האכזבה שלי...

leahle

New member
האכזבה שלי...

כמו שאמרתי אני כבר גולשת ותיקה (יחסית לארץ...), נכנסתי גלשתי וראיתי הרבה אתרים, התענינתי הרבה באתרים של למידה מרחוק וסיוע לתלמידים, התמקדתי בעיקר בעיברית, ובאמת תמיד קיבלתי דרך מנועי החיפוש הרבה אתרים, אבל.... (הנה האכזבה) רובם לא שימושים ולא הביאו לי כל תועלת!! כל אחד מסיבה אחרת! למה זה? אולי זה רק בעיברית, אבל מחפשים ומחפשים ושורפים זמן ועצבים ובסוף נשארים אם בקושי אתר אחד רלוונטי וגם הוא לא משהו כי זה שמסייע לתלמידים נכנס לאתר פעם בחודשיים או בעל האתר זנח אותו... או שזה לא מעודכן או לא עולה... או פשוט לא זה, נחמד יפה ציבעוני אבל לא עוזר, מאכזב, לא?

מיטל5

New member
leahle יקרה...

קראתי דברייך בעיון וניסיתי לחשוב מהיכן נובעת האכזבה. מהתנסויותי בתחום חיפוש המידע הפקתי עד כה מידע רב ושימושי לצרכי. נכון, רוב המידע הוא באנגלית, והוא מתמקד במאמרים ומחקרים בתחום הלמידה מרחוק. עם זאת, גם בעברית מצאתי לא מעט מידע רלבנטי בתחום הלמידה מרחוק, בעיקר באתרים של המכללות (אתר "מופת", "לוינסקי", "קיי" ) ואוניברסיטת חיפה. אנא נסי להגדיר יותר את סוג המידע שאת מחפשת ואולי נוכל לנסות לסייע לך

sarit11

New member
למידה ברשת של האוניברסיטה העברית

האם את מכירה את לולב? אולי שם תמצאי תשובות לחיפושייך. יום טוב לך. שרית

ולספרים טובים התלמדים רצים...

אתרי למידה מרחוק טובים ברשת מקבלים את כוחם מאופי וסוג הפעלת התלמידים. הכוח של האינטרנט טמון גם במעטפת - תקשורת, מנועי חיפוש, דידקטיקה נכונה והצבת אתגר. ולפעמים הפניה טובה לספר מודפס בריח נייר...

למעלה