים? (לא קלפה. דלת מהרצפה עד גובה המקרר)

milch

New member
יש דלת כיס עם החלקה כלפי מעלה!

למרבה הצער תצטרך ארון בעל מידות מאד לא סטנדרטיות ובעל מיבנה מיוחד כדי שיענה לצרכים שלך כולל מנגנון בהתאמה מיוחדת עבור דלת המיקרו.

דלת מטבח לתנור אפיה

הפתרון במצב כזה הוא לבנות מסגרת חיצונית סביב גוף הארון ולהתקין עליה דלת או שתי דלתות עם ציר 180 מעלות, דבר שיאפשר גישה מקסימלית לארון.
אני לא יודע למה אתה רוצה להסתיר את התנור אבל עלייך לקחת בחשבון שהדבר לא מבוצע בדרך כלל ומסיבות טובות. התנור והמיקרוגל פולטים אוויר חם שיכול לגרום לנזק לארונות בזמן שהם פועלים. ביחידת המיקרו בדרך כלל נהוג להשאיר את גב היחידה פתוח ובצורה כזו האוויר החם יכול להיפלט. ביחידת התנור אין משמעות לגב הפתוח כיוון שתנורים פולטים את האוויר החם קדימה, אם תחליט לסגור את התנור עם דלת אתה תגרום נזק וודאי ליחידות ולדלתות כך שהפיתרון לא מומלץ בלשון המעטה.....

אם הכוונה שלך היא ליצור חזית אחידה למטבח, יכול להיות שפתרון טוב יותר יהיה להתקין מיקרו אינטגראלי שנראה בדיוק כמו התנור.

בהצלחה

ליאור0210

New member
דלת נכנסת לנישה

חיפשתי באינטרנט ומצאתי את הפתרון המוצג בתמונה.
יכול להעיר או להאיר לי לגביו?

למעלה