ד"ר פרל אריק

הניה 11

New member
ד"ר פרל אריק

שלום לכולם אני מעונינית לשמוע רשמים מהסדנה של ד"ר פרל אריק שהתקימה בסוף השבוע ,כמובן ממי שהשתתף בה , לצערי אני לא יכולתי להשתתף, במה זה שונה מהילינג רגיל , קראתי את הספר שלו אבל לא הצלחתי להבין מה השוני, תודה,

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה הניה ../images/Emo140.gif

אמנם אין לי מה לחדש לך לגבי ד"ר פרל, לא הייתי בסדנא שלו, וגם אני לא יודעת במה שיטתו שונה מההילינג הרגיל, אבל אני מקווה שתמצאי עניין ותהני בפורום שלנו בכל זאת...

הניה 11

New member
ד"ר פרל

תודה על התגובה המהירה אאבל בכל זאת אשמח אם מישהוא שהיה בסדנה יגיב. תודה

סמינר של ד"ר אריק פרל

היי הניה 11 הייתי בהרצאה של אריק פרל וגם בסמינר שלו, בסוף השבוע האחרון 23-25/10 ואכתוב על כך מספר דברים: 1.קודם כל הוא אדם מאוד כריזמטי ומשעשע, לפי מיטב נסיוני ( הוא לא רב, אני מתעניין בתחום הרבה זמן אבל עוסק מעט זמן בתחום הריפוי ) האנרגיה הזו היא שונה, בדרך כלל כאשר עושים הילינג לפי נסיוני, אין תגובות שניתן לראות אותן באופן חיצוני, זאת אומרת האדם שטיפלת בו אומר לאחר מכן מה הוא הרגיש: חום, קור, עקצוצים, נרדם, היו לו חזיונות, וכו' אבל לא רואים את זה עליו למעט אולי תזוזות שנובעות לעיתים מחוסר נוחות כאשר שוכבים ללא תזוזה זמן מה. במקרה הזה, כאשר משתמשים באנרגיה הזו, רואים תגובות של הגוף: תזוזות של העיניים כאשר הן עצומות כאילו מסתכלים מצד לצד או לעיתים כמו בשנת חלום, קפיצות של שרירים מסויימים, לעיתים באיזור הפה, גרון, תזוזות לא רצוניות של הרגליים או הידיים ( שאלתי את האדם אם הוא הזיז אותן מרצונו ) ולעיתים יש תזוזות שאתה לא יכול לראות ואחר כך האדם אומר לך שקפץ לו שריר בגב או דברים דומים. 2. ללא ספק הסגנון שלו שנוי במחלוקת, הוא יוצר הרבה פרובוקציות במהלך הסמינר, הוא מבטל שיטות רבות ( לא בגלל שהן אינן טובות אלא בגלל שהוא אומר שהן היו חיוניות כדי להגיע לשלב הזה אבל כרגע הן כבר מיותרות. הוא נתן דוגמא לגלגלי עזר לאופניים, בהתחלה היית חייב אותם כדי להצליח לרכב, אבל בשלב מסויים אם לא תוריד אותן ותסע ללא גלגלי העזר, לא תוכל להתקדם באותה מהירות וחופשיות כפי שאתה יכול ברכיבה רגילה ללא גלגלי עזר ) הוא גם לא מסתיר את זה שזו מטרתו כפי שאמר לנער עצים כדי שעלים "מתים" ינשרו. לסיכום, מאחר ועדיין לא ראיתי תוצאות מטיפולים שאני עשיתי, לא יודע לגבי העוצמה של האנרגיה הזו בריפוי, היא נראית עוצמתית וראיתי תגובות של מטופלים ( תגובות פיזיות, תזוזות עיניים ורגליים ושרירים ) אבל אני עדיין לא חוויתי בצורה סובייקטיבית את היכולות שלה, מבחינת אנשים שנרפאו. מה שאני חושב שצריך לבחון את הנושא עם מידת ספקנות בריאה ( דבר שגם אריק פרל מציין בספרו ובסמינר שלו ) אבל עם פתיחות מבלי לבטל את הנושא.

הניה 11

New member
ד"ר פרל

תודה רבה על התשובה המפורטת וסליחה על העיקוב כי אתמול לא יכולתי להכנס לתפוז, אנני יודעת מה קרה לתפוז, ודאי הייתה איזה תקלה . אני למדתי הילינג , ומסטר קרונה ברייקי ,תקשור, אך אני לא עוסקת בזה אבל נשארתי סקרנית לגבי כל שיטות ההילינג והגעתי למסקנה שכולם עוסקים באותם תכנים , שהם חיבור לאור- אנרגיה הן על ידי סמלים כמו ברייקי ורייקי קבלי ,אומגה או בלי סמלים רק ע"י כוונון המודעות - ריכוז דמיון וכו" בכל השיטות האנרגיה זורמת כי לכל אדם יש אנרגיה והוא יכול להעביר אותה . עצם השכיבה והרגיעה של המטופל והרצון המכוון להיות בריא נותנת הרגשה טובה, לאחרונה ביקרתי בתערוכה האלטרנטיבית ושם קיבלתי עלון על שיטת הילינג של ברונו גרונינג המארגנים מעבירים סדנאות ללא תשלום בכל מיני מקומות בארץ-בגוגל אפשר למצוא הרבה כתבות עליו. לפי ניסיוני הדל כל השיטות לא ממש מרפאות אלא כפי שציינתי קודם מכניסות את המטופל למצב של רגיעה שלוה והתת מודע שלו עובד על הגוף הפיסי והוא מרגיש הרבה יותר טוב בטיפול מבחינה פיסית אבל ממש ריפוי ממחלות קשות אני לא מאמינה שזה איפשרי, אולי משפעת וכ"ו, ושוב תודה ששיתפתה אותי בחויות הסדנה של ד"ר אריק פרל.

למעלה