דעה שהיא, אזהרה: לא פוליטיקלי קורקט

דעה שהיא, אזהרה: לא פוליטיקלי קורקט

אני כנראה אזכה למטר של סקילות, אבל בכל זאת: אוונסנס היא להקה איומה וממוסחרת עם סולנית מדהימה, שלא ברור לי מדוע היא מבזבזת את זמנה היקר ואת קולה השמיימי בלהקה לא לה ולא לכשרונה. הלהקה משתמשת בכל השטיקים שלהקות מטאל וניו מטאל טובות יותר כבר טחנו עד תום, ולא מחדשת שום דבר. כבר שמענו את אותם הדברים, וזה היה נשמע הרבה יותר טוב בפעם הראשונה.

את. ../images/Emo11.gif

ובכיף, יש לי מגן מצויין.

DreaM viSion

New member
למרות שניראה לי שאת צודקת

ממוסחרת יתר על המידה. אבל בכל מקרה יש להם סיגנון נורא מיוחד... וחוץ מזה אני לא חושבת שעשית משהו לא בסדר,סך הכל הבעת את דעתך.

Aragollum

New member
סתם שאלה...

אם את לא אוהבת את הלהקה המצויינת הזאת, למה נכנסת לפורום?

Aragollum

New member
בטח שהיא נחשבת דעה!

לא הבנת אותי... למה להיכנס לפורום שבו כולם אוהבים את הלהקה אם את רוצה להגיד שזאת להקה לא טובה?

הבנתי אותך היטב.

אתה לא הבנת אותי:
אם אני לא אומר כאן את דעתי על הלהקה, איפה אומר אותה? בפורום "שונאי אוונסנס"? חיפשתי אחד כזה, לא מצאתי. סורי.
ואני לא חושבת שזה שכולם אוהבים כאן את הלהקה אמור למנוע ממני להביע את דעתי. להפך- נראה לי יותר מעניין להיות בפורום שהדעות בו מעורבות, מאשר בפורום בו כולם מהללים ומשבחים את הלהקה, לא?

Torn

New member
אהמ... מותר לו להביע דעה

למרות שאני ממש אבל ממש לא מסכים איתו
הדבר היחיד שאני מסכים איתך הוא שלאיימי לי יש קול מדהים
. קודם כל אוונסנס לא עושים ניו מאטל אולי רק ב-BMTL יש אלמנטים של ניו מאטל וזה רק בגלל פול... אני מציע לך להוריד את הגירסה הנקייה של השיר ואפילו תשמע סולו חביב. אוונסנס עושים גוט`יק מטאל,(כמו Nightwish למשל). וכן זה רוק, אפילו יש במספר שירים שלהם אלמנטים של רוק כבד...

Pink Lavender

New member
לא יפה!../images/Emo46.gif סתאם...אני מניחה שאת

יכולה להגיד את דעתך... למרות שרוב האנשים פה יחלקו עליה...

למעלה