האומנם?

אלמרה

New member
הכותרת אולי צודקת... אבל מי שאכן...

מתארגזם חזק יותר על כנפי הדמיון והמרחב הקיברנטי - מגיע לו!

הוא מדבר שטויות

אבל יהיו מספיק מטומטמים שיבואו להרצאות שלו, יקנו את הספר שלו ויאפשרו לו לצאת עם עוד כמה כותרות דביליות.

Gilliana

New member
איזה שטויות במיץ עגבניות...

בכלל אין דבר כזה "סקס בסייבר-ספייס" - זו פשוט מילה נרדפת לאוננות. כאמור קשקוש במיץ גויאבות.

אלמרה

New member
העולם מתחלק לשניים...

אלו שאוהבים ואלו שלא אוהבים... ...גויאבות. אני כן! ונו טוב גם מאוננות טובה לא אחת נהניתי... אך בין זה ל"תורה" ו"מחקר" ולהפצתם בצורה מסחרית - הדרך ארוכה אבל כמו שנאמר תמיד, הפראיירים לא מתים...

שילה1

New member
עם כל הכבוד לכותב,ויש לי כבוד-

היואיל להסביר לי על מה הסתמך? האם ערך מחקר על קבוצה וקבוצת ביקורת ועל סמך אלה הסיק מסקנתו המוזרה ביותר? וכן,גם לו יהיו חסידים,ולא אתפלא אם יהפוך ל"גורו" נוסף במקומותינו...

אשדודיה

New member
אין כזה דבר..

אוננות בלי פרטנר...בין שזה אדם שמפנטזים עליו תוך כדי מעשה בין שזה אדם ששומעים את קולו בטלפון או שרואים במצלמה. בכל מקרה הדמיון אכן עובד והרבה ולכן יש אחוז גבוהה של מכירות נקה 7...

Gilliana

New member
מה שמעלה לי את הרעיון...

... שהמחקר ותוצאותיו הוזמנו ע"י יצרני הסבונים למיניהם...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הדיון מתחיל לעבור תפנית מעניינת

אבל אולי תסבירו לבור כמוני מה בדיוק אתן עושות עם אותם סבונים. אגב לא הייתי מזלזל כלל במחקר הזה, מהתקציר שקראתי אני די מסכים עם מה שכתוב שם.

אלמרה

New member
סבון תמיד היה יותר מאביזר היגייני.

איני מבין מדוע נטפלים דוקא לסוג מסוים, ישן מאוד, של סבון?

אשדודיה

New member
זה כדי לסבר את האוזן...

אבל כמובן שההיצע הוא הרבה יותר מגוון... מה הטעם האישי שלך?

אלמרה

New member
אני? או... סודות מחדר האמבטיה שלי..

הוקסמתי מ DOVE. סבון מוצק וגם נוזלי. ריחו ומרקמו העדין עושה טוב לעורי (החלק...)

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
היעדר הפן הוויזואלי ?

קצת אנכרוניסטי, לא ? בנושא הגויבות יש לי עמדה ברורה, אני נגד, אבל בנושא הנאה ממין בכל צורה שהיא נראה לי שכל יומרה לנסות לקבוע מה לגיטימי ומה לא גולשת לכוון של שרלטנות. מי שמכם לקבוע לצד ג' אם מותר לו להנות מסייבר סקס, הצצות או תנוחת המיסיונרים ? אני חושב שכל צורה, שיטה, דרך להנאה מסקס היא לגיטימית ובלבד שמתבצעת ע"י בגירים ומרצונם בחופשי(במקרה שיש יותר מאחד בחגיגה) גם אם הדרך בה נקטו אינה ממש הפיבוריטית שלי. תקנו אותי אם אני טועה (בנושא הסקס בלבד, בנושא הגויבות דעתי סופית ונחרצת).

אלמרה

New member
בחיאת שיח סלימאן! הויכוח אינו על

סקס וירטואלי או אנאלוגי... מדובר שם במרצה מהאקדמיה העושה מחקרים ומפיץ תורה על פיה האורגזמה של הסקס הוירטואלי גדולה יותר, חזקה יותר, מהירה יותר... כאילו מה? אולימפיאדה? על כל פנים בחירתו של כל אדם להנות מסקס ובתנוחות המועדפות עליו לא מוטלת בספק וגם השיטה בשלט רחוק מקובלת עלי (טלפוניה פעם היתה רק העברת דיבור) ומצלמת WEB נמצאת כבר על כל צג... אז אין לנו ויכוח עקרוני כל כך... אבל!!! אתה חייב לצאת מהקבעון הזה נגד הגויאבה!! ראה מאמר זה בנושא אימפוטנציה ותרופות הפלא לחיזוק כח הגברא... תגלה שלגויאבה יש תפקיד נכבד לחיזוק הכוח ההוא. לא שאני טוען שחסר לך...

Gilliana

New member
אני איתך בעניין הגויאבות! ../images/Emo45.gif

והאמת? שגם בשאר הדברים... לא ניסיתי לקבוע לאף אחד איך וממה להנות - וכל עוד, כמו שאמרת, מדובר בבגירים אשר עושים מה שהם עושים מרצונם החפשי - הכל בסדר. ואמרתי כבר מה דעתי לגבי הגויאבות? !!! YUCKKKKK

למעלה