דמי כיס- לא דמי חנוכה

אתיר

New member
דמי כיס- לא דמי חנוכה

האמת, עד היום לא נתנו דמי כיס ואנו שוקלים לתת. השאלה היא, כמה נותנים בדרך כלל, מתי? - פעם בחודש, פעם בשבוע. האם יש הגבלות כלשהן???? איך אצלכם??? אפרופו, הבנות בנות 11 ו-9. תודה.

איליין

New member
דמי כיס

היום יש לי הרבה מידע לנדב.. אני נותנת לבת של בת ה 7 50 ש"ח פעם ב- 3 שבועות עד חודש וזה מספיק לה .. היא אפילו מציעה להלוות לי כסף לפעמים... הפיתרון הזה עובד יופי.

droli

New member
הי אתיר, האמת היא שאצלנו לא צריך

אין דרישה. מדי פעם היא (הגדולה בת - 8) מבקשת ונותנים לה. בד"כ הסבים דוחפים לה כסף, והיא שומרת עליו בקנאות. (עד למפגש האחרון עם העוזרת שגנבה לה את דמי הכיס). אני חושבת שזה שאנחנו גרים ביישוב קטן, ואין כל כך הסתובבויות וכאלה, אז אין לה את המשיכה לכך. בעיקרון, היא לא מבקשת גדולה, וכשהיא כבר מבקשת סוכריה מסוימת אנחנו קונים לה. יום טוב, מיכל

shirigutman

New member
הי אתיר!

קודם כל, אני מקווה שלך ולבני משפחתך יהיה חג שמח ובטחוני!!! שנית, לגבי שאלתך, אומנם אני רק בת 18 אבל הייתי לא מזמן בצד הזה אז אוכל לייעץ לך מעט, אם תסכימי לכך. לדעתי מאחר והגילאים קורבים, הפער בין הסכום לא צריך להיות גדול כי זה יכול לגרום לחיכוכים בין הבנות. הסכום שאני קיבלתי בגיל 9 היה 25 שקל לשבוע בערך ובגיל 11 קיבלתי 30 או משהו כזה. לפי דעתי עליך להסיבר לבנות על חשבון בנק ועל מהותו ותפקידו ולשאול אם הן מעוניינות לשים את הכסף כדי לצבור ריבית על מנת שיוכלו לקנות מה שירצו לאחר מכן ולהסיבר להן שאתם תוכלו לעזור להם אם יהיה צורך בכך. מקווה שעזרתי, תעדכני אותנו. שירי גוטמן

למעלה