האם אין יותר אפשרות להיכנס למערכת הישנה של תפוז, או שזו בעיה לוקלית אצלי ?

• פותח הנושא diday
  • פורסם בתאריך

diday

Member
אני מקבל את הודעת השגיאה:
Error 1020 Ray ID: 5ad86c9168f3d72d • 2020-07-04 11:14:41 UTC
Access denied
What happened?

This website is using a security service to protect itself from online attacks.​

SupermanZW

Well-known member
Access denied
What happened?

This website is using a security service to protect itself from online attacks.​
זה בדיוק מה שקורה לי. עכשיו זה ברור שגולשים מקנדה, ארה"ב וגרמניה לא יכולים להתחבר לשרת הישן. פתחתי שרשור בפורום משוב החדש, אנא צרף את הודעתך.

arseny92

Well-known member
מנהל
זה בדיוק מה שקורה לי. עכשיו זה ברור שגולשים מקנדה, ארה"ב וגרמניה לא יכולים להתחבר לשרת הישן. פתחתי שרשור בפורום משוב החדש, אנא צרף את הודעתך.
גילוי נאות, לא רק תפוז לא נגיש מחו"ל, אלא גם האתר של רכבת ישראל אשר כבר כמה שבועות טוען שהוא כל הזמן בתחזוקה ולמטה כותב את כמעט אותם הפרטים, למרות שעם IP ישראלי האתר כן פועל
משהו מאוד לא בסדר עם שירות האבטחה הזה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
גילוי נאות, לא רק תפוז לא נגיש מחו"ל, אלא גם האתר של רכבת ישראל אשר כבר כמה שבועות טוען שהוא כל הזמן בתחזוקה ולמטה כותב את כמעט אותם הפרטים, למרות שעם IP ישראלי האתר כן פועל

יכול להיות שהם לא מתכוונים לאתר האינטרנט שלהם אלא למצב המ#@%&ג בו שרוייה רכבת ישראל כבר לא מעט שנים.

קלייטון.ש

Well-known member

מה יש לגולשים מחו"ל לחפש באתר רכבת ישראל? אתר הרכבת שימושי רק למי שרוצה מעשית לנסוע ברכבת ישראל ולכן הוא צריך להיות בישראל. מערכות ההגנה האלה נועדו לצמצם את האפשרות לתקוף את האתר, מה שמתבצע ברובו מחו"ל.

arseny92

Well-known member
מנהל
מה יש לגולשים מחו"ל לחפש באתר רכבת ישראל? אתר הרכבת שימושי רק למי שרוצה מעשית לנסוע ברכבת ישראל ולכן הוא צריך להיות בישראל. מערכות ההגנה האלה נועדו לצמצם את האפשרות לתקוף את האתר, מה שמתבצע ברובו מחו"ל.
בשום מקום אחר בעולם, הרכבת הלאומית של המדינה או כל רכבת אחרת כולל מפעילות פרטיות, אינן מגבילות גישה באופן כזה כי תמיד יהיו גולשים שצריכים לוודא לוח זמנים וזה לא בהכרח בכדי לנסוע בה באופן מיידי ועכשיווי. דוגמה קונקרטית, אם יש לי נניח כמה טיסות מתאימות כדי להגיע לשדה תעופה כלשהו ואחרי זה צורך להגיע לעיר אחרת, והלו"ז של הקווים מהעיר של השד"ת לעיר היעד שונה במשך היום (סתם דוגמה בבוקר הקו יכול לנסוע כל חצי שעה, אבל אחר הצהריים לעבור ללוח זמנים במתכונת הקו לירושלים מלחה או הקו לדימונה). אם אתר הרכבת המקומית יהיה חסום, איך אוודה איזו רכבת עדיף לקחת? והזמנת כרטיסים עם מקומות שמורים מבעוד מועד (וגם אצלנו כעת בזמן הקורונה, למרות שהתחנה בנתב"ג סגורה, בכל קו חייב שובר כניסה לרכבת ספציפית אשר מזמינים בעוד מועד וסמוך ליציאה השוברים עלולים להסתיים)? ולבחור בטיסה המתאימה כדי להגיע סמוך לצאת הרכבת שנבחרה?

