דרך אגב... לדעתי השיר שהכי כדאי ...

west girl1

New member
לירדן ממש מכל ה-../images/Emo23.gif

וואי ירדן מזה תודה........איך אני מודה לך............את מזה טובה..... שאני שלחתי הודעה לתפוז ואמרתי שאני רוצה ליפתוח פורום על אטומיק ואת יודעת שאני גם אוהבת אותם בדיוק כמוך או אפילו יותר.....את ביקשת ממני שאם אני יפתח תפורום אז תייהי מנהלהת ביחד איתי ואני הסכמתי אמרתי לך בסבבה שנייהיה ביחד המנהלות של הפורום אם הוא יפתח ואני לא יזכיר לך מה את אמרת.....אבל אני ייתן לך רמז .....שזה קשור לאתר שלך ושל אופיר..... ומה שהקיצר רציתי להגיד לך זה מזה תודה את ילדה מזה נחמדה רעות

ady mcfadden

New member
שלוווווםםם

waazzzZZZZzzPpPpP?!! קוראים לי עדי ואני חדשה פה! אמ יש לי קבוצה על קארי פליז כנסו ותתצטרפו http://groups.yahoo.com/group/kerrymc kerry rulezz

west girl1

New member
ובואי אני יוסיף משפט אחד....

ועכשיו שידעת שאת הולכת ליפתוח פורום עליהם אפילו לא אמרת לי תודה..........(ואם במקרה לא הבנת הכל היה בזילזול).....

עדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ממצב מותקית??????????????????????? מה את עושה פה??????????? למה את לא בפורום של ווסטלייף גם???????????? איך כבר ידעת שהפורום הזה נפתח???

boli bop

New member
היי קוראים לי רומי ואני חדשה כאן !

אני חולה על אטומיק קיטן התאומות אולסן ומורדים. אני בת 12 מחולון. אמממ... זהו דרך אגב - זה פורום אחלה

GlitterKitten

New member
הייי רומי!!

אני ירדן בת 15 (כמעט) מעכו חולהההההההה על אטומיק קיטן אני מקווה להמשיך לראות אותך כאן
דרך אגב....מי הקיטנית המועדפת שלך?

GlitterKitten

New member
זילזול?....*האאמממ*

סורי......אבל הפעם זה לא היה הרעיון שלי להקים את הפורום......אלה של ליהי....אז אני ממש מצטערת !! אני מקווה שלפחות תשארי פה (כי בכל זאת....זה אטומיק קיטן..זה לא אני ) ושוב סליחה

west girl1

New member
זה בסדר....אני יודעת איפה אני רצויה

ואיפה לא.....אבל תודה שניסית....

GlitterKitten

New member
אבל את כן רצויה !

נוו באמת ! זאת לא סיבה לכעוס עליי ! אני באמת לא אשמה! ומה זה משנה אם את מנהלת פה או לא....זה ממש לא....העיקר שתהני...וזה לא פייר!! את מעריצה של אטומיק !!! ואת כן תשארי !!! כי אני רוצה לדבר איתךךך (באמת!!) אני לא רוצה "לפספס" אותך.....אז אני מקווה שתשקלי את הפרישה שלך מהפורום.. ירדדדדדדןןןןןןןןן

boli bop

New member
לירדן היקרה !

אני הכי אוהבת את נטשה כי היא מתוקה והיא שרה יפה מאוד (לא שכל השאר לא מתוקות וחמודות וכמובן, שרות יפה !) בכל אופן תודה על הברכה !

boli bop

New member
שום דבר מיוחד !

הכל סבבה ! רציתי לשאול את כל מי שבפורום : עדיין מראים את הקליפים של אטומיק ב m t v ? אני בכלל לא רואה ... מי שרואה ויודע בערך מתי משודרים קליפים שלהן ואיפה יש כל מיני תוכניות עליהן שבבקשה בבקשה !!!!!!! ישרשר לכאן תגובה.... נ.ב מותר לי במחשב עד שעה 8 בערב ואני הולכת עכשיו לחוג (סטפס, נשמע לכם מוזר אה ? אבל אני אוהבת את זה (שנה רביעית שלי)) בכל אופן אז... אני יבדוק רק מחר ! דרך אגב, יש כאן מישהו או מישהי מחולון ? אני מחולון תשרשרו תגובות !!!!!!!!!!!!!

GlitterKitten

New member
אממממממ

כנראה שכן שמים כל מני דברים עליהן באם טיוי פשוט לא יוצא לך לראות(וגם לי לא חיחיחי) אבל תתעזרי בסבלנות מול המסך ואלי תתפסי משהו מי יודע?.. יש לי דודים מחולון

atomicboy

New member
דרך אגב... לדעתי השיר שהכי כדאי ...

לעשות לו קליפ זה the way that you are שיר מאוד יפה! למי שעוד לא שמע! שישמע ומהר!! תתאהבו. :)

ak sum41 ak

New member
איך אפשר

לא לשמוע כל שיר שהוא של אטומיק חולה על הדיסק הראשון, השני הדי וי די שלכן ענק LIZ rulezzzzzz

למעלה