האזרחית ק'

לו וריד

New member
האזרחית ק'

"נתפסו 13 אזרחיות זרות שהסתתרו בארון בבית בושת" ( כתב וואלה גומר )הלל. נולדתי לי ברוסיה זו שמש העמים בלונדינית חטובה וצמד עופרים
אמרו לי יש מקצוע טוב, ביננו קצת חריג דורש קצת התחשבות קצת מתח להפיג קצת להתכופף אולי וקצת להיות גמישה כשיש מחסור בכסף זה צורך השעה בסך הכל זה די קל וגם הלקוחות אחד רוצה קצת ספנקינג אחד רופא אחות כשיש יותר מידי דרישות אנחנו מתחלקות אחת יורדת בלי חשבון השאר דווקא עולות ביום שישי האחרון הגיעו הנוטרים לובשי מדים כחולים המון טוסטסטרון כזה עם צמד אזיקים וכשהגיעה הצרה ירדנו בדרישות כבר לא ניהלנו דיאלוג הלכו ההבנות אחר כבוד או בלי ממש נכנסנו לארון הבוס החליט וכמו תמיד כולן עברו לדום רק שהכתב הזה שלפריצה נלווה עשה מזה כותרת וזו ממש חוצפה אני חושבת לתומי שאם היה שואל הסבר נאות היה דורש ודאי גם מקבל לרדת בדרישות אמנם אנחנו מוכנות וגם לבלוע עלבונות זה חלק מהגוב אבל כשיורדים צריך פה להסביר מגיע שלב כזה שבו נגמר קצת האויר ואז כמעשה יום יום בלא רוח ומשב עשינו שעושות תמיד נשכבנו על הגב.

יס באך

New member
ל[ו]ריד, קראתי ונאלמתי דום

פצצת טקסט צרודה ועשנה כדבעי בממרח ירידה וגמירה וסיום בוויסקי על הגב.

כתוב בטוב טעם

מצא חן בעיניי. רוצה עוד. ועכשיו בלי לרדת בדרישות ובלי לבלוע עלבונות. Now I want the real thing

קפת

New member
תגידו את האמת

זו לא זילות, פגיעה בפרטיות ובכלל די דוחה, שהמשטרה מזמינה את העיתונות לתעד את השלל שהיא מוצאת בבתי הזונות
הרי אפשר לומר שמרבית הנשים שנמצאות שם, לא יושבות שם מרצונן החופשי. הן קורבנות של סוחרי אדם, של חלאת המין האנושי. והנה, המשטרה, הגוף היחיד שיכול לשחרר אותן מ... העבדות... יש לכם מלה אחרת?... שנגזרה עליהן, משתמשת בהן ליחצ"נות. הן יושבות שם, עלובות, מבוהלות, אומללות. פגיעות. מוצגות לראווה כמו נתחי בשר בשוק. ואף אחד, לא המשטרה ולא העיתונות, מעלה דעתו שהצילומים משפילים אותן.

לו וריד

New member
פרוצה לרוח

דא עקא יקירתי, שבהעדר פרסום לא תתוקצב היחידה (תרתי) שמטפלת בסחי. לאור קיצוצים בתקציב המשטרה, הוחלט על ביטולה של יחידת ה"אתגר" שעסקה בין השאר בסחר בנשים ואזי, רק כשלושים איש אמורים להלחם במערכת עתירת ממון ופשע (בניגוד למשל למערכות שאמונות על "המלחמה בסמים" - עיוות מטופש ומקומם). בצוק העיתים ובהעדר תקציב ראוי, יכול פלוני להאדיר את שמו ואת יכולת המחלקה שלו רק בהסתמך על התקשורת וזו, עושה את עבודתה נאמנה.

קפת

New member
די נו, לא מתאים לך, יא הומניסט חננה

להגיד דברים כאלה. מה אתה מגן לי פתאום על המשטרה? זה בגלל שאתה רוצה לשחק איתי בחיפושים ואזיקים? זה בגלל שפתאום בא לך להיות בתפקיד הסוטר הרע? השורה התחתונה היא, שלמרות שהמשטרה עושה עבודת קודש בתחום ביעור העבדות, מן הראוי לגלות קצת רגישות לנשים שאלה. הן לא הפושע. הן הקורבן. אפשר לעשות יחצ"נות בלי להשפילותן.

למעלה