ד"ר בני שלמון-ביולוג מחוז רשמה"ט

pilovich shahaf

New member
ד"ר בני שלמון-ביולוג מחוז רשמה"ט../images/Emo104.gif

אמר אתמול בכנס:- שוניות מלאכותיות-" הפארק הציבורי התת מימי"שנערך במלון רואיל גארדן באילת, בנוכחות רשות ממלכתית-מנב"ל איכות הסביבה-מר יצחק גורן, ראש עירית אילת מר גבי קדוש ואנשי/עובדי ציבור נוספים, וכן ציבור/יזמים ותושבי אילת...... ציטוט מתשובתו למנחה הפנל/הדיון- מר אורי פריגל.."אני לא יודע על מה הוא [אני] מדבר..."סוף ציטוט, תשובה זו באה לבקשתי/שאלתי את חברי הפנל:- .... לקראת סוף הדיון הציבורי בסביבות השעה 19:20 לערך אני שם לב שלא הוצגה תכנית "שמורת אילת" בחוף הצפון מערבי, ו- לא הוזכרה אף מילה שהולכים לגבות מהציבור בכלל ומהצוללים בפרט "אגרת שונית", ולכן ביקשתי את רשות הדיבור, ואתה צריך להבין, אתה נימצא במעמד של מדענים מהשורה הראשונה, ראש עירית אילת, מנכ"ל המישרד לאיכות הסביבה מר יצחק גורן ועוד אנשי ציבור ויזמים כבדים. לשאלתי הראשונה בנושא "שונית אגרה"- מהפנל שישב וענה על שאלות על הבמה בהנחייתו של אורי פריגל- ענה לי מר גדי בן זאב מרד סי ספורט ,אמבסדור ומועדון צלילה מנטה תשובה מפורטת , מספקת ושהציבור היום יש לו מושג על מה דובר לכשזה יעלה לאישור וליישומה "הלכה למעשה" של גביית "אגרת שונית", ז"א עכשיו כולם יודעים שעומדים לגבות אגרה על שימוש בשונית האלמוגים הטיבעית והמלאכותית לכשתוקם.[ולמה ניסו להסתיר זאת...] לשאלתי השניה: מהו פרוייקט שמורת אילת...?- ד"ר בני שלמון ביולוג מחוז רשות שמורות הטבע של אילת ניתבקש על ידי מנחה הדיון מר אורי פריגל, לענות לשאלתי מה זה "שמורת אילת" הפרוייקט, מי ינהל אותו, ואיפה זה עומד? להפתעתי ולהפתעת כולם ד"ר בני שלמון ענה ציטוט " אני לא יודע על מה הוא [אני] מדבר" סוף ציטוט, שאלתי אתה בטוח ענה כן, שאלתי האם נציג העיריה ד"ר שלזינגר יכול להסביר לנו והוא התחמק מתשובה מחוסר זמן [אמר זאת למנחה הדיון מר אורי פריגל כשביקש אם הוא יכול להשיב ולהענות לשאלתי/בקשתי....הקהל היה בהלם, אף אחד בגדול לא ידע על מה אני מדבר...האמנם?! ניגשו אלי עיתונאים מקומיים ושאלו מה זה, עניתי לא עכשיו, כולי הייתי בסערת רוחות, האם להיתפרץ ולהגיד שכולם מושחתים ולחשוף מה יש לי ביד ושוב להוכיח שאין לי אחות זונה, החלטתי להגיב כמו פולני, והיום שלחתי מכתב רשמי לשר לאיכות הסביבה למנות בודק/חוקר באמצעות סמנכ"ל אכיפה של המישרד, ואל תישכחו לרגע שהם נכחו באולם כשכל זה התרחש, והבאתי זאת לרדיו קול הים האדום "כאיטם תיקשורתי וציבורי פרופר" ומסתבר שגם מנחה הדיון בכנס מר אורי פריגל שלח מכתב רשמי למנכ"ל המישרד לאיכות הסביבה המדבר בעד עצמו....ואכן התיקשורת עשתה את שלה ומי ששמע שמע ומי שלא שמע.....שימשיך לעקוב אחר הנושא.....!! הסיפור עוד לא ניגמר בכלל לא ברמה האישית ולא ברמה הציבורית..... המשך יבוא !! אין חדש תחת ה-
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
להזכירכם...מאחר והציבור נחון בזיכרון קצר...
האם ד"ר יחיעם שלזינגר באמת לא ידע ש :-....
1. כלובי הדגים קיבלו אישור שלא במינהל תקין ומזהמים את הים? 2. כלובי הדגים קיבלו אישור שלא במינהל תקין ומזהמים את הים? 3. על פרוייקט מיצפה הכרישים/אי הצוללים, כשהסטי"ל אחי´ חיפה היה עדיין על המיבדוק בנמל הצבאי באילת מחכה לאישורים להטביעו "כשונית מלאכותית-למעלה משנה...וסופו שניזרק לעומק 800 מטר בלב המיפרץ..בכי לדורות !! 4. על פרוייקט מועדון צלילה לנכים בחוף הדרומי- במיגרש הסמוך לבסיס קישור/מישמר הגבול בגבול טאבה? 5. על מצב החיות "בבית האמניות" שרק בשבוע שעבר נחשף לאחרונה וקיבל טיפול נאות על ידי המישרד לאיכות הסביבה-מר אלי ורבורג מנהל תחנת זיהום ים באילת, ובל נישכח "שבית האמניות" עבר לאחריות העיריה ולשימושה על ידי נמל אילת לפחות משנת 1998 אם לא לפני....כמו כל דבר אחר ששיך לנמל אילת..."חוף הדקל" שגם פה ד"ר יחיעם לא ידע...
6. פרוייקט "אום ראש-ראש" תקוע ולא מתקדם....??
מי שהוא יכול להגדיר את תפקידו של ד"ר יחיעם שלזינגר כעובד עירית אילת? ו.....אל לנו לשכוח שהוא גם משמש כחבר הנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה משנת יוני 1998...והמבין מבין ומי שלא מבין יבין אם ימשיך לעקוב...!!