קלייטון.ש

Well-known member
בשום מקום אחר בעולם, הרכבת הלאומית של המדינה או כל רכבת אחרת כולל מפעילות פרטיות, אינן מגבילות גישה באופן כזה כי תמיד יהיו גולשים שצריכים לוודא לוח זמנים וזה לא בהכרח בכדי לנסוע בה באופן מיידי ועכשיווי. דוגמה קונקרטית, אם יש לי נניח כמה טיסות מתאימות כדי להגיע לשדה תעופה כלשהו ואחרי זה צורך להגיע לעיר אחרת, והלו"ז של הקווים מהעיר של השד"ת לעיר היעד שונה במשך היום (סתם דוגמה בבוקר הקו יכול לנסוע כל חצי שעה, אבל אחר הצהריים לעבור ללוח זמנים במתכונת הקו לירושלים מלחה או הקו לדימונה). אם אתר הרכבת המקומית יהיה חסום, איך אוודה איזו רכבת עדיף לקחת? והזמנת כרטיסים עם מקומות שמורים מבעוד מועד (וגם אצלנו כעת בזמן הקורונה, למרות שהתחנה בנתב"ג סגורה, בכל קו חייב שובר כניסה לרכבת ספציפית אשר מזמינים בעוד מועד וסמוך ליציאה השוברים עלולים להסתיים)? ולבחור בטיסה המתאימה כדי להגיע סמוך לצאת הרכבת שנבחרה?
אין באפשרות הנכנסים מחו"ל לנסוע ברכבת או בתחבורה ציבורית בכלל. אני לא בטוח שיש אפילו מוניות, אבל רכבת בוודאות אין.

arseny92

Well-known member
מנהל
אין באפשרות הנכנסים מחו"ל לנסוע ברכבת או בתחבורה ציבורית בכלל. אני לא בטוח שיש אפילו מוניות, אבל רכבת בוודאות אין.
בוא אתן דוגמא נוספת, אם נבטל את כל ענייני הקורונה ונחשוב כבימי שגרה, אילו הייתי נניח מגיע לפריז, ואחר כך הייתי צריך את היורוסטאר ללונדון בעוד שבועיים, הזמנת הכרטיסים מתבצעת חודשים מראש במחירים מוזלים בעוד שככל שמתקרבים יותר ויותר ליום צאת הרכבת, המחירים של הכרטיסים נהיים מופרזים ולכן חייבים לבחור רכבת זמן רב מאוד מראש. אילו היורוסטאר היה חוסם גישה לאתר שלהם מכל מקום בעולם חוץ מבריטניה, בלגיה וצרפת, אתה כתייר שעוד נמצא נניח בישראל ועוד לא הגעת למוצא, לא יכול לקבל שום מידע בכל שירותי הרכבת ואפילו לא לוח זמנים. מה שבדיוק קורה עם ר"י כעת, שום נוסע אשר כעת לא נמצא בישראל לא יכול לקבל שום מידע.
את היורוסטאר אפשר להחליף גם ב-SNCF עבור הגעה לכל יעד בתוך צרפת ומדינות סמוכות, וכרטיסי רכבת לנסיעה במרחקים בינעירוניים מחייבים כרטוס מראש.

נערך לאחרונה ב:

