דרג את השיר

דרג את השיר../images/Emo66.gif

אתמול פתחתי את זה,והשקעתי,ותפוזונה לא שלח ומחק הכל
אז....הפעם השיר Better Man איך המילים של השיר בעיניך? לאיזו שורה מהשיר את/ה הכי מתחבר/ת? איך המוסיקה לדעתך? מתחבר/ת לסגנון המוסיקלי של השיר? מה את/ה חושב/ת על הקול של אדי בשיר? מה את/ה חושב/ת על צורת התיפוף ועל קצב התופים בשיר? מה את/ה חושב/ת על נגינת הבאס בשיר? המוסיקה מתאימה למילים לדעתך? מה האייקון שהכי מתאר את השיר לדעתך? באיזה מצב רוח הכי מתאים לשמוע את השיר? איזה מצב רוח השיר עושה לך? תן ציון כללי לשיר מ-1-10: קישור לליריקה.http://www.azlyrics.com/lyrics/pearljam/betterman.html קישור לשיר ביוטיובhttp://youtube.com/watch?v=Cdo4dQk-VSM -פסטיבל רידינג מלפני שנתיים.

hitchhiker218

New member
אחד השירים...

איך המילים של השיר בעיניך?מדהימות לאיזו שורה מהשיר את/ה הכי מתחבר/ת?She lies and says she's in love with him, can't find a better man... איך המוסיקה לדעתך?מצויינת מתחבר/ת לסגנון המוסיקלי של השיר?בהחלט מה את/ה חושב/ת על הקול של אדי בשיר?כמו תמיד-נשגב מה את/ה חושב/ת על צורת התיפוף ועל קצב התופים בשיר?
מה את/ה חושב/ת על נגינת הבאס בשיר?
המוסיקה מתאימה למילים לדעתך?האמת שאולי היה מתאים יותר משהו איטי... שההתחלה תמשיך לאורך כל השיר. אבל זה מה שעושה אותו לכ"כ מיוחד.. מה האייקון שהכי מתאר את השיר לדעתך?אני אף פעם לא מוצאת! באיזה מצב רוח הכי מתאים לשמוע את השיר?אין מצב רוח ספציפי איזה מצב רוח השיר עושה לך?חצי מדכא וחצי משמח כזה.. נו אני לא יודעת להתבטא! תן ציון כללי לשיר מ-1-10: 9.5

nothingman1

New member
שניים השירים...

איך המילים של השיר בעיניך? 9.5, ברכותיי לאיזו שורה מהשיר את/ה הכי מתחבר/ת? She lies and says she's in love with him, can't find a better man איך המוסיקה לדעתך? 8.5 מתחבר/ת לסגנון המוסיקלי של השיר? 6.5 מה את/ה חושב/ת על הקול של אדי בשיר? נכנס לשיר בצורה מושלמת, כמו תמיד (הקול לא הטוב ביותר, אבל ההגשה מצויינת) מה את/ה חושב/ת על צורת התיפוף ועל קצב התופים בשיר? 8 מה את/ה חושב/ת על נגינת הבאס בשיר? 6 המוסיקה מתאימה למילים לדעתך? כן, 9 בערך מה האייקון שהכי מתאר את השיר לדעתך?
באיזה מצב רוח הכי מתאים לשמוע את השיר? במצב רוח "סביר +" איזה מצב רוח השיר עושה לך?רחמים עצמיים ואופטימיות
תן ציון כללי לשיר מ-1-10: 8.8 הודגש באמצעות מדגישומטיק

Anuerysm

New member
שלושה השירים...

איך המילים של השיר בעיניך? לא משהו מיוחד לאיזו שורה מהשיר את/ה הכי מתחבר/ת? אף שורה לא כבשה אותי איך המוסיקה לדעתך? מעולה, ווקאל ליין גדול ובכלל עריכה סבבה מתחבר/ת לסגנון המוסיקלי של השיר? אפשר לומר מה את/ה חושב/ת על הקול של אדי בשיר? מעולה מה את/ה חושב/ת על צורת התיפוף ועל קצב התופים בשיר? רגיל מה את/ה חושב/ת על נגינת הבאס בשיר? לא משהו מיוחד המוסיקה מתאימה למילים לדעתך? כן מה האייקון שהכי מתאר את השיר לדעתך? מאיפה אני יודע באיזה מצב רוח הכי מתאים לשמוע את השיר? רגוע איזה מצב רוח השיר עושה לך? רגוע תן ציון כללי לשיר מ-1-10: 8

למעלה