האופטימיות הנצחית שלי קצת בסכנה

מירב8

New member
האופטימיות הנצחית שלי קצת בסכנה ../images/Emo10.gif

וזה כדי שלא יהיה משעמם אפילו לרגע אחד השבוע גילו לגיסי את מחלת הנשיקה שלחו אותו לבדיקות דם והיום הגיעו התוצאות... CMV
בדיוק בתקופת הדגירה של המחלה (יום לפני שהתחיל לעלות לו החום) נפגשנו אצל הוריו לארוחת ערב (ערב שבועות) שלשום הייתי אצל רופא הנשים שלי שקודם כל נתן לי הפניה לבדיקת דם ל-CMV דבר שני אמר לי לא להתקרב אליו עד שהוא יחלים לגמרי אז עכשיו אני מחכה לתשובה שלי ואין לי מה לעשות עד אז מה שאני כן יודעת זה שאני לא מחוסנת לזה לצערי וזה ממש מבאס אז בתור אופטימית נצחית אני באמת חייבת להמשיך להאמין שלא נדבקים בזה כ"כ בקלות ושיהיה בסדר אז אני מנסה אבל לפעמים חודרות לי מחשבות רעות לראש

היסטריה קלה שעברתי היום

והרגעות מאימי הרציונלית: אני מצוננת כבר כמה ימים, וכששיחזרתי את מעשיי לאחרונה נחרדתי מהמחשבה ששיחקתי עם ילד קטן כלשהו (שנראה בריא לחלוטין) ולאחר מכן פיתחתי את ההצטננות. אבל אם מכל דבר נהיה היסטרים לאן נגיע?! יש לי חברה שלא הלכה לארוחות משפחתיות בגלל שיש שם ילדים... נו מה יהיה הלאה?

באמת לא נדבקים בקלות

כדי להדבק בCMV צריך מגע עם הפרשות הגוף, זה כמעט לא עובר באויר. סביר שלא נדבקת, אבל אני מבינה את הלחץ. טוב שעשית בדיקת דם, הקפידי לבדוק שוב בעוד שבועיים (מכיוון שלעיתים לוקח זמן עד שיש שינוי ברמת הנוגדנים). גם אם חלילה נדבקת, מירב מוחלט של הסיכויים שהכל תקין (לא יודעת בדיוק באיזה שבוע את, אבל לפי התל"מ מניחה שסביב 15, מה שמותיר מספיק זמן לצורך בדיקת מי שפיר, במידת הצורך, שנעשית במקרה CMV בשבוע 22-23, ובחלוף שבעה שבועות לפחות מן ההדבקות).

אני חושבת

שאם לא נדבקת עד עצם היום הזה הסיכוי להדבקות הוא לא גדול כי תחשבי כמה פעמים במהלך החיים שלך היית ליד אנשים חולים עוד מלפני ההריון אם זה באטובוס בתור לבנק בקופ"ח או בכל מקום אחר בו יש מספר רב של אנשים והייתה לך הזדמנות להידבק ולא נדבקת גם אני לא מחוסנת ובהתחלה נמנעתי מכל מפגש חברתי שיש בו ילדים או מבוגרים חולים אבל מצד שני אי אפשר גם להסתגר בבית גם אני צריכה לעשות את הבדיקה הזאת בזמן הקרוב שיהיה בהצלחה וננסה לחשוב חיובי

למעלה