pilovich shahaf

New member
מה ה- ../images/Emo38.gif בין הנושא לעיל לבין...../images/Emo35.gif

הנושא הבא המובא בפניכם בקובץ המצורף בזה לנוחיותכם....! מבחן התוצאה. פ"ש. המשך יבוא !!

pilovich shahaf

New member
לקרוא, להבין, להפנים ול- ../images/Emo38.gif

תאריך ההודעה: 08/12/01 שעת ההודעה: 23:02 מאת: pilovich shahaf נושא: אני מתפרץ לדלת פתוחה... לנושא מקבלי החלטות בעירנו אילת- לבקשת חברנו גוליבר, ברצוני להביא דוגמא מדיון שנערך ביום א´ בתאריך 2.8.1999 בשעה 0930, בלישכתו של דר" שלזינגר יחיעם-מנהל היחידה לאיכות הסביבה בעירית אילת,כמו כן מרכז את הפורום המיקצועי של איכות הסביבה. נושא הדיון:יחסי גומלין וספורט הצלילה במרחב אילת. השתתפו בדיון:- 1. מר רן לוין מרשות הצלילה-משרד המדע תרבות וספורט. 2. מר רמי סדנאי-פקח רשות הצלילה. מר נועם משי מנהל שמורת האלמוגים באילת ונציג רשות שמורות הטבע מחוז אילת. 3. מר עודד בן שיפרוט- נציג המעבדה הימית באילת. 4. דר" יחיעם שלזינגר- נציג עירית אילת/מנהל היחידה לאיכות הסביבה בעירית אילת.[ למען גילוי נאות-דר" יחעם שלזינגר משמש כחבר הנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה] 5. מר משה סער- מפקח כלי שייט קטנים ונציג מפקח ימי אילת. 6. יור´הישיבה/הדיון והח"מ על/ורשם הפרוטוקול הישיבה- ק.מ.ר. אבי גולן/מנהל מעגנות ים סוף. [למען גילוי נאות- בשעה שניהל את הישיבה הזו, מר אבי גולן הורשע בבית משפט השלום בחיפה בתאריך 1/11/1998 בגרימת מוות ברשלנות של החייל הצוללן "יובל לוי" ז"ל...אפשר להכנס לאתר של חיל הים, ושם ישנו קישור לאתר שהוקם לזיכרו על ידי המישפחה וחבריו לנשק.] נשוא הדיון:- במיפרץ אילת קיימת פעילות רבה של שייט תיירותי מסחרי, פעילות צלילה ספורטיבית, שחיה ושעשועים. בנוסף לכך מיפרץ אילת הינו אתר רגיש אשר המשאבים הטיבעיים שלו משמשים כחלק ממוקד המשיכה והתנועה התיירותית. עקב ממדי השטח הקטנים מחד והיתרחבות הפעילויות עם גידול בתנועת התיירות מאידך מתקיימים התנאים הבאים:- המשך....יבוא....בקרוב !! אין חדש תחת.....ה-שמש. מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
ה-
ישנו רק צריך לפרום אותו על מנת להבין כיצד גונבים לנו את העיר, ולמעשה הכנס שנערך שילשום, הוא שוב "חותמת גומי" על מנת להכשיר שרצים [ביטוי עממי].....המשך יבוא !!

