דרמה נוספת בבית והפעם מסוכנת יותר

toomuchdogs

New member
דרמה נוספת בבית והפעם מסוכנת יותר

אני גרה עם שותפה (וכלבים) וכרגע יש לנו גם אורחת, הערב השותפה היתה בעבודה וישבנו אני והאורחץ לצפות בTV: עברנו מספר אירועים בבית הזה שעברנו אליו מלפני 4 חודשים, האירועים כללו - בעודנו מעבירות את מיטלטלנו ואני הולכת לומר שלום לשכן, נופל חלון מאחד מחדרי הבית, - באותו חודש בודד שעוד היינו בקרטונים התפרק מנעול דלת הכניסה. - פריצה לבית וגניבת מחשב שולחני וציוד צילום יקר. - אני כבר יותר מחודשיים נעדרת לסירוגין מהעבודה בגלל תחלואי בריאות שונים ומשונים (כמו דורבן...), - יותר מידי מחלות עם הכלבים מה שלא היה עד היום. - השבוע השותפה עברה תאונה מוזרה בה משאית זבל ניכנסה בריכבה כשנסעה בו לאט ברחוב. השיא הוא היום - בח. המחשב פרצה להבה ממאוורר התיקרה, בחדר היו 2 כלבות כאשר אני וחברה ישבנו בסלון...רצתי להביא מטף אבל בינתיים עם כיבוי המתג הלהבה כבתה - אילולא ניכנסתי לחדר היה יכול להיות גרוע יותר , למרות שאת המאוורר ניתן לראות מהספה עליה ישבנו קודם האירוע הכי רע ומפחיד מה אם לא היה אף אחד בבית ומשהו כזה היה קורה...הכלבים עלולים היו להיות לכודים... הבית ניראה כרגע כרווי אירועים ואנחנו כבר החלטנו לא לנצל את הואפציה אבל מה עושים? מה מומלץ לעשות? חברים ששמעו על הסיפור אומרים לבדוק מזוזות, לי אין מושג איך עושים את זה בכלל...מה אתם אומרים? אמונה טפלה או חשש אמיתי?

גונגו אוהב כלבים !

גונגו יעבור לגור אצלך ויבריח מזל רע מהבית גונגו יוציא למזל רע עין ! גונגו יוציא כלבים לטיול גונגו רוצה לדעת אם את סקסית ?

אין לי כלבים

לגבי השאלה, אני לא יכולה לומר על עצמי שאני סקסית, אבל הסביבה מפרגנת זה מספיק טוב?

סויה 1

New member
אנחנו כולנו מתעניינים בך...../images/Emo24.gif

את הוד מעלתך הקיסרית

למעלה