קלייטון.ש

Well-known member
בוא אתן דוגמא נוספת, אם נבטל את כל ענייני הקורונה ונחשוב כבימי שגרה, אילו הייתי נניח מגיע לפריז, ואחר כך הייתי צריך את היורוסטאר ללונדון בעוד שבועיים, הזמנת הכרטיסים מתבצעת חודשים מראש במחירים מוזלים בעוד שככל שמתקרבים יותר ויותר ליום צאת הרכבת, המחירים של הכרטיסים נהיים מופרזים ולכן חייבים לבחור רכבת זמן רב מאוד מראש. אילו היורוסטאר היה חוסם גישה לאתר שלהם מכל מקום בעולם חוץ מבריטניה, בלגיה וצרפת, אתה כתייר שעוד נמצא נניח בישראל ועוד לא הגעת למוצא, לא יכול לקבל שום מידע בכל שירותי הרכבת ואפילו לא לוח זמנים. מה שבדיוק קורה עם ר"י כעת, שום נושע אשר כעת לא נמצא בישראל לא יכול לקבל שום מידע.
את היורוסטאר אפשר גם להחליף גם ב-SNCF עבור הגעה לכל יעד בתוך צרפת ומדינות סמוכות, וכרטיסי רכבת לנסיעה במרחקים בינעירוניים מחייבים כרטוס מראש.
לא מכיר יורוסטאר אבל בישראל בימים רגילים אין הזמנת מקומות והמחיר אותו מחיר בכל זמן. יש רכבת כל חצי שעה בערך בשעות יום וכל שעה לאורך הלילה. אז אתה יודע שאם פספסת רכבת תחכה מקסימום שעה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא מכיר יורוסטאר אבל בישראל בימים רגילים אין הזמנת מקומות והמחיר אותו מחיר בכל זמן. יש רכבת כל חצי שעה בערך בשעות יום וכל שעה לאורך הלילה. אז אתה יודע שאם פספסת רכבת תחכה מקסימום שעה.
מה שכתבת זה נהדר אבל איך תייר מחו"ל יכול לדעת את זה אם הכניסה לאתר של ר"י חסומה בפניו ?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
Access denied
What happened?

מסתבר שאפשר להכנס למערכת הישנה

תפוז חוסמים את הכניסה לפורומים רוב שעות היממה ומקפיצים את מי שמנסה להכנס ישירות למערכת החדשה וזאת במקום להציג הודעת הסבר ולינק למעבר מרצון.

אבל הם חוסמים רק את הדף הראשון של כל פורום ועדין יש אפשרות להכנס לכל הפורומים החל מהדף השני ודרומה.
כניסה כזו לא מאפשרת אמנם לצפות בדף האחרון אבל מאפשרת לצפות בשאר תכני הפורום, להפעיל חיפוש ולאתר חומר ישן אם מעניין אותנו. כמו כן מאפשר כניסה לקישורי ולמאמרי הפורום דבר שפחות רלוונטי בפורום שלנו ויותר בפורומים בהם נצבר מידע יקר מפז.

להלן לינק לדף מספר 2 בפורום הישן שלנו.

אם למישהו יש עניין בחומר ישן של הפורום הזה או של פורומים אחרים כדאי להזדרז כי אני מעריך שגם אופציה זו תחסם בקרוב.

צליליתה1

Well-known member
מנצלשת לשאלה חשובה:
אתמול קיבלתי הודעה מתפוז שזכיתי בפרס
בדקתי הבוקר את החשבון, כמו תמיד, רק חיובים
האם זה אומר שלא יהיו פרסים כספיים, אלא רק stuff שאף אחד לא צריך או רוצה?
ועד מתי אני אמורה לחכות?
ומה זה בכלל צריך להביע?
ומה זה הנקודות? כמה נקודות = פסילה?

arseny92

Well-known member
מנהל
מנצלשת לשאלה חשובה:
ועד מתי אני אמורה לחכות?
ומה זה בכלל צריך להביע?
רק פיצ'רים אשר מובנים בברירת מחדל במערכת
trophy או achievement כפי שנהוג למשל במרבית פלטפורמות משחקים

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
רק פיצ'רים אשר מובנים בברירת מחדל במערכת
trophy או achievement כפי שנהוג למשל במרבית פלטפורמות משחקים
מבחינת תפוז יש בזה הגיון.

אנשים מסויימים מגבירים בהרבה את הפעילות שלהם באתר כאשר הם מבינים שזה גורר נקודות ופרסים (לא, לא איראנים) גם אם אין להם שמץ של מושג לאן אפשר לדחוף את הנקודות האלה.

