האירוח של דפנהוהעוגיות באקזיט

האירוח של דפנהוהעוגיות באקזיט../images/Emo85.gif

האירוח עלה לאתר של אקזיט בתפוז. כדי לצפות בו לחצו כאן, ואז על תכנית 11. קוראים לזה דפנה והעוגיות-אפשר חלב?. חח והמנחה ה"גאון" היה בטוח שקוראים להם דפנה והעוגות. טוב מה אני מזבלת!? תלחצו, תיראו ותהנו
. [מנהל חביב, לא מצאתי היכן לשרשר הודעה זאת. עשה בה כרצונך..]

Fuhrer

New member
ראיתי בVOD

ואחרי שהמנחה אמר שדפנה מופיע גם בשם הלהקה גם בשם הסינגל המפורסם ( וגם בדפנה עוגה לא רגע עגלה חע חע חע ... :S ) אז קודם שיסתכל על עצמו כי הוא חש שהתוכנית היא שלו וגם נראה שהוא קצת שכח שיש עוד שני מנחים איתו... והקטע עם העוגות זה כי הוא מנסה להצחיק ? :\

Fuhrer

New member
עוד משהו חחח

יפה שדפנה יודעת כמה שירים יש בדיסק של הפיקיות . מראה על אחוות משפחה אמיתית ( או שמע מעריצות מופרזת עד כדי "זיוף" תמונות ? האומנם ? ... חומר למחשבה ) .

חחח גאד../images/Emo197.gif../images/Emo85.gif

היא ממש מעריצה שלהם, אם לסינגל הראשון [והמהמם, הורס, קוטל, הורג, סוחט דמעות וכו וכו וכו] היא קראה דפנה פיק
טוב נו, גמני לפעמים קוראת לעצמי נועה מסיקה|מתבייש|...

ניראה לי שהוא באמת לא ידע..../images/Emo85.gif

הוא ממש טיפש.. כי פעם אחת דפנה אמרה לו "זה דפנה והעוגיות" ולא דפנה והעוגות, והוא המשיך לקרא להם ככה
בכלל את אקזיט היו צריכים להנחות להקה שווה רצח, אבל בגלל שהם פתחו את הפה על הוט או לא יודעת על מי/מה/מו
אז הוט העיפה אותם והביאה את שלושת המנחים האלו.. [ואלו היו 60 שניות על אקזיט
]

Fuhrer

New member
להקה ממש שווה ?

יוסלס איי די ? בתוכה שאת התכוונת למילים האלו "להקה שווה רצח" ? כי הם איכסה ... כאלו להקת בנים שבמקום לשיר פופ איך שהוא שרים רוק והם בכלל חושבים שהם שרים מטאל ...

אני בטוחה לא בתוחה../images/Emo3.gif../images/Emo85.gif

גם אם זה ככה, הם הרבה יותר טובים מהמנחים הנוכחים..
. אתה חייב להסכים איתי..

SheIIy

New member
אני חושבת שהפעם השניה

בה הוא קרא להם 'דפנה והעוגות', היתה סתם בצחוק.. הראיון התחיל בצורה צולעת, אבל בהמשך נעשה נחמד..

limors2

Active member
תודה!../images/Emo54.gif

ברגע שימהר לי האינטרנט ארוץ לראות!

clyps

New member
../images/Emo13.gif

תמיד רציתי לנגן על קאזו...
אקנה אחד בת"א ביום רביעי

clyps

New member
גם אני...

זה תלוי מאוד מאיזה כיוון מסתכלים... (שלי או של הכלי..)

מעניין, מעניין מאוד../images/Emo132.gif../images/Emo85.gif

עכשיו שאלה: בקובי, מישהו [אולי דפנה המגניבה הכפרע המעממת
] מנגנים בקָזוּ

Mother Lucifer

New member
חחח אוקיי..

מעממת.. נא לא להתפקץ, גם זה בזבוז של מקום נהדר באינטרנט!
נועית העיזה הצנחנית שחוזרת לימים כתיקונם ומחממת סוכרזית וממציאה משפטי מחץ באנגלית. והנה חרבוש לנירוונה: Monkey see, monkey do, monkey has high IQ!

למעלה