האם אפשר לשדרג את ווינדווס 8.1 ל10 חינם בינואר

goldxx

Member
שלום
העידכונים של הוונידווס 8.1 שלי נגמרים בשבוע הבא (כי ינואר 2023 !)האם זה יעבוד לי אם אשדרג שבוע הבא לווינדווס 10 בחינם? השבוע אין לי זמן מעדיפה שבוע הבא
הנה הקישור
הורד את Windows 10 (microsoft.com)
תודה מראש, אשמח לעזרה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
רשמית לכאורה לא, אבל תנסי יש מצב שכן, רק בפועל ניתן לדעת. אישית אני מציע לא לשדרג אלא להתקין ווינדוס 10 נקי לאחר גיבוי מלא של הקבצים. במקסימום ניתן לרכוש ווינדוס ב100 ש"ח עם רשיון חוקי.

goldxx

Member
רשמית לכאורה לא, אבל תנסי יש מצב שכן, רק בפועל ניתן לדעת. אישית אני מציע לא לשדרג אלא להתקין ווינדוס 10 נקי לאחר גיבוי מלא של הקבצים. במקסימום ניתן לרכוש ווינדוס ב100 ש"ח עם רשיון חוקי.
היית ממליץ על זה?
תוכנות אופיס Microsoft Office 2016 Pro Plus Key משלוח דיגיטלי מהיר (ultra-shop.store)

בלי קשר אני מעוניינת לקנות גם אופיס ויש באתר הזה אופציה להוספת ווינדווס 10 ואם רוצים יש גם התקנה מרחוק של טכנאי

goldxx

Member
רציתי גם לציין שכרגע יש לי בכונן C זיכרון של 47.2 מתוך 111

HelpSupport

Active member
שלום
העידכונים של הוונידווס 8.1 שלי נגמרים בשבוע הבא (כי ינואר 2023 !)האם זה יעבוד לי אם אשדרג שבוע הבא לווינדווס 10 בחינם? השבוע אין לי זמן מעדיפה שבוע הבא
הנה הקישור
הורד את Windows 10 (microsoft.com)
תודה מראש, אשמח לעזרה
השידרוג החינמי ממערכות 7 8 8.1 ל- Win 10 או Win 11 עדיין מאופשר כפי שכתבתי בפורום חלונות - Windows ודפדפנים

goldxx

Member
טוב, עברתי לבקש עזרה בפייסבוק פה אין ממש עזרה...

רוב הזמן נח

Well-known member
לפני כמה שנים עשיתי שדרוג מחלונות 8 ל- 8.1 ואז לחלונות 10 כולל כל העדכונים שהיו בדרך. לקח לי בערך יומיים. ולא היה שווה את המאמץ בכלל.

נערך לאחרונה ב:
למעלה