דרורזי אבקש את רשותך....

• פותח הנושא mi16
  • פורסם בתאריך

mi16

New member
דרורזי אבקש את רשותך....

אני יודע שזה חוצפה מצידי אבל... אני מוכר את ה mi16. וחשבתי שמשתתפי הפורום ישמחו לפרטים. בהסכמתך אתן אותם. חיים.

© DrorZi

New member
דהההההה !

אבל למה ? למה למכור ושאלה יותר קשה, אפילו מאוד קשה, למה לעזזל אין לי כסף לקנות !!! עכשיו, אם כבר אתה מעלה מודעה אז שהיא תכלול: מחיר מבוקש, מצב שילדה, ושיפורים שבוצעו
דרור זי, מזיל דמעה...

mi16

New member
אז ככה...

נתחיל בסיבת המכירה----בבקשה לא לצחוק----- אני אוהב את הרכב יותר מידי הסבר: אני סטודנט כרגע ואין לי כסף להוסיף את חלומותי לרכב (לשפר עוד) בנוסף לכך אני מאד רכושני כלפיו אין באפשרותי הנפשית לאפשר שימוש ברכב לקרובי הזקוקים מידי פעם (חברה אח חברים). ובנוסף פשוט החלטתי לעבור לאופנוע. נתחיל במחיר המבוקש --הלא גמיש-- מכיוון שהוא שווה כל גרוש! 40000 ש"ח וזה כולל: מנוע MI16 שעבר 45000 ק"מ הנמכה אייבך בולמי קוני מתכווננים צהובים(ספורטיבים) סרן אחורי של 306 GTI שנת 2000 דיסקים אחוריים עם צינורות מסוככים (גם לקידמיים) מיוחדים אגזוז נירוסטה התאמה אישית מזגן חדש לגמרי!! כולל צנרת מערכת שמע מיני דיסק 2 מגברים סאב סט קומפוננט שטיחי מתכת מיוחדים מצב פחחותי מצויין הרכב יפיפה אחיזת כביש מושלמת (ידי רועדות שאני כותב את זה) שילדה: הרכב עבר תאונה בכנף השמאלית ללא נזק רציני אין!! פגיעה בשסי. חוץ מזה לשאלות נוספות לא להסס לתקשר באי מייל או כאן בפורום. דרורזי נסע על הרכב בעבר תן בבקשה תגובתך.. חיים

© DrorZi

New member
תראו, תשמעו,

אם היה לי 40K לא היה לי חצי מחשבה על רכב אחר, ושוב, אני אומר בשיא הרצינות, כלכך כואב לי שאין לי את הכסף לקנות אותו, הרכב מטופל ע"י בעלים אוהב ומכונאי פדנט, כל מי שחושב שהוא מתאים לאוטו, שילך על זה. הרכב דבוק לכביש בצורה מדהימה ! וזה אפילו לא מתחיל להסביר את ההרגשה שהרכב נותן, לעזזל איתך, אם רק היית מוכר בעוד שנה הייתי קונה, אבל עכשיו גם אני סטודנט מובטל
.... שלא יהיה לכם ספק, המחיר הוגן ! הרכב משופר בפראות אבל בהגיון רב.
דרור זי, שרואה חלום עובד צמוד אליו ולא יכול לקחת

993TurboS

New member
שנה\יד\ק"מ כולל?

אני מחפש פיג´ו 106 XSI 1400 או ראלי 1300, בנתיים ללא הצלחה. ה-MI16 נשמעת אלטרנטיבה (לא בטוח שהשתמשתי במילה הנכונה...) מעולה, חבל שהיא יקרה כל כך. בכל מקרה תן עוד פרטים (שנה\יד\ק"מ) ע"מ שאני ינסה להזיז ברגים מלמעלה.

mi16

New member
בבקשה

קודם כל לידיעתך, אי אפשר להשוות את הרכבים הנ"ל לmi16 1. מבחינת אמינות. לא תמצא לעולם מוסך שמטפל ברכב כמו הפדנט שמטפל בMI 2. כח, תאוצה+סגירה מעט מעל 6 שניות 0-100 ועד 230 קמ"ש 3.אתחצף ואוסיף התנהגות כביש(כי זה פשוט נכון) 1989 יד 3 (נדיר) 165000 ק"מ (כנ"ל) ישיבה ברכב שווה אלפי תמונות ומילים. (גם עם כל הכתוב לעיל אני עדיין חושב שה-106 רכב מעולה שלא תבין אותי לא נכון)

bimer

New member
עוד שאלות ../images/Emo13.gif

אני מניח שזהו מנוע ה-1900 16V של ה- MI16 , כלומר עם 160 כ"ס. אמרת שהמנוע עבר 45 אלף ק"מ , מאיזה שנה הוא? (אני מניח שהוא יותר חדש...כלומר לא משנת 89´). אשמח אם תשלח לי את הפרטים לאי-מייל שצרפתי. [email protected] יש לי עוד כמה שאלות לשאול מיכוון שזה ניראה לי רכב שתפור עליי , רק צריך למכור את הרכב הנוכחי

mi16

New member
תשובתי גם באי-מייל

שנת המנוע 1999 מיובא משוויץ. שאר הפרטים נכונים כאשר קיים פילטר פתוח של K&N אשר מוסיף כ 6 כ"ס, מערכת אגזוז משופרת אשר מוסיפה גם כמה סוסים (לא בדקתי כמה אבל הרגשתי בהבדל). יש לך עוד שאלות? בבקשה, אני יענה גם אם אתה לא מעוניין לקנות. אגב, על מה אתה נוסע כיום? חיים.

