דעות We Lost The Skyline

Benn Is Kane

New member
דעות We Lost The Skyline ../images/Emo58.gif

אז האלבום הגיע אלי בשבוע שעבר, והחלטתי לא לשפוט אותו על ההתחלה, כי זה לא ממש נכון. אז אחרי כמה וכמה שמיעות, הגעתי למסקנה, שמדובר באלבום קצר, אבל פשוט מעולה. סטיבן בחר להכניס להופעה שירים שבדר"כ לא מנוגנים, עשה גרסאות מיוחדות להופעה האקוסטית, שילב קצת הומור (כרגיל), ונתן שואו טוב מאוד. אז השיר הראשון הוא The Sky Moves Sideways, שנפתח כמובן בשם של ההופעה - We lost the skyline. לא משנה מתי, איפה, למה, אי ובאיזו גרסא, כל פעם שאני אשמע את השיר הזה, זה יעשה לי משהו. ביצוע טוב מאוד, מיוחד, שונה, קצת מרענן ולעניין. הלהקה ביצעה גרסא מקוצרת (10 דקות) של היצירה המלאה בהופעות הרגילות שלהם בסיבוב ההופעות של FOABP, לכן לא כ"כ מפתיע ש-SW החליט לנגן אותו גם כאן. אחריו מגיע Even Less בביצוע מאוד מיוחד ושונה. אבא שלי ואחי לא אהבו, אבל קצת כן, אבל שוב, אני sucker לשיר הזה. בכלל, יש מין הסכמה כזו בין החבר'ה שהיו במיילינג ליסט הישן מאוד של הלהקה. מישהו טען שלא קיים יצור חיי בעולם הזה שלא יאהב את השיר הזה (even less). זה כ"כ נכון
השיר הבא בהופעה, הוא השיר הכי מפתיע. סטיבן החליט לנגן את Stars Die, שיר אותו ניגן אך ורק פעם אחת בהיסטוריה של הלהקה בהופעה חייה, וגם זה היה בישראל, לכן לא הרבה זכו לשמוע את זה (למרות שלאבא שלי יש הקלטת סאונד-בורד של ההופעה והוא הסכים לשלוח לכמה חבר'ה מהסטריט טים של הלהקה בארה"ב עותקים של זה). הביצוע מרגש, כמו תמיד עם השיר הזה, ושוב, שיר טוב מאוד. אחריו, כמה מפתיע, עוד בחירה מפתיעה (
). סטיבן וג'ון ווסלי מנגנים את Waiting מהאלבום סיגנפיי. שיר טוב, לא מיוחד מדי לדעתי. גולת הכותרת, היא השיר הבא. סטיבן מספר שהוא כתב את השיר בת"א, לקח לו איזה 50 טייקים להקליט את זה והוא ערך את זה שזה ישמע טייק אחד (כרגיל, לפי דבריו), ושהוא לא ידע איך לנגן את זה בהופעה חייה. הוא אומר שהוא הרים טלפון לרוברט פריפ (הקהל צועק), שאמר לו שייקח לו 3 חודשים ללמוד את זה. סטיבן אומר שזה קרב לפני שבוע, שהקטע הזה פאקינג קשה, ושאם זה לא ילך לו, הוא יעצור באמצע ויתחיל מחדש עד שהוא יהיה מסופק. הוא מתחיל פעם אחת, מפסיק, הקהל צוחק, ואז השיר מתחיל. אה, מדובר ב-Normal, כמובן. אחלה ביצוע, שונה מאוד מהשיר ב-EP, אבל פשוט נפלא. אחריו מגיע Drown With Me. ביצוע נחמד, לא התלהבתי במיוחד. השיר הלפני האחרון הוא Lazarus, לא ביצוע מיוחד, שמענו אותו כבר מליון פעמים בהופעות האחרונות, ואחריו מגיע Trains, שגם אתו שמענו מליון פעמים, שנייהם בביצועים טובים וסולידיים. אז סה"כ הופעה פשוט מעולה, אם אתם לא קונים אותה (כי זה לא כזה פשוט ונגיש), תורידו אותה, זה לא פשע כזה גדול. מומלץ בחום.

ALIAS590

New member
מסכים איתך כמעט בהכל

את הביצועים של lazarus ו-trains מאד אהבתי, כמו את כל שאר האלבום. יש רק בעיה אחת, הוא קצר כל כך >:

LightbuIb sun

New member
נשמע טוב דווקא

את הדיבורים של סטיבן שומעים בדיסק לפני Normal ? או שזה סיפור שאתה שמעת עליו?

למעלה