כספיון

New member
מר שחף היקר....

מעניין מאד מה שכתבת ! למה שלא תטפלו אתם כרדיו בנושא ???

pilovich shahaf

New member
כספיון חג שמח..../images/Emo16.gif

מעצם שאלתך כניראה שלא הקשבת לתכנית"עצם העניין" עם השר אמיר איבגי אתמול ה-12.12.2001, כי הנושא שלעיל...שוניות מלאכותיות/פארק תת מימי בכלל ושמורת אילת/גן הפסלים בפרט, עלה לדיון ואף הועלו לשידור שני אישים מאוד דומיננטים בנושא, כגון:- 1. אורי פריגל- חבר מועצה וסגן ראש עיר לשעבר, תושב אילת. 2. ד"ר יחיעם שלזינגר- מנהל היחידה לאיכות הסביבה של עירית אילת וחבר הנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה נכון להיום. השניים נישאלו כל אחד לחוד על ידי "אמיר איבגי", שאלות בקשר לנושא בכלל ושמורת אילת/גן הפסלים בפרט. מחר יום שישי, כמו בכל יום שישי יש סיכום חדשות השבוע בעיר אילת, בשעה 10:00 על ידי-אמיר איבגי, ואני מאמין שגם נושא זה יאוזכר. עלי לציין בפניך ולהפנות אותך לשאר המקומונים בעיר, ולאחר שתקרא את מה שהם כתבו ואיך כתביהם הביאו זאת בפני הציבור, תחליט לבד איזו דרך ניראת לך שהתיקשורת עושה את עבודתה נאמנה....כלפי הציבור !! בכל מיקרה אני אישית לאחר "שאמיר איבגי" יביא בפני תושבי אילת את סיכום חדשות השבוע מחר ב-10:00 בבוקר יום שישי, אני אביא את רשמיי, סיכומיי, עובדות חדשות- בנושא שלעיל...מהעבר ומההווה, כמו שאומר הפיתגם הידוע:- אין חדש תחת........ה-
המשך יבוא. מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
נ.ב כספיון, אם יש לך שאלות כל שהן בנושא איכות הסביבה:- צלילה בפרט וים בכלל, חזות העיר, רשויות ממלכתיות והמקומית במיוחד, אשמח לענות לך עיניינית, מיקצועית וללא משוא פנים...!! חג שמח

