דפיק-דפוק-דפיק - גם אני מפיק

חחחחחחחחחחחחחחחחחח דיי, זה כל פעם קורע אותי

חחחחחחחחחחחחחחחחחח דיי, זה כל פעם קורע אותי מצחוק!
כל אחד ממציא דברים, ועוד שבכלל לא צולם הגמר (או שמא הוא כן צולם
) ועם כבר, אז אני מאאאאאאאאאאאאאאאוד מקווה שעומר יזכה!!! אין עללללליו.

רגע נראה שמסטלבטים פה על כולם

כן כן גם אמרו שטינה תנצח את עומר באי המתים אז איך הוא ינצח או שמא עומר ינצח את טינה אז מה הולך פה מישהו יכול להסביר לי חחח אין אין צחוקים ..

סאמוואן

New member
אני מאוש מקווה שזה נכון

כי אני חולה על הבן אדם הזה ברמות!!!!!! (אוהד,אל תדאג מתוק שלי..כמו שאמרתי בשבילי אתה ה-אחד!!) אז אני מאוד רוצה שעומר יזכה המטריף הזה!! ייוווו אני מקווה שזה נכון

אוהד 49

New member
אחחח כפרה../images/Emo13.gif

וגם אני רוצה שייקח..אבל אחרי עידן/מושיק
האמת שהיה מה זה כיף לראות אותו באי המתים..הבנאדם פשוט תותח! איך הוא בנה לעצמו דברים, והתאמן...גבר גבר
ואני מת שחברי ג'יבארו יגיעו אליו והא יודריד אותם אחד אחד..

אוהד 49

New member
*יוריד

מה יש לי?
את רואה מה עשית כרמית? רק באת התחלתי להתבלבל

סאמוואן

New member
חחח מתוק לא נורא...

ובאמת מאוד מאוד כיף לראות אותו באי המתים...הוא תותח אמיתי וכמובן שורד אמיתי.. בגלל זה אני מאוד מקווה שזה נכון...אני מאוד יתאכזב אם לא...

אוהד 49

New member
כן גם אני..

הוא פשוט תותח באמת! כולם שם מסטלבטים וזה..הוא ממש עובד, בונה.. כמעט כמוני
חחחחח...

סאמוואן

New member
חחחח אז אני מבינה שאתה..

גם תותח אמיתי כמוהו..איזה כיף לי!,לאהוב שני בחורים כמוך וכמו עומר

סאמוואן

New member
תגיד, איזו מן שאלה זאת??

ברור שכן!! ואני בטוחה שאם אתה היית שם היית עושה בדיוק אותו הדבר כמוהו ואפילו יותר! אבל די,אתה לא חייב לענות על זה-כי אני מקווה שאני לא מביכה אותך יותר מדי,אבל מה לעשות שאני מתה עליך!

אוהד 49

New member
דייי... אני חולה עלייך../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif

אם היית שם אני בטוח שהיית לוקחת
איזה כיף ליייי
!!

LiRs Lullaby

New member
היי, אולי תקחו חדר ב"מסרים"? ../images/Emo140.gif

זה לא משהו אישי נגדכם , אבל נדמה לי שהשיחות שלכם כבר הפכו למשהו קצת פרטי, לא?

רק שההבדל הוא שהוא הראה לי תמונות

הוא הראה לי תמונות שלו בנייד מצולם עם חלק מהמתמודדים עם גיא זוארץ וגם של עצמו לבד יושב במועצת השבט את יכולה להאמין ואת יכולה לא... ### מדובר בעובד הפקה אלה שאחראים על המשתתפים ועל הסט אז לא מדובר בחבר דוד סבתא אני בעצמי ראיתי תמונות של מועצת שבט וממש הדהים אותי לראות איך העתיקו בדיוק את המקום כמו שרואים בטלוויזיה וכל זה בתוך האנגר. לא רוצה לכתוב יותר מדי כי באמת כמו שכתבת אולי יקראו את זה הוא סיפר לי שהצביעו מי זוכה אבל לא גילו את התוצאה

יש בזה משהו

גם לי יש קשרים בהפקה ונודע לי ש.. שישנם בהפקה שניים ששותים נס קפה ויש אחד ששותה תה. יש גם כמה שמביאים סנדויץ' מהבית. מצטער אני לא יכול לגלות מי.

LiRs Lullaby

New member
מצטערת להידחף, אבל בחיי שרציתי לשתף ../images/Emo9.gif

אוקיי, אז אתמול החלטתי שמישהו מהמשפחה חייב לצפות איתי בהישרדות. נטפלתי לאמי היקרה. ישבנו מול המחשב לצפות בפרק הבכורה הכפול ופתאום רואים את דן. אמא שלי שואלת מנו? חשבתי לה שהיא מכירה את הפרסומות שלהם ואומרת לה "כן, זה דן מנו, מ"מנו ספנות" ומתחילה לשיר לה את הפרסומת "מנו ספנות ים חוויות.... נה נה נה נה נה זה זה מנננננננננוווווווווווווווו". ואז היא כזה אומרת לי "עבדתי אצלם (אי שם בתחילת שנות ה-80 המוקדמות כשהיא רק עלתה לארץ). הוא היה קטן. לימד אותי איך לומר 12."
אני מתחילה להתפרע מצחוק. אכן, עולם קטן. טוב, אולי לא, הרי שנינו חיפאים....... אבל זה היה כזה הזוי......... כמו הפעם ההיא שגיליתי שיש בי קצת דם צועני................. ההורים האלה שלי כאלה מצחיקים לפעמים
אבל אניווי, זה לא ממש קשור להפקה, סתם פרט טריוויאלי שחשבתי לשתף...

תכלס אי אפשר לדעת

נחכה עד מחר ונראה מה יהיה בהמשך הפרקים ושזה צולם בארץ אני לא מאמינה שיש דבר כזה בישראל משהו שדומה לאי איזה מצחיק אבל סבבה נחכה ונראה...!!

מצפה ל

New member
אספניולה כנראה צודקת

גם אני יודעת שצילמו בארץ משהו... לא יודעת בדיוק מה כי לא סיפרו לי, אבל יודעת שאחד מהמתמודדים גידל את הזקן שלו שוב בשביל צילומים חוזרים בארץ!!!

למעלה