דמיון ובוקר טוב

אני ME

New member
מגי....נו באמת....

זה ממש לא משכנע..... הוא כתב.....יופי.... ומה היא כתבה..... ולאן זה התפתח????

פפו

New member
מקווה שלא הכאבתי ../images/Emo24.gif

אבל חייב שתי הערות: א. זה נכון שהבסיס לכל זה סקס ושוב סקס ללא סקס לא היו נוצרות מערכות היחסים תסכימי איתי שהמשיכה הראשונית לפחות בין המינים מקורה בסקס. ב. הפנטזיה הופכת לכאב אדיר כאשר אנו מייחלים להופכה למציאות ואין בידינו את האפשרות לממשה. אך אם תשאירי אותה ברמת פנטזיה הרי שאפשר שתהני ממנה

magy

New member
לא , לא הכאבת......./images/Emo3.gif

וגם אם לא אסכים לדברייך, אלחם שתוכל להביע אותם.........
ואציב שומר בפתח......למען בטחונך האישי......

magy

New member
קבל את השומר

לפני שהצבתי אותו, המחשב קרס......לו.

פפו

New member
חחחחחחחחחחחחחח../images/Emo151.gif

קריסת המחשב זו הבעייה הקטנה שלו......דברים חשובים כבר קרסו לו קודם חחחחחחחחחח

אפי לוג

New member
קשה לי

להסכים עם משהו שאני לא מסכימה אם אתה יורד לסוף דעתי. בתפיסת החיים שלי לא כל הבסיסים = סקס. אני מכירה כמה מערכות שנוצרו על בסיס של זיון אינטלקטואלי ורק אחר כך עברו למישור האופקי. לגבי פנטזיות, מסכימה איתך פנטזיה היא פנטזיה. נקודה.

אני ME

New member
אפי, שוב

הפתעת אותי. ממש ככה. מסכימה איתך. וכמו שאני נוהגת לומר: זיון שכל/אינטלקטואלי הוא לא פחות טוב, ובטח לא פחות חשוב. אני מוצאת שאחד היתרונות הגדולים של הוירטואליה הוא היכולת להנות מזיון שכל נטו - בלי שום דבר שמסיט את הקשב. מצד שני, קשה לי להאמין בהצלחה של יחסי אהבה שהתפתחו מזיון אינטלקטואלי והגיעו למימוש בלי משיכה פיזית גשמית מאוד....

magy

New member
למה בלי משיכה פיזית?????

היתה שם משיכה פיזית.........מטורפת........... אני עדה.......

magy

New member
אולי זה לא הפורום המתאים לתאור

אבל סיפרו לי .....שרק משמיעת הקול בשפורפרת.......הטלפון..... טוב.....לא חשוב......... תארי לך מה הלך כשהם נפגשו!!!!!!

אני ME

New member
מגי,,,אספר לך באוזן בהזדמנות

אגב, כמה זמן החזיק הטרוף? - אם כי זה לא ממש חשוב

magy

New member
עדות שמיעה...........בלבד

כמעט שנה, בעצמה גבוהה, כמו ביום הראשון........ עם עליות מדרגה ככל שעבר הזמן..... ואז, בוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כל הבלון התפוצץ......... יותר מזה, לא יודעת......

אני ME

New member
את יודעת מה?

גם את זה אני קונה.....שמה במסגרת ותולה
לילה טוב

magy

New member
טעות פפו.........לא כל

פנטזיה חייבת להתמקד בנושא מיני. יש עוד כמה במלאי. דווקא המינית, היא הפחות מציקה מכולן.... כי כמה שזיון יכול להיות אדיר והורס.........במובן החיובי.... זה בסך הכל ......זיון........פחות טוב, יותר טוב, נועז, מהנה, מטריף, אבל.......רק אקט אחד ממכלול שלם.... לא זורקים את כל העוגה אם הדובדבן לא עומד בתקן, הא? יש פנטזיות הרבה יותר טעונות מזיון........ צדק מי שאמר "זיונים זה לא הכל"....... אולי עוד ייצא לך להתקל במצבים, שהזיון הופך להיות רק חלק משני .... גם הוא מעולללללללללללללללה. ואז תבין.....שיש דברים עזים יותר מאקט מיני גרידא........ ובזה עסקינן.....

פפו

New member
שאלה למגי

האם תתכן פנטזיה של בן מין מסויים על בן מינו בהנחה שהם סטרייטס? לדעתי לא מה שמחזק את אשר טענתי. מה שכן יש פנטזיות על כל דבר אחר מכונית יפה בית וכו´ לסיום מסכים איתך שזיון זה לא הכל אבל סקס במילון שלי זה לא רק זיון זה הרבה מעבר

softy

New member
נכון מאוד

סקס הוא הדבר שמכניס את כל הפנטזיות אל מקום אחד.

אווה1

New member
נושא מרתק

ויש כל כך הרבה מה לומר עליו, אלא שאסתפק כרגע בשיר שנזכרתי בו, שאמנם לא נכתב במקור ליחסים וירטואליים אבל לדעתי, הוא כל כך מתאים: השיר הוא של משוררת בשם הדר בר אל: "זה נכון שאין לי אותך אבל יש לי את החלומות עלינו. שלא תטעה, זה כמעט כמו שיש לי אותך, רק אל הקול אני כמהה."

RoseMarie

New member
נפלא../images/Emo140.gif

מאז פריצת האינטרנט לעולמנו יש לנו את החיים המציאותיים ואת החיים הוירטואלים החוט המקשר בין שני העולמות הוא הדימיון איזה עולם מופלא! רוזמרי

פפו

New member
מאז השתלבות האינטרנט בעולמנו

העולם כאילו התגמד וידינו החלה משגת כל מקום ומקום. החיים הווירטואלים ברשת הם כאין וכאפס לעומת החיים הממשיים בה. עם זאת הדימיון הוא אחד ממעשירי האדם ובלתי אפשרי לתאר מה היה קורה אז ועכשיו ללא הדימיון..... כי הוא חובק את כל חלומותינו ומתמרץ הגשמתם

למעלה