וואללה...שיחקת אותה עם הכלי הזה....

באמת מרשים...גם הנתונים, גם העבודה, גם הטיפול, גם המסירות והסולידריות.... והאהבה האמיתית שלה זוכה הרכב הזה. פשוט כיף לראות את זה... אבל... החשוב מכל קורה אחרי המכירה....
ברוך הבא לעולם המוטורי האמיתי.... ה-א-ו-פ-נ-ו-ע-י-ם !!! או במילים אחרות.... ברוך הבא למועדון
השדון

bimer

New member
לחיים

קודם כל...תודה על הפרטים! דבר שני , כמה כמה שאלות נוספות בקשר למנוע (כן , יש לי עוד...
) אני מניח שבמקורי היא הייתה מצויידת במנוע ה-1.6 הסטנדרטי (115 כ"ס בימים טובים). עפ"י מה שידוע לי לפחות כל גרסאות ה- MI16 למינהן עברו בשנת 93´ למנוע ה- 2.0 16V עם 155 סוסיו וייצור ה-1.9 הופסק מאותה שנה. בכל אופן לגבי הרכב הנוכחי שלי , אז ככה: BMW 318iS Coupe אגזוז free flow הספק של 145 כ"ס גיר ידני ספורטיבי אמיתי כמו שרק ב.מ.וו יודעים לעשות (כלומר יחס העברה ישיר , וחמישי ביחס 1:1) וכמובן הנאה אחורית
העניין הוא שאני מחפש רכב קטן יותר בהרבה וגם כי ההוצאות עליו די כבדות עלי (ביטוח וטיפולים בשמיים...). מעוניין בהחלפה?
בכל אופן , אני עושה עכשיו חושבים אם אני רוצה למכור וכשאמכור ואם וכאשר האוטו עדיין יישאר אצלך , תצפה לביקור (רציני) ממני. אשמח לתגובות ממך ותודה על המייל שוב פעם.

mi16

New member
לגבי הוצאות

במשך שנתיים תמימות, מלבד שיפורים שהוספתי על דעת עצמי ומלבד טיפולים שוטפים, נפגש הרכב עם ד"ר 4 פעמים: 1. קבל קלאצ´ נקרע במפתיע. כמובן שדברים כאלה קוראים ללא הודעה מוקדמת ובמקרה הזה הרכב היה לי מאד דחוף, לכן, אביב (המכונה הד"ר) נתן לי קבל חלופי זמני שפורק מהמנוע הקודם שלו וישב במחסן. 2.לאחר כחצי שנה נקרע גם הוא. כמובן שהפעם עברתי למקורי והעמיד ומאז אין בעיות טפו טפו. 3.קלאצ´ עצמו הוחלף. (מה לעשות לפעמים נגמר). 4.חוף מזה היה מקרה של שיפוץ ציריות וכאן נגשתי אליו על דעת עצמי ולא כיוון שהתפוצצו או משהו. באמת להפתעתי הרבה הוצאותי היחידות על הרכב לאחרונה שואפות לדלק וביטוח (ודשבורד-אבל זה סיפור אחר לגמרי). לגבי המנוע: נקודתך מעניינת אבדוק זאת עם אביב אני זוכר שהיה משהו שמסביר את העיניין אבל לא במדויק צפה תשובה עוד היום. חיים, מתרשם מרכבך הנוכחי

mi16

New member
קצת מבפנים

אגב סימני השמן על הרצפה מקורם ברכב של אחי שנת 1984. אני חייב לציין שלא נוזלת לMI טיפה אחת כבר שנתיים.

yonif

New member
יא אללה!!! איזה אוטו ../images/Emo13.gif

חבל שאין לי 40000 ש"ח.........

Yaniv3

New member
אי ,כואב כמה שהרכב מדהים !!

חבל חבל חבל ועוד פעם חבל זה ממש חלום שלי אבל אני בקושי מגרד 20 אלף.. אחי תנסה לבדוק אולי תשכיר את הרכב למישהו כי עוד שנה או שנתיים שיהיה לך קצת מזומנים כבר לא תוכל לרכוש אותו מחדש... בכל מקרה בהצלחה !!

mi16

New member
שכחתי לציין

הדומיין www.mi16.co.il שייך לי ויועבר ביחד עם הרכב לרוכש אם תחפוץ נפשו

למעלה