דרושה אמא :(

lonly9

New member
דרושה אמא :(

טוב, אני לא יודעת אפילו אפילו להתחיל אני כרגע עם דמעות בעיניים בעודי כותבת אני בת 21 עדין גרה בבית, החיים שלי לא מושלמים ואף פעם לא היו אני חולקת חדר עם אחי בן ה 13 שכל הזמן מקניט אותי ואמא שלי מגבה אותו הוא רב איתי על כל דבר, מקלל, יורק ומעליב אותי כל הזמן ותמיד אני היא אשמה אמא שלי אומרת לו שהוא יתקשר למשטרה ויתלונן עליי בנוסף, היא כל הזמן מקניטה אותי ואני ממש מרגישה שמתעללים בי נפשית היא רוצה שאני אלך מפה אבל לאן? היא כל הזמן אומרת שהיא תעיף אותי מהבית עם משטרה, שאני חולת נפש, אלימה, חיה , קרציה ועוד... אני לא אוהבת אותה אלא שונאת, היחיסים בינינו מעולם לא היו טובים כל שאני רוצה זה להתנתק מהם- אני לא מכנה אותם משפחה בכלל אני כל לילה הולכת לישון בוכה ואני בוכה כל היום אני לא חושבת שאני אדם נורא ככ, אני עובדת עם ילדים והם אוהבים אותי אני לא יודעת איך אמא מסוגלת להתנהג ככה לבת שלה אבל לא משנה אני מחפשת עבודה כדי לצאת מפה אבל אני לא מוצאת ואני לא יודעת מה לעשות, נמאס לי שכואב לי הראש מרוב בכי כל היום, נמאס לי לחיות בפחד שיזמינו לי משטרה בגלל מריבה שתןטית עם אח שלי מה אני אעשה?????????????? אין לי כסף גם ואין גם למשפחה ההורים שלי גרושים שנים רבות ואני פשוט לבד בעולם
אין לי אף אחד אין לי אפילו חברה 1 היו לי פעם בתיכון אבל כול אחת הלכה לדרכה ואין לי אף אחת אני לא מבינה מה עשיתי רע שזה מגיע לי אני ככ סובלת, כבר שנים רבות, אני לא רואה שמגיע קץ לסבל הזה למה אני צריכה לסבול ככ בגיל כזה צעיר אני מרגישה שהחיים שלי גמורים, אני ככ פחדנית שזה הדבר היחיד שמונע ממני מתלהאבד מה אני צריכה את החיים האלו? אין לי כלום בהם לא זכור לי מתי הייתי מאושרת, מתי מישהו הקשיב לי, חיבק אמר שאוהב אותי, כלום

אוי מתוקה

את מתארת מצב ללא מוצא.אבל הפתרון בידיך.אףאחד לא יזמין לך משטרה כי את רבה.איך אפשר לעזור לך?

lonly9

New member
הזמינו כבר בעבר

מה ימנע מהם לעשות זאת שוב? לא חושבת שאפשר ממש לעזור לי...

liatep

New member
בודאי שאפשר לעזור

הכל פתוח בפניך, את צעירה ויש לך יכולות (לאור הדרך בה כתבת והבטאת). את צריכה להאמין ולפנות לרווחה במקום מגוריך.

liatep

New member
אם את מאזור רחובות, צרי קשר

יש לי כמה רעיונות ואשמח לסייע

מעצימה

New member
היי לך..

קוראת אותך וכואבת אותך...אשמח מאוד לשוחח איתך..לעזור לך למצוא את עצמך בחזרה בכל המערבולת שאת מרגישה בתוכה,אשמח להיות כאן בשבילך..ואז אולי יקל עליך למצוא את דרכך.. יבשי דמעותיך ילדה, חסכי מעצמך את הכעס והצער ,כי, לא יועילו לך.. לא יקדמו אותך.. את שולטת רק על מחשבותיך,מעשייך ורצונותיך..וברגע שתרגעי ותתודעי לעצמך.. תקבלי את הכיוון שמתאים לך ותנועי לקראתו...הכל מסביב ינוע בהתאם...כמעין אבן שמושלחת לים ומסביבה מעגלים מעגלים. אני כאן בשבילך, כאן,במסר,או במייל תרגישי חופשי ואם תרצי כאן תשתפי.. יום נעים..

עליזה 63

New member
מתוקה את בת

21 גדולה צאי לעבוד ושכרי לך דירת חדר,הגיע הזמן בלי רחמיים עצמיים,תנגבי את הדמעות ויאללה לפעולה,אל תשבי ותחכי ישעזרו לך אם לא תעזרי לעצמך,ואומרת מניסיון אישי ,ושל מלא חברות לדרך,קומי ותתארגני על חייך

עליזה את מאד צודקת, אבל לא הכל פשוט כל כך

צריך להתחיל מאיפה שהוא ואכן לא לשבת עם רחמים עצמיים כי זה בטח לא מוביל לשום מקום
אבל עדיין- יש צורך בהכוונה
וללא עבודה קשה למצוא שכר דירה
(לו הייתי רוטשילד...) דווקא בעונה הזו כשצריך להתחרות בעובדים הזרים במסעדות
ובבני הנוער, גם לסטודנטים קשה למצוא עבודה זמנית שאינה דורשת הכשרה ונסיון. אחת כמה וכמה למישהי שרק סיימה י"ב שנים בבי"ס
ואין לה תמיכה נפשית וגב כלכלי או גב בכלל. שלחתי ל"לונלי" כמה הצעות למקומות עבודה שתיצור עימם קשר ותבדוק, אני כאן מאחורי הקלעים ואם גם לכן יש קשרים או יכולת לפתוח דלתות במקום כמו פנימיה שצריכה מדריכה חברתית + מגורים וכיו"ב,זה יכול להיות נפלא. אפשר להתחליל בעבודה אפילו כעוזרת בית (אחלה שכר, עבודה פיזית קשה) אבל עדיין זה לא פותר את עניין המגורים אם יש כאן מישהי מאזור הפריפרייה (שם המחירים של השכירות עדיין לא בשמיים) ויודעת על אופציה שכירות נמוכה / אולי עם שותפות ואפשרות וסיכוי לתעסוקה הכי בסיסית, נשמח לעזרתה כאן

כואבת את כאבך ../images/Emo24.gif שלחתי לך מסר

בטוה שייש גופים שיעזרו לך. פשוט צריך לחפש. קבלי ממני

למעלה