pilovich shahaf

New member
"עד מתי רשעים יעלוזו"...../images/Emo63.gif ../images/Emo104.gif

עד מתי ד"ר יחיעם שלזינגר מנהל היחידה לאיכות הסביבה-עירית אילת ימשיך לזרות חול בעיני הציבור בכלל ובשידור חי בפרט:- "...הבטיח לפעול על מנת להסדיר את אפשרות הצלילה בגן הפסלים כבר בקרוב....ולשאלה בנושא "שמורת אילת/שמורה חינוכית"- ענה ד"ר יחיעם שלזינגר..."לא יודע פעם ראשונה שאני שומע על זה..." סוף ציטוט, וזה מזכיר לי את השר/פרופ´ שלמה בן עמי בעדותו "בועדת אור" כפי שכתב זאת...:- "חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי" הודעה לתקשורת 19.11.01 שלמה בן-עמי - עד היכן מגיע חוסר האחריות ? עדותו של שלמה בן-עמי בפני ועדת אור, החוקרת את האירועים שהתרחשו בזמן כהונתו כשר לביטחון פנים, כוללת הרבה אמירות בנוסח "לא ידעתי, לא שמעתי". כיצד יכול שר להיות כה חסר-מושג לגבי תחומי הפעילות של המשרד הנתון לאחריותו? האם התיפקוד הלקוי נבע מכך שבן-עמי היה עסוק מדי בעניינים אחרים, כמו למשל מדיניות החוץ? אבל, הסתבר שבתחום זה תיפקודו היה גרוע עוד יותר, והתבטא בחתירה בלתי-נלאית ומנותקת מן המציאות במטרה להגיע לכניעה על-פי תהליך אוסלו. הלקח שעלינו ללמוד מההרפתקה מעוררת הרחמים שלו בתחום מדיניות החוץ הוא ששר החוץ לשעבר היה מוכן לוותר על האינטרסים החיוניים ביותר של ארצו. כשר לשעבר לביטחון פנים הוא היה מוכן לסכן את השוטרים הכפופים למרותו ולשלחם למשימות מסוכנות ללא נשק. יש לצפות שוועדת אור תפסול אדם זה מלשמש בכל תפקיד ממלכתי-ביצועי בעתיד. ד"ר רון בריימן יו"ר החוג.........להבדיל אלף הבדלות מהנושא שלעיל, "המדיניות והשיטה בשני הנושאים זהה לחלוטין
ולכן אני חוזר שוב להודעתי לעיל שהסיפה מובאת בפניכם כאן:- להזכירכם...מאחר והציבור נחון בזיכרון קצר :- האם ד"ר יחיעם שלזינגר באמת לא ידע ש :-.... 1. כלובי הדגים קיבלו אישור שלא במינהל תקין ומזהמים את הים? 2. כלובי הדגים קיבלו אישור שלא במינהל תקין ומזהמים את הים? 3. על פרוייקט מיצפה הכרישים/אי הצוללים, כשהסטי"ל אחי´ חיפה היה עדיין על המיבדוק בנמל הצבאי באילת מחכה לאישורים להטביעו "כשונית מלאכותית-למעלה משנה...וסופו שניזרק לעומק 800 מטר בלב המיפרץ..בכי לדורות !! 4. על פרוייקט מועדון צלילה לנכים בחוף הדרומי- במיגרש הסמוך לבסיס קישור/מישמר הגבול בגבול טאבה? 5. על מצב החיות "בבית האמניות" שרק בשבוע שעבר נחשף לאחרונה וקיבל טיפול נאות על ידי המישרד לאיכות הסביבה-מר אלי ורבורג מנהל תחנת זיהום ים באילת, ובל נישכח "שבית האמניות" עבר לאחריות העיריה ולשימושה על ידי נמל אילת לפחות משנת 1998 אם לא לפני....כמו כל דבר אחר ששיך לנמל אילת..."חוף הדקל" שגם פה ד"ר יחיעם לא ידע... 6. פרוייקט "אום ראש-ראש" תקוע ולא מתקדם....?? מי שהוא יכול להגדיר את תפקידו של ד"ר יחיעם שלזינגר כעובד עירית אילת? ו.....אל לנו לשכוח שהוא גם משמש כחבר הנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה משנת יוני 1998...והמבין מבין ומי שלא מבין יבין אם ימשיך לעקוב...!! ואם תקראו שוב את ההודעה הזו על קישוריה - " פרוטוקול אוג´ 1999 " ותקבילו זאת עם מה שד"ר יחיעם שלזינגר אמר בשידור חי "בקול הים האדום", בנושא גן הפסלים ושמורת אילת....... תשאלו את עצמכם ידי או לא ידע
שמתם לב סיימתי זאת בשאלה רטורית גרידא
ד"ר יחעם שלזינגר לא רק ידע אלא הוא עומד מאחורי כל דבר שזז במיפרץ אילת בכלל ותמ"א 13 בפרט !! אין חדש תחת.....ה-
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
המשך יבוא...מיצוף חוף הסטי"ל-אח"י סופה בחוף הוילג´/מרינה תור ים...

למעלה