דרושים מתנדבים ערבים לענות על שאלון

דורה26

New member
דרושים מתנדבים ערבים לענות על שאלון

שלום לכולם אני מבצעת מחקר על תהליך השלום ודו קיום בישראל. נכון לעכשיו חסרים לי מתנדבים ערבים שיענו על השאלון. הודה מאוד אם תשתפו פעולה ומלאו את השאלון המצורף ותשלחו לי אותו למייל תודה מראש השאלון: שמי דורית ואני לומדת במגמת מדעי החברה בתיכון ע"ש רבין במודיעין. במסגרת לימודיי אני עורכת מחקר ואודה לכם אם תענו בכנות על השאלון. השאלון אנונימי ומיועד לצורכי מחקר בלבד. תודה על שיתוף הפעולה, דורית. לאום: ערבי/ה. לפניך היגדים ועליך לעקיף בעיגול את מידת הסכמתך לגבי כל אחד מהם. 1) באיזו מידה לדעתך רוב האזרחים היהודים בישראל מעונינים בשלום בארץ בכול מחיר? א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 2) באיזו מידה לדעתך רוב האזרחים הערבים בישראל מעונינים כנ"ל בשלום בארץ בכול מחיר? א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 3)באיזו מידה לדעתך, רוב הערבים (פלשתינאים וערביי המדינות השכנות) מעונינים בשלום? א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 4) באיזו מידה לדעתך ניתן להגיע לשלום בין ישראל לערבים אזרחי ישראל או מהאזור? א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 5) מכעיס אותי שלערבים אזרחי ישראל אין שוויון זכויות מלא על אף היותם אזרחי ישראל. א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 6)אני לא מוכן לעבוד יחד עם יהודי. א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 7)המצב הביטחוני בין ישראל לפלשתינאים מפחיד אותי. א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 8) אני מוכן לארח יהודי בביתי. א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 9) זה ירגיז אותי אם יהודי יהיה שכן שלי. א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 10) אני אהיה מרוצה אם יהיה לי שכן יהודי. א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. 11)האם יש לך חבר יהודי? א. כן ב.לא 12) למי יש יותר זכויות על יהודה שומרון וחבל עזה- ליהודים או לערבים? א.ליהודים הרבה יותר זכויות. ב. ליהודים יותר זכויות. ג. לערבים יותר זכויות. ד. לערבים הרבה יותר זכויות. 13) האם לדעתך ישראל צריכה או לא צריכה להחזיר את רמת הגולן תמורת הסכם שלום? א. ישראל צריכה להחזיר את כל רמת הגולן. ב. ישראל צריכה להחזיר רק חלק מרמת הגולן. ג. ישראל לא צריכה להחזיר אף חלק מרמת הגולן. 14) במסגרת שלום עם הפלשתינאים האם לדעתך ישראל צריכה או לא צריכה להחזיר את יהודה ושומרון (לא כולל ירושלים)? א. ישראל צריכה להחזיר את כל יהודה ושומרון. ב. ישראל צריכה להחזיר רק חלק מיהודה ושומרון. ג. ישראל לא צריכה להחזיר אף חלק מיהודה ושומרון. 15)באיזו מידה לדעתך על ישראל להסכים להקמת מדינה פלשתינאית בגדה המערבית? א.במידה רבה מאוד. ב.במידה רבה. ג. במידה מועטה. ד.כלל לא. מה הסיכויים לדעתך שהתהליכים המדיניים השונים יביאו תוך מספר שנים לכול אחד מהדברים הבאים: 16)ויתור של ישראל על שטחים מבלי להגיע לשלום אמיתי? א. סיכויים גבוהים מאוד ב.סיכויים גבוהים. ג.סיכויים נמוכים. ד.סיכויים נמוכים מאוד. 17) שיתוף פעולה בין העמים באזור? א. סיכויים גבוהים מאוד ב.סיכויים גבוהים. ג.סיכויים נמוכים. ד.סיכויים נמוכים מאוד. 18) מתן אוטונומיה כשלהי לערביי ישראל? א. סיכויים גבוהים מאוד ב.סיכויים גבוהים. ג.סיכויים נמוכים. ד.סיכויים נמוכים מאוד. 19) התגברות הטרור נגד ישראל? א. סיכויים גבוהים מאוד ב.סיכויים גבוהים. ג.סיכויים נמוכים. ד.סיכויים נמוכים מאוד. 20) ויתור של ריבונות ישראלית בירושלים המזרחית? א. סיכויים גבוהים מאוד ב.סיכויים גבוהים. ג.סיכויים נמוכים. ד.סיכויים נמוכים מאוד. 21) הקמת מדינה פלשתינאית? א. סיכויים גבוהים מאוד ב.סיכויים גבוהים. ג.סיכויים נמוכים. ד.סיכויים נמוכים מאוד.

למעלה