האם אגד עוברת לצביעה חדשה?

connex

Active member
הייתי היום בירושלים וראיתי שם על קו 470 אוטובוס צבוע באפור עם הלוגו של אגד בירוק ועוד קצת קישוטים ירוקים. לא הספקתי לצלם. האם מדובר על אוטובוסים בין עירוניים חדשים שנצבעים אחרת? (מדובר על אוטובוס של אגד בוודאות ולא "בשירות" אגד)

scooby5

Member
הייתי היום בירושלים וראיתי שם על קו 470 אוטובוס צבוע באפור עם הלוגו של אגד בירוק ועוד קצת קישוטים ירוקים. לא הספקתי לצלם. האם מדובר על אוטובוסים בין עירוניים חדשים שנצבעים אחרת? (מדובר על אוטובוס של אגד בוודאות ולא "בשירות" אגד)
אולי זה האוטובוס פרימיום שלהם? התחילו בקווי אילת בלבד אבל השירות בהם הורחב לקווים נוספים

connex

Active member
אולי זה האוטובוס פרימיום שלהם? התחילו בקווי אילת בלבד אבל השירות בהם הורחב לקווים נוספים
כפי שעניתי קודם יש מצב, פשוט אף פעם לא ראיתי אותם פיזית,.גם לא בקווי אילת

orenhz

Member
אתה מדבר על זה:
פרימיום

GoldenEyes

Well-known member
זאת הצביעה של הפרימיום
כאשר אינם בשירות בקוי אילת , הם בשירות בקוים אחרים

yair480

Active member
אתה מדבר על זה:
פרימיום
מאוד בא לי לעלות על אחד האוטובוסים האלה.
ראיתי אותם כבר בקווים 405/480/490/940.
האם יש דרך לדעת האם יש להם נסיעה קבועה מירושלים לתל אביב בשעות הצהריים?
או שזה עובד בשיטת מה שבא ברוך הבא?

DAVIDADATO

Well-known member
מאוד בא לי לעלות על אחד האוטובוסים האלה.
ראיתי אותם כבר בקווים 405/480/490/940.
האם יש דרך לדעת האם יש להם נסיעה קבועה מירושלים לתל אביב בשעות הצהריים?
או שזה עובד בשיטת מה שבא ברוך הבא?
איך אמרת "מה שבא ברוך הבא".
הדיימונד אין לו קווים קבועים מלבד אילת אבל שאין נסיעות לאילת הוא עושה קווים רגילים

למעלה