ד``ר יניב הנכבד!

mirit

New member
ד``ר יניב הנכבד!

אודה אם יש באפשרותך להקדיש מזמנך ולהשיב לי. תודתי נתונה מראש: בגיל 24 (לפני כ-5 שנים), עברתי תאונת דרכים שכתוצאה ממנה נותרה לי צלקת בפנים (בלחי ימין). כבחורה צעירה, נאה ורווקה, מאוד סבלתי אז עקב זאת. הצלקת (שהיא למעשה תפר) כיום במצבה הטוב ביותר ובקושי נראית. אולם, מסתבר שהיא בכל זאת השאירה חותם: יש לי חרדת פצעים\אקנה (פגיעה נוספת כלשהי בפנים).וכאן אני זקוקה לדעתך: מה יכול לגרום לאקנה ובכלל לפצעונים בפנים (למעט גנטיקה וגיל ההתבגרות)? האם שטיפת פנים במי ברז (שאולי לא ממש נקיים) עלולה לגרום לפצעים? האם כשאני קונה דברי קוסמטיקה (מי-פנים,מייק-אפ,סומק וכו`) אני צריכה לחשוש בשימוש הראשון, שכן אם הם אינם מתאימים לעור פני עלולים להופיע פצעים? האם קרם נגד שמש (של ד``ר פישר),שהוא קצת שומני,עלול לגרום לפצעים בפנים? מה לגבי כלור בבריכה? בקיצור - מהם הדברים שמהם עלי להזהר? וממה אפשר להשתחרר? אני מודעת לכך שיתכן ואני מגזימה וכאן אני רוצה לברר איפה. בכל מקרה, אני אסירת תודה! מירית

Dr Yaniv

New member
חרדות

למירית שלום ברורה החרדה שלך אין כל בסיס הגיוני ואין להניח שיופיעו לך פצעים את צריכה לפנות לטיפול פסיכולוגי בחרדות תתחילי בפורום פסיכיאטריה אבל את חייבת טיפול אישי בהצלחה ד``ר יניב

למעלה