האביר משבע הממלכות - ספר מתורגם חדש של מרטין

כל הכבוד! מומלץ ביותר (קראתי באנגלית)

אבל באמת היית חייב לתרגם בלקפייר ל"האש השחורה"?...(לפחות בתקציר)

strahd

New member
כאשר אתה מסתמך על תרגום קודם

ישנם דברים שאין לך ברירה אלא להשתמש בהם. שאחר כך לא יבואו כמו למתרגמי רובין הוב וישאלו למה השמות משתנים בין הספרים ולפעמים כבר באותו הספר.
&nbsp
כמתרגם, יש לך חובה לשמור על אחידות.

ידוע לך אם צפוי סיפור רביעי של דאנק ואג? הבנתי שבמהדורה האנגלית לפחות בשלב מסויים היה אמור להיכלל סיפור כזה, שמרטין עדיין לא כתב. הם ירדו מזה לבינתיים?

strahd

New member
זאת הסיבה שהספר יצא מאוחר

התכוונו לתרגם את הספר הזה כבר לפני שנתיים ואז בפגישה עם ההוצאה לאור, הם אמרו לנו שיהיה סיפור רביעי. אז חיכינו וחיכינו ובסופו של דבר מרטין לא התכוון לכתוב אותו לפני שהוא מסיים את השישי, ואז הם אמרו שהספר מכיל רק את שלושת הסיפורים ועוד תמונות, אז אמרנו תודה רבה והוצאנו אותו ככה.
&nbsp

kikona126

New member
אם יש לך קשר עם מנהל האתר

יש שגיאה 404 כשלוחצים על פרק לדוגמא.
אני מהאייפד ולא יכולתי לפתוח את הdeveloper tool בשביל לבדוק בדיוק אבל עקרונית 404 זאת בעית דף שאינו קיים
&nbsp
נשמח אם הוא יתקן את זה.
&nbsp

כתמיד, כל תוכן שטרם שודר יחייב סימון.

סימון
כללי משמעו
גם לדאנק ואג. מי שרוצה שייקראו אותו כשהוא כותב על דברים אחרים, עדיף לו לכתוב אם הספויילר רק לדאנק ואג.

בפועל סביר להניח שיהיו שרשורים שמוקדשים לספר, כשהוא ייצא, ויהיה די קשה לפספס את העובדה שהם קשורים לספר. בשרשורים אחרים תיאורטית ההגבלה תהיה תלויה בפותח השרשור, אבל לא סביר מאוד שיעלה תוכן מתוך דאנק ואג בדיון על הספר החמישי או השישי. מדובר בקווי עלילה עם מעט מאוד משותף ביניהם, בהתחשב בפער הזמנים. האזכורים הבודדים לדאנק ואג בספרים כללו פרטים שוליים מאוד כמו המגן שבריאן נושאת, או אאימון המלומד שמדבר על אאיגון החמישי כילד. יש עוד כל מיני ספקולציות מעריצים, וגם הן עוסקות בפרטים שוליים, כמו "בריאן מטארת' היא צאצאית של סר דאנקן" או "הודור הוא נכד של סר דאנקן" (האחים קלגאן לא חשודים משום מה כצאצאים של דאנקן. אבל כל אדם גבוה אחר נחשד אוטומטית כצאצא של סר דאנקן).

Serf SaN

New member
ואוו! תודה רבה!!

אז מה הסיבה בעצם שהגרסא האנגלית מתוארכת ל-6 באוקטובר?
איך תרגמת ספר שעוד לא יצא? (זתומרת, הסיפורים עצמם כבר ישנים, אבל בטח יש תוספות כלשהן שיהיו בספר החדש..?)

ds123

New member
אין תוספות מבחינת טקסט עד כמה שידוע לי

רק גרפיקה כמו תמונות וכו'.

עוד שאלה לגבי המחיר:

האתר נותן הנחה ביחס לקניה בחנויות?
המחיר בשבוע הספר הקרוב יהיה זהה למחיר הנוכחי באתר?

אוף!

אתם לא קולטים שקשה לי כלכלית? אתם מכריחים אותי לקנות ספר חדש?

(לא ברצינות, למי שלא הבין)

strahd

New member
תלוי מאוד בחוק הספרים

לרוע המזל, במקום היכולת שלנו לתת הנחות נחמדות ומבצעים, חוק הספרים מונע מאיתנו לרדת במחיר של ספר בשנה וחצי הראשונות לחייו. אנחנו פועלים על מנת למקסם את ההנחות במהלך שבוע הספר, שאז החוק נותן לנו קצת יותר חופש, ואני מאמין שהמחיר שלו בדוכן יהיה זול יותר מהמחיר הקטלוגי שלו הרשום באתר.

תודה!

חוק הספרים באמת מגביל.
כנראה שאחכה באמת לשבוע הספר, זה יחסוך גם זמני משלוח ועמידה בתור בדואר וכו'.

tomashi1

New member
זה בעצם מקבץ של שלושת הנובלות של דאנקן ואג או שיש משהו חדש?

למעלה