דעתנו על פרק 14

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ראיתי את זה בזמנו אבל זה עדיין מצחיק.

shaharory

New member
חחח

די ממזמן אני וחברה החלטנו לעשות וידאו כזה אבל לא מצאנו מישהי שלישית וראיתי הרבה וידאוים וביניהם זה.. זה היה אחד הטובים חח

sweet shir

New member
וואי!! חברה שלי שלחה לי את זה לפני שהתחלתי

לראות גלי. חחח רק עכשיו אני מקשרתXD חחחחחחחחחחחח הכי חמוד האמצעי עם הכרס.XD

limors2

Active member
את שניהם יש לי.

היחידים שאין הם האחד שקישרת ולא מצאתי באיכות טובה (
) ושיר ה"אודישן" של קווין שהורדתי.

X יו יו S

New member
אני מתה על השיר וLast Christmas

ומה זאת אומרת יצא לכבוד כריסמס? זה לא יהיה בתוכנית עצמה?

לא היה ולא יהיה יצא בתקופת החגים והכריסמס כנראה לקדם את הסדרה וגם סתם.

X יו יו S

New member
אבל הוא סתם עובד עליה לא?../images/Emo12.gif

תרגיש חופשי לזרוק
בנושא במידה ואני לא טועה ואתה צופה בקצב של ארה"ב

shaharory

New member
../images/Emo45.gif

באמריקה עדיין לא התייחסו לזה עוד כל כך אבל לדעתי זה די ברור..

../images/Emo31.gif ../images/Emo58.gif

לא נראה לי שהוא עובד עליה.
הוא עבר לבית ספר שלהם והם היו ביחסים טובים, עד שהיא עשתה משהו טיפשי בפרק הלפני אחרון. ספיילרתי כבר מספיק, אז.

../images/Emo58.gif עד פרק 18 האמת שלא בדיוק התייחסו לעניין הזה עדיין. הוא רק עבר לGlee שלהם בשביל שהוא יוכל להיות איתה, אבל לא ממש גילו לנו מה כוונותיו..

SHTRUDIDI

New member
היה פרק די מאכזב

אחרי כל הציפייה בגלל ההפסקה הארוכה, הוא לא היה מעניין מספיק לדעתי וגם השירים קצת איכזבו אותי. אני חושבת שזה הפרק שהכי פחות אהבתי מ-18 הפרקים ששודרו.

gal255

New member
אני ממש אוהבת את הפרק הזה

ראיתי אותו בפעם הראשונה לפני איזה חודש, כשהוא שודר בארה"ב וראיתי אותו שוב ביס. אני חושבת שהאפקט שלו הרבה יותר גדול שרואים אותו אחרי שלא היה שום דבר חדש במשך ארבעה חודשים. בכל מקרה, אהבתי כל דבר בפרק הזה, כמעט כל דבר. פעם ראשונה שהקול של פין נשמע טוב, נראה לי שזה שיר הסולו הראשון שלו שלא שנאתי. רייצ'ל וג'סי
לא נראה לי שקיים בן אדם שלליה מישל אין כימיה איתו. Hello - אחד הביצועים הטובים ביותר בסדרה. בטופ 3 שלי בחלט. לא התלהבתי מGives You Hellת צפצפני מדי לטעמי. אהבתי אותו יותר כשכולם הצטרפו. אני אוהבת את סו סילבסטר. היא פשוט מבדרת אותי כו שאף אחד לא יכול. ולבסוף.. וויל הוא מניאק מניאק מניאק. איך הוא יכול לעשות את זה לאמה? slut

למעלה