האוספים שלי

האוספים שלי

1.הראשון קצת מוזר- אוסף של עטים מכנסים של רופאים יש לי למעלה מ350 2. אוסף של אולרים שרק עכשיו התחלתי עם 9 בינתיים אבל אני לא ממש מתעסק איתו מכיוון שבשביל להשיג אולרים צריך לשלם והרבה וזה די מיותר וגם לא הולך לי משהו

Amalthea

New member
מוזר? ../images/Emo13.gif

דווקא די מוצא חן בעיני מה שכן עם אבא רופא ואמא אחות, יש לי "אוסף" כזה בלי להתכוון בכלל

פורמלין

New member
תוכל לפרט יותר על האוספים שלך?

האם אתה רופא? מתעניין בתחום הרפואה? אם לא, כיצד הגעת לאיסוף עטים מכנסים של רופאים והאם באמת יש עטים שונות לכל כנס שכזה? נשמח לראות תמונות של פריטים מהאוסף ולהבין במה מתבטא השוני בין העטים

תשובות

לא רופא בן של רופא לא ממש מתעניין ברפואה כל שנה אבא שלי נושא לכנס בחו לפחות 3-4 פעמים זה התחיל לפני איזה 5 שנים כשהוא הביא עטים ומאז כל פעם שהוא הולך אני מכריח אותו להביא לי עטים העטים הם של חברות שונות לתרופות ולכל עט עיצוב משלה כמובן שהרבה פעמים הוא מביא לי מספר זהה של עטים ולפעמים משתמשים באותם עטים בכמה כנסים אבל אני מחשיב רק את הסוגים ולא את מספר העטים בקשר לתמונות אני אולי התחיל לצלם אם יש עוד שאלות תרגישו חופשיים

פורמלין

New member
עד כמה מפותח התחום הזה בישראל?

ומה שאתה אומר בעצם הוא שאחרי כל כנס, העטים שחולקו באותו כנס הופכות להיות נדירות? אם תרצה אוכל לפתוח לך קטגוריה מיוחדת בלוחות הפורום, במידה ויש לך עטים להחלפה או למכירה כמובן.

תשובות

אם אתה מתכוון לתחום של אסיפת עטים אין לי מושג כי אני לא חבר בשום מקום ואני גם לא מחליף האוסף שלי הוא בגדר תחביב בלבד הוא אפילו לא מקוטלג כי פשוט אין לי זמן להתעסק עם זה יתר על המידה ורוב העטים לאחר הכנסים הופכות להיות נדירות יש לי לפחות 225 עטים שהן היו רק בכנס אחד ולא יותר ובגלל זה יש הרבה עטים שאני מפספס כי יש לפחות מאה כנסים בשנה אבל כמובן שבית החולים לא יכול לשלוח את כל הרופאים לכל הכנסים

bensinai

New member
עטים

האם אתה אוסף גם עטים סתם. במדה ויש לך עטים נוהעים מיוחדים א´מח לצ´טט אאתך ישראל

למעלה