דרכים להירגע...

LostInTheSky

New member
דרכים להירגע...

יש לי תכונה נוראית ... אני מתעצבנת בקלות! וכשאני מתעבצנת... אז אני באמת מתעצבנת... מה אפשר לעשות כדי להירגע? או... מה אפשר לעשות כדי לא להתעצבן בכלל??? אני למשל כדי להירגע מהעצבנות שלי או אם אני מרגישה מדוכאת... אני נכנסת למקלחת ארוכה ארוכה וחמה... ויוצאת (כמעט) כמו חדשה... ומה אתם עושים??? אני אשמח לעצות... LOST IN THE SKY

ניאו30

New member
אצלי זה מוזיקה ../images/Emo79.gif../images/Emo168.gif

לא יודע למה,אבל יש לה עליי השפעה מאוד מרגיעה. כל פעם שאני במתח או בעצבים,או שאני פותח גלגל"צ או ששומע תקליטורים שיש לי. רק תמיד אני אומר שחבל ששמים את השירים הכי יפים בימים עצובים.הייתי רוצה לשמוע אותם כל הזמן... שיר לדוגמא(זוכרים את הסרט "הלהקה"...)-שיר לשבת יש עוד כמובן מלא שירים כאלה,רק לשמוע אותם ולהרגע מהר מאוד... שלווה/להקת הנח"ל (מילים אבי קורן/לחן יאיר רוזנבלום) ---------------- עַל הַמַּחֲנֶה נִדְלַק יָרֵחַ עַל הַמַּאֲהָל כּוֹכָב זוֹרֵחַ וְהַזְּמַן כְּמו גּוּמִי מִתְמָרֵחַ לֵיל שַׁבָּת בְּלִי טַעַם וּבְלִי רֵיחַ וְהַשֶּׁקֶט אֶת הַלֵּב קוֹרֵעַ. אֵיזוֹ מִן שַׁלְוָה וְלֹא עוֹשִׂים שׁוּם דָּבָר אֵיזוֹ מִן שַׁלְוָה וְעוֹד שָׁבוּעַ עָבַר. הַשַּׁבָּת בִּכְלָל אֵינָהּ עוֹבֶרֶת כְּבָר קָרָאנוּ אֶת עִתּוֹן הָעֶרֶב שַׁרְנוּ כְּבָר שִׁירֵי מַגָּל וְחֶרֶב כְּבָר תָּפַרְנוּ אֶת הַחֹר בַּגֶּרֶב וּפָתַרְנוּ תַּשְׁבְּצִים בְּלִי הֶרֶף אֵיזוֹ מִן שַׁלְוָה... אַף מִכְתָּב מִמֵּךְ עוֹד לֹא הִגִּיעַ עוֹד מְעַט הַמְּפַקֵּד יוֹפִיעַ וְיַחְזֹר וַדַּאי שׁוּב לְהַבְטִיחַ בְּקָרוֹב לְ"רְגִילָה" אַגִּיעַ שֶׁתִּקְנִי שׁוּב שְׁנַיִם בַּיָּצִיעַ. אֵיזוֹ מִן שַׁלְוָה...

ניאו30

New member
גם קומדיות בטלויזיה עושות אצלי

עבודה דומה-איזה סיינפלד קטן או חברים או סתם סדרה אחרת. העיקר לצחוק.לפעמים גם בלי סיבה...פשוט לצחוק... לי לפחות זה עוזר פלאים...

LostInTheSky

New member
../images/Emo140.gif תודה ניאוש ...

איך יכולתי לשכוח את המוזיקה... מוזיקה מרגיעה אותי פלאים... שומעת ומתענגת...
(ופעם גם הייתי מנגנת )

בוזיקית

New member
לוסטי חמודה!!!

השיטות שלי הן: 1. יוגה 2. מדיטציה 3. האזנה למוזיקת צ'יל אאוט ואווירה 4. להדליק נר ולהתבונן בו 5. מקלחת (כמוך) 6. אכילה (אך על זה אני לא ממליצה כפיתרון - זו המחלה שלי. 7. ניקיון הבית לפעמים עושה טוב על הנשמה 8. לקנות איזה חפץ קטן שעושה טוב על הלב 9. פתירת תשבצים 10. להדליק קטורת בהצלחה ותהני!!!

גריפון

New member
השבוע נתקפתי פתאום עצבנות וגם עצבות

יצאתי אל המרפסת כדי להרגע, ופתאום עבר לי - כמעט יכולתי לשמוע אותו - משפט בראש: תקשיב, גריפון. היקום מדבר אליך. תקשיב, גריפון. (טוב, אני לא ממש קורא לעצמי גריפון ביני לבין עצמי, אבל -... נו טוב, אתם מבינים אותי.) שמעתי את הציפורים בחוץ, ואת קולות המכוניות, וילדים צעקו באיזו חצר, ומישהי צחקה בקול רם ליד המכולת, ואני שמעתי את כל קולות החיים האלה ומשהו בי הומתק והתרכך כהרף עין. רק מהלהקשיב הזה למה שהיקום אומר לי. אני חושב הרבה על הרגע הזה.

LostInTheSky

New member
הזכרת לי...

היה לי איזה יום שהרגשתי ממש רע... וחברים של אחותי הקטנה באו אלינו, והם שיחקו והשתוללו ... עם כל הגן חיות הזה שיש לנו בבית (עם הכלבים, עם השרקן, הסתכלו על התוכים והרשימה ממשיכה... ) והם צחקו וכל כך נהנו... והתחילו לשיר וזה עשה לי כל כך טוב על הלב. יו... תודה גריפון שהזכרת לי את זה.
שבת שלום, LOST IN THE SKY

5 דברים שלא ידעת עלי...

