האוריג'ן חזר... בתרועה??

odelial

New member
האוריג'ן חזר... בתרועה??

שלום לחובבי האוריג'ן.
ובכן, לאחר שנים של ציפייה, שוב ניתן למצוא את האוכל המשובח הזה לחתולים בחנויות.
רכשתי שני שקים, שיהיה. טרונצ'ו התרגל במהירות בחזרה לכופתיות הללו ואוכל בתאבון.
אבל מה..? החל לנפוח הקטנטן.
האם זה בגלל המעבר? עשיתי זאת בהדרגה, ערבבתי עם ה - GO והגדלתי במתינות מינונים.
האם גם אצלכם החברים נופחים עם הנוסחה החדשה של אוריג'ן?
הנה תמונת שוחד של הנופח

dimitrygo

Active member
מנהל
יכול להיות שהוא פשוט אוכל יותר כי המזון עדיין חדש לו?

odelial

New member
האינטיליגנט אוכל כל יום חזה עוף טחון, והכופתיות תמיד לרשותו

הוא דווקא לא זולל, ברגע שמספיק לו, אפילו מהעוף, הוא מפסיק.
אני אראה בימים הקרובים, אולי פשוט עד שהוא יתרגל.
תודה דימיטרי

נתנאל 147

New member
ואוסיף גם שהוא מדהים ומתוק ובא לי לאכול אותו.

ואת כל החתולים, כולם יפים בעניי.

odelial

New member
הם יצורים מופלאים, כולם ולכן אני שוקלת לרכוש לטרונצו' איגלו

איגלו סגול עם קישוט דמוי פרווה.
רק מה, עולה 250 ש"ח
אני מהרהרת בנושא

נתנאל 147

New member
אני חושב שצעצועים וכל מני דברים כאלו זה נפלא אבל לא העיקר

העיקר הוא להעניק אהבה לחתול להיות בקרבתו כמה שאפשר, שזה כולל מדשחקים משותפים, כלומר לא לתת לו רק משחקים שישחק עם עצמו אני חושב שמשחק משותף מחזק את הקרבה בניכם, ככה אני עושה אפילו בובי ודולי מעדיפים לשחק בנהים, אבל אני בטוח לפי דבריך שאתה מביא לו המון אהבה.

odelial

New member
צודק, האיגלו הוא רק פינוק על פינוק, החתול הזה חי כמו מלך

כמו קיסר, הוא הגיע מהרחוב ואני רוצה שיהיה לו כמה שיותר טוב, לאחר השנה הראשונהה קשה שהיתה לו. אז אני כל הזמן מפנקת אותו.
אבל אני גם מאכילה חתול רחוב, ומזכירה לעצמי לשמור על פרופורציות פינוקיות, כי יש הרבה חתולים אומללים בחוץ. לפחות גם חתול הרחוב שאני מאכילה אוכל אוריג'ן עכשיו.

נתנאל 147

New member
החתולים שלי גם כמו מלכים+ מסר שרציתי להעביר לך.

כן זה יפה מאוד שאת משקיע כל כך הרבה, אבל אפשר גם לגרום לו שמחה -ואושר לא רק על ידי פינוקים כאלו ואחרים, כמו שאמרתי אלה על ידי ניתנת אהבה וצומת לב אני יתן לך דוגמא אבל זה לא קשור בהכרח אליך,

יש שני משפחות אחת מהם עשירה מאוד ואחת הם פחות בהרבה אפילו ענייה , :

1.העשירה נותנת כל טוב לילדיה כל מה רק שחפץ ליבו כל אשר הוא רוצה, אבל הורים שלו בשביל לתת לילדים את אותם מותרות והנות( חומריות כמובן) צריך לעבוד קשה מאוד ולהיות כל הזמן לחצי ומתעסק באיך לעשות עוד כסף ועוד כסף עד שהם לא בבית ולא נותנים תשומת לב יותר מדי לילדים

2.ולעומת זאת מהצד השני יש משפחה חסרת אמצעים אבל הורים מנסים מכל הלב לעניק להם אבל אין להם, אז הם מחניכים אותו מקטנות שכסף זה לא הכל בחיים ומתנות יפות זה לא הכל, ועסף לא עושה את האדם טוב יותר מאדם, אחר ונתנים להם יותר תשומת לי כי ברור אין להם עסקים יותר מדי, ואפילו שקשה להיות בבית כל הזמן, כי צריך לעבוד קשה אבל יש את הכמה שעות האלו בערב
שהם ביחד והם מאושרים ושמחים.

מה אני מנסה להגיג בעצם? שאת יכולה לתת לחתול שלך את כל המתנות הכי יקרות לקנות לו חלוצותב 500 דולר או השד יודע מה כמה, אבל אהבה ותשומת לב את לא נותנת מספיק אז לא חושב כל המתנות, כי חתולים להבדיל מבני אדם הם לא חומרים לא מעניין אותם עם צעצוע עלה 500 שקל או 50 שקל העיקר שהיה צעצוע, ותאהביי אותו ,ואני יודע שאת מתה עליו, אבל זה סתם

מין סיפור עם מוסר השכל שרציתי לעביר ואני יודע שאת יודעת אותו הראי אני בו 21 ואת מבוגרת ממני בהרבה, אז יודע לך שאהבה לא קונים בכסף.

odelial

New member
כמה טוב שאני יכולה להעניק לו גם וגם (במידה)

ואת כל מה שהוא לא אוהב אני מעבירה לחתולים נזקקים. אז כולם נהנים.

נתנאל 147

New member
מעולה
כל עוד זה במינון הנכון זה טוב

כל הכבוד לך, את גם נותנת לו את כל הטטב שאפשר מבחינה חומרית וגם יחס טוב ואוהב, ככה זה צריך להיות ובאופן שווה אל לנוטה בעני קצת לכיוון האהבה, כאלו אפשר לקנות ולפנק אפילו הרבה, אבל יותר אהבה ליטופים ,לנשק, לשחק לישון ביחד ככה.

לפחות אני עושה דולי ובובי חח השמנים האלו לא יותר מדי אוהבים שאני נדבק אליהם אבל אני לא ייכול הם כאלו חמודיייםםםם, אני פשוט רוצה להרים אותם כל הזמן ולישון איתם אבל הם יותר בשלהם. ועוסקים בלישון או לשחק אחד עם השני.
, 'קצת מקנא אבל מה אני יעשה?

למעלה