תעבורה מוגברת שווה לרווחים נוספים מפרסומות שסביר מאד שנראה אותן כאן בקרוב מאד.

חוץ מזה אולי בכ"ז ניתן לעשות איתן משהו, ראה תשובתי לצליליתה 1.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מנצלשת לשאלה חשובה:
ועד מתי אני אמורה לחכות?
ומה זה בכלל צריך להביע?
אני בודק עבורך בהנהלה אם ניתן להתקזז על הנקודות האלה מול הנקודות שמעניק לנו מדי פעם משרד התחבורה.

אני מבטיח תשובה כאשר אקבל אותה.

arseny92

Well-known member
מנהל
אני בודק עבורך בהנהלה אם ניתן להתקזז על הנקודות האלה מול הנקודות שמעניק לנו מדי פעם משרד התחבורה.

אני מבטיח תשובה כאשר אקבל אותה.
:LOL: 🤣 אלו נקודות פרגון על ביצוע פעולות כאלה ואחרים במערכת וכעת יש רק כתיבת הודעות וקבלות לייקים
אלה אינם נקודות עבירה - נקודות עבירה יש במערכת האזהרות אשר מגבילות את המשתמש לבצע פעולות אלו ואחרים אך ההגבלות האלו עוד לא הוגדרו ע"י ההנהלה של תפוז (נניח אפשר להגדיר שאם המשתמש מקבל 1 נקודת אזהרה, תישלל ממנו האפשרות להגדיר תמונה וחתימה עד שהנקודה לא תפוג, ואם יקבל נניח 5 נקודות אז החשבון יחסם)
באפשרותך לראות את ממשק מתן נקודות עבירה בכל הודעה בפורום שלך אשר אינה הודעה של מנהל, על ידי לחיצה על "אזהרה" אך אל תסיים את הפעולה אם אין בכוונתך אכן להזהיר

שני הסוגים של הנקודות אינם קשורים אחד לשני ואין מה לקבל מנקודות הפרגון, רק לצבור

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
:LOL: 🤣 אלו נקודות פרגון על ביצוע פעולות כאלה ואחרים במערכת וכעת יש רק כתיבת הודעות וקבלות לייקים
אלה אינם נקודות עבירה - נקודות עבירה יש במערכת האזהרות אשר מגבילות את המשתמש לבצע פעולות אלו ואחרים אך ההגבלות האלו עוד לא הוגדרו ע"י ההנהלה של תפוז (נניח אפשר להגדיר שאם המשתמש מקבל 1 נקודת אזהרה, תישלל ממנו האפשרות להגדיר תמונה וחתימה עד שהנקודה לא תפוג, ואם יקבל נניח 5 נקודות אז החשבון יחסם)
באפשרותך לראות את ממשק מתן נקודות עבירה בכל הודעה בפורום שלך אשר אינה הודעה של מנהל, על ידי לחיצה על "אזהרה" אך אל תסיים את הפעולה אם אין בכוונתך אכן להזהיר

שני הסוגים של הנקודות אינם קשורים אחד לשני ואין מה לקבל מנקודות הפרגון, רק לצבור
אני מסכים איתך ששני סוגי הנקודות לא קשורים אבל לא מקובל עלי שלא ניתן לעשות איתן כלום.

אני מתכוון לדרוש מהנהלת תפוז את האפשרות להמיר את הנקודות שלהם בנקודות משרד התחבורה או בנקודות ויזה או לחלופי חלופין בנקודות מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

הקץ להפקרות tapuzon.gif

oופהו1

New member
אני מסכים איתך ששני סוגי הנקודות לא קשורים אבל לא מקובל עלי שלא ניתן לעשות איתן כלום.

אני מתכוון לדרוש מהנהלת תפוז את האפשרות להמיר את הנקודות שלהם בנקודות משרד התחבורה או בנקודות ויזה או לחלופי חלופין בנקודות מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

הקץ להפקרות צפה בקובץ המצורף 178

שכחת וישא"ק

למעלה