בדיון ההוא כתבתי איך אני מורידה מהלך (שזה באופן כללי - להרגע). תציצי שם. חוץ מזה, יש שסופרים עד 10. הבעיה היא שלא כל אחד זוכר לספור כשמתעצבן. אני לא מתעצבנת כל-כך מהר כי אני לא נותנת לאף אחד את הכבוד לקצר לי את החיים עם השטויות שלו. כשמישהו מנסה - אני צוחקת על הניסיון הכושל. מה בכלל מעצבן אותך?

noa128

New member
סיגריה וקצת זמן לבד - מרגיע ת'ג'ננה

לנירוונה מכניסות אותי אותן דרכים שציין ניאו - מוסיקה טובה, וקומדיה. ואתם יודעים מה? לא המצאנו את זה - לא סתם אומרים "הצחוק יפה לבריאות" ועוד יותר - מוזיקה משפרת מצברווח... גם צ'ט קורע מצחוק עם קפה וסיגריה לבד בלי הפרעות עושה לי את זה.. - תנסו פעם - מומלץ..

skito

New member
את להתעצבן?

קשה להאמין שכזו את (מתעצבנת בקלות?) אם הדבר נכון אז אין לי תשובה מקצועית רק תשובה\דוגמא אישית: אז כדי לא להתעצבן אני נוהג כך: 1. אם אני מתעצבן ממישהו: א). לוקח אוויר סופר עד עשר (כפי שהוצעה לך) מנסה להבין למה התעצבנתי. (דרך אגב לספור עד עשר זה ממש מעט) ב). לא מגיב מהבטן - מגלה איפוק, "לוקח" את המעצבן\ת, הסיבות כמשהו לא רלוונטי\הומוריסטי כזה. ג). התגובה, אי תגובה = גם סוג של תגובה הוגנת, שבד"כ מעצבנת את המעצבן. ואם אני מחליט על תגובה מילולית, התגובה חייבת להיות בטון רגוע, נמוך, לא מתנשא, אבל! שנותנת למעצבן להבין שהוא\היא לא בסדר. 2. אם אני מתעצבן מנושא (חברתי\מדיני\קיפוח): א.ב.). כנ"ל ג). תגובה בפניה- בע"פ\בכתב כיצד אני נרגע? או כיצד נרגעים: לכל אדם יש משהו אחר שעושה לו את זה ומרגיע אותו אני אישית נרגע מעישון סיגריה - לאאאאאא ממליץ איכס אבל מה לעשות אני נהנה מעישון \שלא תעיזי כן! כשאני ממש לא מצליח להרגע אני פשוט יוצא לבד במכונית שומע מוסיקה שאני אוהב ומתקשר לחבר הכי קרוב אלי - פיששששש זה מרגיע מאוד אז לספר לך בדיחה מעצבנת? מה בעצם מעצבן אותך? - ויותר נכון מי מסוגל לעצבן אחת כמוך?

LostInTheSky

New member
מה מעצבן אותי?

דברים קטנים (ומעצבנים)... כמו למשל ... הצקות מצד אח שלי... כשאומרים לי דברים לא במקום... חברות שלי (שזה כבר סיפור בפני עצמו)... החבר לשעבר... הכי הכי מעצבן אותי זה שאומרים לי להירגע! (אחרי שאני כבר בשיא העצבנות) והרשימה עוד ארוכה... וסקיטון, אתה חושב שאתה מכיר אותי... אבל כנראה שלא.
ותפסיק כבר לעשן!!!
ותודה לכולכם על העצות... אני אנסה אותן... בוזיקית שלי... מזמן לא דיברנו. מה שלומך?
ונראה לי שאני אלך לתפוס איזה
קטן... כי עכשיו חזרתי מת"א ואני קצת עייפה... אז לילה טוב...
LOST IN THE SKY

skito

New member
זההההה../images/Emo24.gif הכי מרגיע נכון?

אז קבלי
וענק מה שאת מספרת אלו "עיצבוניות" קלות > בכל משפחה זה קיים! חכי, חכי ושתזכרי בכל "העיצבוניות" הללו עוד תתגעגעי אלהם, אלו יהפכו במרוצת השנים לחוויה וגעגוע אל חיק המשפחה. מזמין אותך לחוויה שאני עובר עם 4 בני .... "אני עייפה אני רעבה תני חבוקה" חחחחחחח

LostInTheSky

New member
../images/Emo140.gif תודה סקיטון...

תמיד מצליח להעלות לי חיוך על הפנים.

skito

New member
מעצבנת ולמרות כך אני אוהב אותה

כשהיא יושבת לאכול, אני הוא זה שבד"כ מגן עליה שומר, לא נותן לאף אחד להתקרב שחלילה לא תכעס! ורק שיהיה לה טוב. אבל!!! כשאני יושב לאכול היא כזו מעצבנת כאילו לרחם עליה מסכנהההההה! אומללה כזו יושבת לצידי מביטה במבט כזה מתחנן בבקשה ממך מושיטה יד ולא ביקשתי ואיך איך אפשר שלא להיכנע לבקשה שכזו? נו טוב קחי את העוף שלי רק תפסיקי להראות כזו אומללה אוףףףףףףףףף הנה התעצבנתי

למעלה