ד'

seaגל

New member
ד'

לראות אותך היום היה הלם עבורי לרגע לא זיהיתי אותך צחקת כי ירדת 12 ק"ג מאז אותו יום שנפגשנו... כמה זמן עבר מאז? כמה חודשים בסך הכל ואיך עולם מתהפך תוך זמן כל כך קצר? זה מרגיש כמו אתמול אתה ואח שלך עם אח שלי בדירה, צוחקים עובדים.. ואנחנו שוקעים לשיחות על מצלמות ומחשבים ומסכים כאילו מי יודע כמה זה חשוב... אז כדרך אגב אתה מספר על כאבי הגב שפקדו אותך על שיעול מטריד שמלווה אותך ובדיקות בפתח.... רבאק שבועיים אחרי זה עם דמעות בעיניים מספרים לי שאתה חולה חולה במצב קשה עם גרורות ועל החרא שמסביב ואני לא מאמינה פשוט לא קולטת איך המחלה הזאת מצליחה שוב ושוב לתקוף ולחדור לחיים שלנו ומאז ועד היום לא ראיתי אותך דאגתי להתעדכן אצל אחיך בכל הזדמנות אבל לראות אותך עם הכובע חצי בנאדם מאיש פעיל ועובד פיזי הפכת לאדם שבקושי הולך ומתקשה לנשום רק מה שלא השתנה זה החיוך.... והאופטימיות שלך שאתה תנצח ובגדול... כל פעם זה מדהים אותי מחדש איך אנחנו פוגשים בדרכנו פרחים לעיתים רואים ושותפים לצמיחה לעיתים פוגשים אותם בשיא הפריחה ונהנים מכל רגע נתון וכמה כואב שלפתע בלי שום הודעה מוקדמת אני מוצאת את עצמי שוב עדה לתהליך הכואב שהעלים מאבדים את צבעם ונושרים שהפרח מאבד מכוחו ונובל אלוהים לא אמור לשמור על פרחי הבר?? ליבי איתך איש יקר ונושאת אני תפילה שהניצן הזה שבתוכך ישוב לצמוח ולהפריח פרחים בדיוק כמו שמגיע לך אתה צעיר מידי צעיר מידי בשביל למות! אח מחלה ארורה תעזבי אותנו במנוחה!

למעלה